Futsal

reklama


Severní Morava - divize F




1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.11.2017

1/ F11-Gymnázium ©umperk, F35-SZ© ©umperk, F28-SO© a SOUss Jeseník, F27-Gymnázium Jeseník
výsledky: F35-SZ© ©umperk - F27-Gymnázium Jeseník 1:6 (0:5), F11-Gymnázium ©umperk - F28-SO© a SOUss Jeseník 2:0 (0:0), F35-SZ© ©umperk - F28-SO© a SOUss Jeseník 2:2 (0:2), F11-Gymnázium ©umperk - F27-Gymnázium Jeseník 1:1 (1:1), F27-Gymnázium Jeseník - F28-SO© a SOUss Jeseník 6:0 (5:0), 35-SZ© ©umperk - F11-Gymnázium ©umperk 1:14 (0:3)
postupují: F11-Gymnázium ©umperk a F27-Gymnázium Jeseník

2/ F3-Střední ąkola automobilní Krnov, F29-SO© a Z© Město Albrechtice
výsledky: F3-Střední ąkola automobilní Krnov - F29-SO© a Z© Město Albrechtice 10:2 (3:0)
postupují: F3-Střední ąkola automobilní Krnov

3/ F26-GMK Bílovec, F4-Střední ąkola teleinformatiky Ostrava-Poruba, F7-S© sluľeb a podnikání Ostrava-Poruba
výsledky: F-26 GMK Bílovec - F7-S© sluľeb a podnikání Ostrava-Poruba 1:12, F7-S© sluľeb a podnikání Ostrava-Poruba - F4-Střední ąkola teleinformatiky Ostrava-Poruba 6:0, F4-Střední ąkola teleinformatiky Ostrava-Poruba - F-26 GMK Bílovec 7:1,
postupují: F7-S© sluľeb a podnikání Ostrava-Poruba a F4-Střední ąkola teleinformatiky Ostrava-Poruba

4/ F42-S©TZ Nový Jičín, F22-Biskupské gymnázium v Ostravě, F36-International School of Ostrava
výsledky: F22-Biskupské gymnázium v Ostravě - F42-S©TZ Nový Jičín 2:9 (0:5), F42-S©TZ Nový Jičín - F36-International School of Ostrava 14:0 (8:0), F36-International School of Ostrava - F22-Biskupské gymnázium v Ostravě 3:9 (2:5)
postupují: F42-S©TZ Nový Jičín a F22-Biskupské gymnázium v Ostravě

5/ F21-Matiční gymnázium Ostrava, F31-SO© OOM Ostrava-Poruba, F33-Gymnázium Olgy Havlové Ostrava-Poruba, F14-SO© Josefa Sousedíka Vsetín
výsledky: F14-SO© Josefa Sousedíka Vsetín - F31-SO© OOM Ostrava-Poruba 1:3 (0:1), F21-Matiční gymnázium Ostrava - F33-Gymnázium Olgy Havlové Ostrava-Poruba 1:3 (0:1), F33-Gymnázium Olgy Havlové Ostrava-Poruba - F14-SO© Josefa Sousedíka Vsetín 6:2 (3:1), F21-Matiční gymnázium Ostrava - F31-SO© OOM Ostrava-Poruba 2:3 (1:2), F21-Matiční gymnázium Ostrava - F14-SO© Josefa Sousedíka Vsetín 4:4 (3:2), F33-Gymnázium Olgy Havlové Ostrava-Poruba - F31-SO© OOM Ostrava-Poruba 1:3 (1:1)
postupují: F31-SO© OOM Ostrava-Poruba a F33-Gymnázium Olgy Havlové Ostrava-Poruba

6/ F13-S©ts Karviná, F25-S© DAKOL Petrovice u Karviné, F5-SO© T® Třinec
výsledky: F25-S© DAKOL Petrovice u Karviné - F5-SO© T® Třinec 4:4 (2:3), F5-SO© T® Třinec - F13-S©ts Karviná 2:3 (0:0), F25-S© DAKOL Petrovice u Karviné - F13-S©ts Karviná 1:1 (0:1)
postupují: F13-S©ts Karviná a F25-S© DAKOL Petrovice u Karviné

7/ F19-RG Prostějov, F1-SO©PO Prostějov, F32-SZ© Prostějov, F44-SO© Prostějov
výsledky: F1-SO©PO Prostějov - F32-SZ© Prostějov 13:0 (8:0), F19-RG Prostějov - F44-SO© Prostějov 3:6 (2:4), F19-RG Prostějov - F32-SZ© Prostějov 3:0 (2:0), F1-SO©PO Prostějov - F44-SO© Prostějov 11:3 (3:3), F32-SZ© Prostějov - F44-SO© Prostějov 4:11 (3:8), F19-RG Prostějov - F1-SO©PO Prostějov 0:7 (0:4)
postupují: F1-SO©PO Prostějov a F44-SO© Prostějov

8/ F38-SP© a SOU Uničov, F12-S©LCH Olomouc, F41-S© Polygrafická Olomouc
výsledky: F38-SP© a SOU Uničov - F12-S©LCH Olomouc 1:0 (0:0), F38-SP© a SOU Uničov - F41-S© Polygrafická Olomouc 13:0 (6:0), F12-S©LCH Olomouc - F41-S© Polygrafická Olomouc 9:0 (5:0)
postupují: F38-SP© a SOU Uničov a F12-S©LCH Olomouc

9/ F43-Gymnázium Uničov, F15-S© Gorazdovo nám. Olomouc, F17-S© Řezbářská Tovačov
výsledky: F43-Gymnázium Uničov - F15-S© Gorazdovo nám. Olomouc 7:4 (4:1), F17-S© Řezbářská Tovačov - F15-S© Gorazdovo nám. Olomouc 1:2 (0:2), F43-Gymnázium Uničov - F17-S© Řezbářská Tovačov 5:0 (4:0)
postupují: F43-Gymnázium Uničov a F15-S© Gorazdovo nám. Olomouc

10/ F16-SP©S Olomouc, F2-Obchodní akademie Olomouc, F20-Sigmundova S©s Lutín
výsledky: F2-Obchodní akademie Olomouc - F16-SP©S Olomouc 4:3, F2-Obchodní akademie Olomouc - F20-Sigmundova S©s Lutín 11:1, F16-SP©S Olomouc - F20-Sigmundova S©s Lutín 5:1
postupují: F2-Obchodní akademie Olomouc a F16-SP©S Olomouc

11/ F6-S©P Rooseveltova Olomouc, F24-SO© a SOU sluľeb Velký Újezd, F23-Horstav Olomouc
výsledky: F6-S©P Rooseveltova Olomouc - F24-SO© a SOU sluľeb Velký Újezd 6:1, F6-S©P Rooseveltova Olomouc - F23-Horstav Olomouc 5:1, F24-SO© a SOU sluľeb Velký Újezd - F23-Horstav Olomouc 3:2
postupují: F6-S©P Rooseveltova Olomouc a F24-SO© a SOU sluľeb Velký Újezd

12/ F8-S®zz Olomouc, F30-Gymnázium Olomouc, F45-Střední zdravotnická ąkola Olomouc
výsledky: F30-Gymnázium Olomouc - F45-Střední zdravotnická ąkola Olomouc 3:0, F8-S®zz Olomouc - F30-Gymnázium Olomouc 1:2, F45-Střední zdravotnická ąkola Olomouc - F8-S®zz Olomouc 1:6
postupují: F30-Gymnázium Olomouc a F8-S®zz Olomouc

13/ F34-SO© ©tursova Olomouc, F9-S©TO Olomouc, F18-GJB a SPg© Přerov
výsledky: F9-S©TO Olomouc - F34-SO© ©tursova Olomouc 6:1 (4:1), F18-GJB a SPg© Přerov - F9-S©TO Olomouc 2:6 (0:4), F34-SO© ©tursova Olomouc - F18-GJB a SPg© Přerov 0:15 (0:7)
postupují: F9-S©TO Olomouc a F18-GJB a SPg© Přerov

14/ F10-VO© a SP©E Olomouc, F37-Slovanské gymnázium Olomouc, F40-SO© Řepčínská Olomouc
výsledky: F10-VO© a SP©E Olomouc - F37-Slovanské gymnázium Olomouc 4:1 (2:0), F37-Slovanské gymnázium Olomouc - F40-SO© Řepčínská Olomouc 10:1 (5:0), F10-VO© a SP©E Olomouc - F40-SO© Řepčínská Olomouc 11:2 (5:0)
postupují: F10-VO© a SP©E Olomouc a F37-Slovanské gymnázium Olomouc



2.kolo: Výsledky z turnajů 2.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2017

A/ F11-Gymnázium ©umperk, F27-Gymnázium Jeseník, F3-Střední ąkola automobilní Krnov
výsledky: F11-Gymnázium ©umperk - F3-Střední ąkola automobilní Krnov 8:1 (3:0), F27-Gymnázium Jeseník se nedostavilo
postupují: F11-Gymnázium ©umperk

B/ F7-S© sluľeb a podnikání Ostrava-Poruba, F22-Biskupské gymnázium v Ostravě, F31-SO© OOM Ostrava-Poruba, F25-S© DAKOL Petrovice u Karviné
výsledky: F7-S© sluľeb a podnikání Ostrava-Poruba - F25-S© DAKOL Petrovice u Karviné 7:1 (3:1), F7-S© sluľeb a podnikání Ostrava-Poruba - F31-SO© OOM Ostrava-Poruba 5:1 (4:1), F31-SO© OOM Ostrava-Poruba - F25-S© DAKOL Petrovice u Karviné 4:2 (2:2), F22-Biskupské gymnázium v Ostravě se nezúčastnilo
postupují: F7-S© sluľeb a podnikání Ostrava-Poruba a F31-SO© OOM Ostrava-Poruba

C/ F13-S©ts Karviná, F33-Gymnázium Olgy Havlové Ostrava-Poruba, F42-S©TZ Nový Jičín, F4-Střední ąkola teleinformatiky Ostrava-Poruba
výsledky: F33-Gymnázium Olgy Havlové Ostrava-Poruba - F13-S©ts Karviná 4:2, F42-S©TZ Nový Jičín - F4-Střední ąkola teleinformatiky Ostrava-Poruba 2:3, F13-S©ts Karviná - F42-S©TZ Nový Jičín 3:6, F33-Gymnázium Olgy Havlové Ostrava-Poruba - F4-Střední ąkola teleinformatiky Ostrava-Poruba 3:3, F13-S©ts Karviná - F4-Střední ąkola teleinformatiky Ostrava-Poruba 2:2, F33-Gymnázium Olgy Havlové Ostrava-Poruba - F42-S©TZ Nový Jičín 1:4
postupují: F42-S©TZ Nový Jičín a F4-Střední ąkola teleinformatiky Ostrava-Poruba

D/ F1-SO©PO Prostějov, F12-S©LCH Olomouc, F43-Gymnázium Uničov, F16-SP©S Olomouc
výsledky: F43-Gymnázium Uničov - F1-SO©PO Prostějov 1:6, F16-SP©S Olomouc - F12-S©LCH Olomouc 1:3, F43-Gymnázium Uničov - F12-S©LCH Olomouc 3:2, F1-SO©PO Prostějov - F16-SP©S Olomouc 4:1, F43-Gymnázium Uničov - F16-SP©S Olomouc 0:1, F1-SO©PO Prostějov - F12-S©LCH Olomouc 8:3
postupují: F1-SO©PO Prostějov a F12-S©LCH Olomouc

E/ F6-S©P Rooseveltova Olomouc, F8-S®zz Olomouc, F9-S©TO Olomouc, F37-Slovanské gymnázium Olomouc
výsledky: F8-S®zz Olomouc - F9-S©TO Olomouc 5:1, F8-S®zz Olomouc - F37-Slovanské gymnázium Olomouc 4:2, F8-S®zz Olomouc - F6-S©P Rooseveltova Olomouc 4:5, F6-S©P Rooseveltova Olomouc - F9-S©TO Olomouc 1:2, F6-S©P Rooseveltova Olomouc - F37-Slovanské gymnázium Olomouc 1:2, F9-S©TO Olomouc - F37-Slovanské gymnázium Olomouc 4:0
postupují: F8-S®zz Olomouc a F9-S©TO Olomouc

F/ F2-Obchodní akademie Olomouc, F15-S© Gorazdovo nám. Olomouc, F38-SP© a SOU Uničov, F44-SO© Prostějov
výsledky: F15-S© Gorazdovo nám. Olomouc - F38-SP© a SOU Uničov 1:7, F15-S© Gorazdovo nám. Olomouc - F44-SO© Prostějov 10:2, F15-S© Gorazdovo nám. Olomouc - F2-Obchodní akademie Olomouc 1:1, F38-SP© a SOU Uničov - F44-SO© Prostějov 5:4, F38-SP© a SOU Uničov - F2-Obchodní akademie Olomouc 5:2, F44-SO© Prostějov - F2-Obchodní akademie Olomouc 6:7
postupují: F38-SP© a SOU Uničov a F15-S© Gorazdovo nám. Olomouc

G/ F10-VO© a SP©E Olomouc, F18-GJB a SPg© Přerov, F30-Gymnázium Čajkovského Olomouc, F24-SO© a SOU sluľeb Velký Újezd
výsledky: F18-GJB a SPg© Přerov - F30-Gymnázium Čajkovského Olomouc 1:3, F24-SO© a SOU sluľeb Velký Újezd - F10-VO© a SP©E Olomouc 3:5, F18-GJB a SPg© Přerov - F10-VO© a SP©E Olomouc 1:2, F30-Gymnázium Čajkovského Olomouc - F10-VO© a SP©E Olomouc 5:0, F18-GJB a SPg© Přerov - F24-SO© a SOU sluľeb Velký Újezd 3:3, F30-Gymnázium Čajkovského Olomouc - F24-SO© a SOU sluľeb Velký Újezd 5:1
postupují: F30-Gymnázium Čajkovského Olomouc a F10-VO© a SP©E Olomouc



3.kolo: Výsledky z turnajů 3.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.1.2018

I/ F7-S© sluľeb a podnikání Ostrava-Poruba, F31-SO© OOM Ostrava-Poruba, F42-S©TZ Nový Jičín, F4-Střední ąkola teleinformatiky Ostrava-Poruba
výsledky: F4-S© teleinformatiky Ostrava-Poruba - F42-S©TZ Nový Jičín 1:3 (0:0), F7-S© sluľeb a podnikání Ostrava-Poruba - F31-SO© OOM Ostrava-Poruba 4:2 (1:1), F4-S© teleinformatiky Ostrava-Poruba - F7-S© sluľeb a podnikání Ostrava-Poruba 2:8 (1:6), F42-S©TZ Nový Jičín - F31-SO© OOM Ostrava-Poruba 4:2 (1:1), F4-S© teleinformatiky Ostrava-Poruba - F31-SO© OOM Ostrava-Poruba 5:3 (4:0), F42-S©TZ Nový Jičín - F7-S© sluľeb a podnikání Ostrava-Poruba 3:3 (3:0)
postupují: F7-S© sluľeb a podnikání Ostrava-Poruba

II/ F1-SO©PO Prostějov, F9-S©TO Olomouc, F11-Gymnázium ©umperk
výsledky: F11-Gymnázium ©umperk - F9-S©TO Olomouc 3:1 (1:0), F9-S©TO Olomouc - F1-SO©PO Prostějov 1:8 (0:2), F11-Gymnázium ©umperk - F1-SO©PO Prostějov 1:1 (1:0)
postupují: F1-SO©PO Prostějov

III/ F15-S© Gorazdovo nám. Olomouc, F30-Gymnázium Čajkovského Olomouc, F12-S©LCH Olomouc
výsledky: F12-S©LCH Olomouc - F30-Gymnázium Čajkovského Olomouc 0:2, F12-S©LCH Olomouc - F15-S© Gorazdovo nám. Olomouc 9:0, F30-Gymnázium Čajkovského Olomouc - F15-S© Gorazdovo nám. Olomouc 8:1
postupují: F30-Gymnázium Čajkovského Olomouc

IV/ F38-SP© a SOU Uničov, F10-VO© a SP©E Olomouc, F8-S®zz Olomouc
výsledky: F10-VO© a SP©E Olomouc - F8-S®zz Olomouc 5:2, F10-VO© a SP©E Olomouc - F38-SP© a SOU Uničov 4:4, F38-SP© a SOU Uničov - F8-S®zz Olomouc 4:0
postupují: F38-SP© a SOU Uničov





Finále Divize:
F7-S© sluľeb a podnikání Ostrava-Poruba, F1-SO©PO Prostějov, F30-Gymnázium Čajkovského Olomouc, F38-SP© a SOU Uničov
Podrobnosti zde
Puma
Finále SFL
 

Úterý 5.4.2018, 9:00-14:30, ®ďár n/S
 
Konferenční finále
 
Konferenční finále chlapci
Konferenční finále dívky
 
Divizní finále
 
Divizní finále chlapci
Divizní finále dívky
 
Divize
 
/ Praha - Divize A
Střední Čechy - divize B
Západní Čechy - divize C
Severní Čechy - divize D
Východní Čechy - divize E
Severní Morava - divize F
Jiľní Čechy - divize G
Jiľní Morava - divize H
SFL Dívky
 

Daląí odkazy
 
Propozice SFL
Propozice a daląí ustanovení SFL
Los soutěľe
Los soutěľe SFL
Adresář
Adresář středních ąkol, přihláąených do SFL
Ředitelství + koordinátoři
Ředitelství soutěľe, adresář koordinátorů SFL
Přihláąka do SFL
Přihláąku zaregistrujte podle pokynů na emailové adrese SFL@FOTBAL.CZ a zasílejte následně i se soupiskou poątou na adresu ředitelství
ODSKOK na DOC
Zápis a soupiska o utkání SFL
DOC
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáľe
Youtube
> přihláąení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radioľurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate