Reprezentace
Nominace reprezentací
Reprezentace A
Reprezentace U-21
Reprezentace U-20
Reprezentace U-19
Reprezentace U-18
Reprezentace U-17
Reprezentace U-16
Reprezentace U-15
Reprezentace Futsal A
Realizační tým
Hráčský kádr
Termínová listina
Nominace
Statistiky
Reprezentace Futsal U-21
Reprezentace Futsal U-19
Reprezentace Futsal ženy
Reprezentace Ženy A
Reprezentace Ženy U-19
Reprezentace Ženy U-17
Reprezentace Ženy U-15
Reprezentanti - seznam
Reprezentační bulletiny
reklama
Futsal muži ... MF - 17 - 03
Zápas:
Soustředění A futsal
Termín:
17.03.2017-21.03.2017
Místo pobytu:
Skuteč
Sraz:
je v pátek 17. března 2017 v 15.30 hod. v hale Skuteč
Ukončení:
je v úterý 21. března 2017 ve 13.00 hod. v Lázních Bohdaneč
Nominovaní
Jméno
Name
Narozen
Born
Klub
Club
Startů
Matches
Gólů
Goals
Belej Michal
16.11.1982
Bengo Zruč
91
45
Cupák David
27.05.1989
Helas Brno
39
24
Drozd David
12.09.1995
Chrudim
4
3
Gerčák Libor
22.07.1975
Vysoké Mýto
120
2
Janovský Jan
20.06.1985
SK Slavia Praha
65
7
Kovács Michal
17.04.1990
AC Sparta Praha
51
13
Mareš Roman
15.03.1975
Chrudim
89
51
Míča Ondřej
15.03.1992
SK Slavia Praha
2
1
Novotný Jiří
12.07.1988
SK Slavia Praha
79
20
Rešetár Lukáš
28.04.1984
Chrudim
105
58
Seidler Michal
26.10.1992
Rába Gyor
0
2
Slováček Matěj
08.10.1990
Chrudim
34
6
Vahala Ondřej
25.05.1990
SK Slavia Praha
3
1
Záruba Radim
28.12.1994
SK Slavia Praha
37
9
Náhradníci
Jméno
Name
Narozen
Born
Klub
Club
Startů
Matches
Gólů
Goals
Drozd Pavel
12.09.1995
Chrudim
4
4
Holý Michal
29.05.1990
Interobal Plzeň
37
9
Hrdina Antonín
24.02.1995
SK Slavia Praha
2
0
Hrubý Vítězslav
04.05.1994
Helas Brno
6
3
Koudelka Tomáš
17.12.1990
Chrudim
25
4
Polášek Radek
02.08.1984
Bielsko-Biala
25
4
Rodek Marcel
15.04.1969
Benago Zruč
46
14
Sláma Zdeněk
28.12.1982
AC Sparta Praha
134
38
Vavrek Johan
10.12.1993
Litoměřice
0
0
Vnuk Tomáš
01.12.1993
Benago Zruč
1
0
Zapletal Petr
21.02.1993
Litoměřice
0
0
Realizační tým
Jméno
Name
Funkce
Function
Bartošek Vlastimil
asistent trenéra / Assistant
Brož Tomáš
lékař / Doctor
Klier Radoslav
hlavní vedoucí / Head of delegation
Mašín Milan
masér / Masseur
Neumann Tomáš
hlavní trenér / Head Coach
Stejskal Ota
Technický vedoucí mužstva / Technical Leader of the Team
  Nominace
MF
Grand Prix
MF
Visegrad turnaj
MF
MPU ČR - Německo 2x
MF
Soustředění reprezentace
reklama
reklama
reklama
dres ČR
mikina ČSSR
Triko Czech republic Dámské
reklama
>
přihlášení
english version
Nový web fotbalu
FAČR
Reprezentace
HET liga
MOL cup
FNL
Domácí soutěže
Grassroots
Futsal
Ženy
oficiální partneři
reprezentace
premium partneři
reprezentace
generální partner
SYNOT ligy
hlavní partner
SYNOT ligy
oficiální partneři
SYNOT ligy
generální partner
poháru FAČR
mediální partneři
oficiální přepravce
oficiální dodavatelé
tourism partner
Kontakt
|
Reklama na serveru
|
Ceník reklamy
© Copyright 2000 - 2012 FAČR |
Powered by WebToDate