Futsal

reklama


Jiľní Čechy - divize G




1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.11.2017

1/ G18-VO©, SP© a SO© řemesel a sluľeb Strakonice, G1-SO© a SOU Písek, G16-SZ© Písek, G19-Střední rybářská ąkola Vodňany
výsledky: G1-SO© a SOU Písek - G16-SZ© Písek 11:0 (6:0), G19-Střední rybářská ąkola Vodňany - G18-VO©, SP© a SO© řemesel a sluľeb Strakonice 4:1 (3:0), G19-Střední rybářská ąkola Vodňany - G16-SZ© Písek 8:2 (5:2), G1-SO© a SOU Písek - G18-VO©, SP© a SO© řemesel a sluľeb Strakonice 4:3 (3:0), G1-SO© a SOU Písek - G19-Střední rybářská ąkola Vodňany 0:2 (0:1), G16-SZ© Písek - G18-VO©, SP© a SO© řemesel a sluľeb Strakonice 0:10 (0:6)
postupují: G19-Střední rybářská ąkola Vodňany a G1-SO© a SOU Písek

2/ G11-SO©E COP Hluboká nad Vltavou, G7-S©O a VO© Husova ČB, G12-SO© strojní a elektrotechnická Veleąín, G20-OA Husova ČB
výsledky: G7-S©O a VO© Husova ČB - G20-OA Husova ČB) 0:0, G11-SO©E COP Hluboká nad Vltavou - G12-SO© strojní a elektrotechnická Veleąín 3:3 (1:1), G7-S©O a VO© Husova ČB - G11-SO©E COP Hluboká nad Vltavou 3:3 (1:1), G12-SO© strojní a elektrotechnická Veleąín - G20-OA Husova ČB 2:0 (0:0), G7-S©O a VO© Husova ČB - G12-SO© strojní a elektrotechnická Veleąín 3:0 (1:0), G11-SO©E COP Hluboká nad Vltavou - G20-OA Husova ČB 4:0 (2:0),
postupují: G11-SO©E COP Hluboká nad Vltavou a G7-S©O a VO© Husova ČB

3/ G14-SP© stavební Resslova ČB, G3-VO©, SP© automobilní a technická ČB, G2-S©IPS ®iľkova ČB
výsledky: G2-S©IPS ®iľkova ČB - G14-SP© stavební Resslova ČB 1:14 (1:7), G3-VO©, SP© automobilní a technická ČB - G2-S©IPS ®iľkova ČB 5:2 (3:0), G14-SP© stavební Resslova ČB - G3-VO©, SP© automobilní a technická ČB 8:2 (4:1)
postupují: G14-SP© stavební Resslova ČB a G3-VO©, SP© automobilní a technická ČB

4/ G6-Gymnázium J.V.Jirsíka ČB, G4-SS© a J© ČB, G5-SZ© a VO©Z ČB
výsledky: G5-SZ© a VO©Z ČB - G4-SS© a J© ČB 4:1 (3:0), G5-SZ© a VO©Z ČB - G6-Gymnázium J.V.Jirsíka ČB 4:2 (0:1), G6-Gymnázium J.V.Jirsíka ČB - G4-SS© a J© ČB 2:7 (1:3)
postupují: G5-SZ© a VO©Z ČB a G4-SS© a J© ČB

5/ G10-SO© veterinární Rudolfovská ČB, G13-S© České Velenice, G21-Gymnázium Třeboň
výsledky: G21-Gymnázium Třeboň - G10-S© Rudolfovská ČB 1:2, G21-Gymnázium Třeboň - G13-S© České Velenice 3:1, G10-S© Rudolfovská ČB - G13-S© České Velenice 9:1
postupují: G10-S© Rudolfovská ČB a G21-Gymnázium Třeboň

6/ G17-OA TGM J. Hradec, G9-SP©SOU Pelhřimov, G15-SČMSD Humpolec
výsledky: G17-OA TGM J. Hradec - G9-SP©SOU Pelhřimov 1:4, G17-OA TGM J. Hradec - G15-SČMSD Humpolec 3:1, G9-SP©SOU Pelhřimov - G15-SČMSD Humpolec 14:1
postupují: G9-SP©SOU Pelhřimov a G17-OA TGM J. Hradec




2.kolo: Výsledky z turnajů 2.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 30.12.2017

A/ G19-Střední rybářská ąkola Vodňany, G7-S©O a VO© Husova ČB, G5-SZ© a VO©Z ČB, G17-OA TGM J. Hradec
výsledky: G7-S©O a VO© Husova ČB - G19-Střední rybářská ąkola Vodňany 3:4 (0:2), G7-S©O a VO© Husova ČB - G17-OA TGM J. Hradec) 7:5 (3:3), G7-S©O a VO© Husova ČB - G5-SZ© a VO©Z ČB 5:4 (2:2), G19-Střední rybářská ąkola Vodňany - G17-OA TGM J. Hradec 6:2 (3:1), G19-Střední rybářská ąkola Vodňany - G5-SZ© a VO©Z ČB 4:3 (3:3), G5-SZ© a VO©Z ČB - G17-OA TGM J. Hradec 6:0 (3:0)
postupují: G19-Střední rybářská ąkola Vodňany

B/ G10-S© Rudolfovská ČB, G1-SO© a SOU Písek, G14-SP© stavební Resslova ČB, G4-SS© a J© ČB
výsledky: G4-SS© a J© ČB - G10-S© Rudolfovská ČB 1:1, G1-SO© a SOU Písek - G14-SP© stavební Resslova ČB 2:3, G4-SS© a J© ČB - G14-SP© stavební Resslova ČB 2:3, G10-S© Rudolfovská ČB - G1-SO© a SOU Písek 1:0, G4-SS© a J© ČB - G1-SO© a SOU Písek 4:2, G14-SP© stavební Resslova ČB - G10-S© Rudolfovská ČB 1:1
postupují: G14-SP© stavební Resslova ČB

C/ G9-SP©SOU Pelhřimov, G21-Gymnázium Třeboň, G11-SO©E COP Hluboká nad Vltavou, G3-VO©, SP© automobilní a technická ČB
výsledky: G21-Gymnázium Třeboň - G11-SO©E COP Hluboká nad Vltavou 1:3, G3-VO©, SP© automobilní a technická ČB - G9-SP©SOU Pelhřimov 1:2, G9-SP©SOU Pelhřimov - G11-SO©E COP Hluboká nad Vltavou 7:6, G21-Gymnázium Třeboň - G3-VO©, SP© automobilní a technická ČB 2:5, G9-SP©SOU Pelhřimov - G21-Gymnázium Třeboň 5:1, G11-SO©E COP Hluboká nad Vltavou - G3-VO©, SP© automobilní a technická ČB 5:5
postupují: G9-SP©SOU Pelhřimov






Finále Divize:
G19-Střední rybářská ąkola Vodňany, G14-SP© stavební Resslova ČB, G9-SP©SOU Pelhřimov
Podrobnosti zde
Puma
Finále SFL
 

Úterý 5.4.2018, 9:00-14:30, ®ďár n/S
 
Konferenční finále
 
Konferenční finále chlapci
Konferenční finále dívky
 
Divizní finále
 
Divizní finále chlapci
Divizní finále dívky
 
Divize
 
/ Praha - Divize A
Střední Čechy - divize B
Západní Čechy - divize C
Severní Čechy - divize D
Východní Čechy - divize E
Severní Morava - divize F
Jiľní Čechy - divize G
Jiľní Morava - divize H
SFL Dívky
 

Daląí odkazy
 
Propozice SFL
Propozice a daląí ustanovení SFL
Los soutěľe
Los soutěľe SFL
Adresář
Adresář středních ąkol, přihláąených do SFL
Ředitelství + koordinátoři
Ředitelství soutěľe, adresář koordinátorů SFL
Přihláąka do SFL
Přihláąku zaregistrujte podle pokynů na emailové adrese SFL@FOTBAL.CZ a zasílejte následně i se soupiskou poątou na adresu ředitelství
ODSKOK na DOC
Zápis a soupiska o utkání SFL
DOC
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáľe
Youtube
> přihláąení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radioľurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate