z Čech je v pondělí 21.11. v 8:00 hod. v novém sídle FAČR.
- 1.zastávka - v 10:15 hod. Shell + McDonald 139 km D1 směr Brno,
- 2.zastávka - v 11:00 hod. OMV 199 km D1 směr Ostrava (B. Ivanovice).
z Moravy je v pondělí 21.11.ve 12:30 hod.v pensionu Lapač, Uherský Brod.
Ukončení:
je ve čtvrtek 24.11. v 16:30 hod. na TC Sparta Praha - Strahov.
Nominovaní
Jméno Name
Narozen Born
Klub Club
Startů Matches
Gólů Goals
Cajthaml Jakub
18.02.2002
FK Teplice
0
0
Douděra Martin
01.02.2002
SK Slavia Praha
0
0
Hložek Adam
25.07.2002
Sparta Praha
0
0
Hroník Lukáš
07.01.2002
SK Slavia Praha
0
0
Jiránek Jonáš
14.02.2002
Dyn. Drážďany
0
0
Kirschner Tomáš
27.02.2002
SFC Opava
0
0
Kneifel Jonáš
28.03.2002
Hradec Králové
0
0
Koželuh Josef
15.02.2002
Viktoria Plzeň
0
0
Krajinský David
16.09.2002
AC Sparta Praha
0
0
Leder Jakub
26.03.2002
FK Teplice
0
0
Mastný Ondřej
08.03.2002
Vys. Jihlava
0
0
Matějka Ondřej
12.07.2002
Bohemians 1905
0
0
Neruda Javier
25.01.2002
FK Dukla Praha
0
0
Pech David
22.02.2002
Mladá Boleslav
0
0
Pravda David
18.02.2002
Č. Budějovice
0
0
Rulc Martin
05.01.2002
Mladá Boleslav
0
0
Rydval Filip
11.03.2002
AC Sparta Praha
0
0
Sirotník Jan
16.04.2002
SK Slavia Praha
0
0
Sklenář Miroslav
12.01.2002
Sigma Olomouc
0
0
Starý Štěpán
26.03.2002
SK Slavia Praha
0
0
Stejskal Adam
28.03.2002
Zbrojovka Brno
0
0
Stoklásek David
27.07.2002
Baník Ostrava
0
0
Svoboda Antonín
14.03.2002
Zbrojovka Brno
0
0
Šedivý Ondřej
20.06.2002
Zbrojovka Brno
0
0
Náhradníci
Jméno Name
Narozen Born
Klub Club
Startů Matches
Gólů Goals
Barkov Timofej
06.01.2002
Baník Ostrava
0
0
Baránek Vít
16.10.2002
Baník Ostrava
0
0
Borkovec Adam
02.03.2002
Bohemians 1905
0
0
Coňk Matyáš
03.07.2002
Bohemians 1905
0
0
Freisinger Viktor
27.05.2002
AC Sparta Praha
0
0
Fölöp Kristián
06.03.2002
Meteor Praha
0
0
Hellebrand Jan
02.03.2002
1.FC Slovácko
0
0
Hájek Lukáš
11.06.2002
Hradec Králové
0
0
Janda Petr
18.07.2002
FK Teplice
0
0
Janouš Kamil
02.02.2002
Slovan Liberec
0
0
Klepáček Robert
09.08.2002
FK Teplice
0
0
Knedla Josef
21.01.2002
Baník Ostrava
0
0
Kopáček Jakub
23.01.2002
SK Slavia Praha
0
0
Koukola Tomáš
16.02.2002
FK Pardubice
0
0
Kubíček Daniel
26.05.2002
FK Most
0
0
Merta Matyáš
03.01.2002
Frýdek Místek
0
0
Nováček Petr
09.05.2002
Sigma Olomouc
0
0
Nykodým Lukáš
27.03.2002
Mladá Boleslav
0
0
Pešl Lukáš
12.04.2002
Slovan Liberec
0
0
Sejk Václav
18.05.2002
FK Teplice
0
0
Snížek Michal
16.04.2002
Mladá Boleslav
0
0
Somberg Jakub
22.02.2002
Fastav Zlín
0
0
Spusta Pavel
10.02.2002
Zbrojovka Brno
0
0
Toula Adam
11.02.2002
SK Slavia Praha
0
0
Vorlický Lukáš
18.01.2002
Zbrojovka Brno
0
0
Šimek Martin
01.02.2002
Viktoria Plzeň
0
0
Žížala Daniel
16.04.2002
AC Sparta Praha
0
0
Realizační tým
Jméno Name
Funkce Function
Bernát Luděk
člen výpravy / member of delegation
Bönisch Richard
fyzioterapeut / Physioterapeut
Janoušek Petr
hlavní trenér / Head Coach
Jedlička František
lékař / Doctor
Kouba Petr
člen výpravy / member of delegation
Šimek Roman
Technický vedoucí mužstva / Technical Leader of the Team