Reprezentace
Nominace reprezentací
Reprezentace A
Reprezentace U-21
Reprezentace U-20
Reprezentace U-19
Reprezentace U-18
Reprezentace U-17
Reprezentace U-16
Realizační tým
Hráčský kádr
Termínová listina
Nominace
Statistiky
Reprezentace U-15
Reprezentace Futsal A
Reprezentace Futsal U-21
Reprezentace Futsal U-19
Reprezentace Futsal ženy
Reprezentace Ženy A
Reprezentace Ženy U-19
Reprezentace Ženy U-17
Reprezentace Ženy U-15
Reprezentanti - seznam
Reprezentační bulletiny
reklama
U-16 ... 16 - 14 - 06
Zápas:
Kemp talentované mládeže - Morava
Termín:
14.07.2014-16.07.2014
Místo pobytu:
Třebíč
Sraz:
je v pondělí 14. července 2014 v 11.00 hod. na hotelu Atom (Třebíč)
Ukončení:
je ve středu 16. července 2014 ve 14.00 hod.
Nominovaní
Jméno
Name
Narozen
Born
Klub
Club
Startů
Matches
Gólů
Goals
Baďura Rostislav
20.10.1999
Sigma Olomouc
0
0
Bumbalík David
19.01.1999
1. FC Slovácko
0
0
Březina Jakub
11.08.1999
FK Pardubice
0
0
Chytil Mojmír
29.04.1999
Sigma Olomouc
0
0
Gröger Denis
17.02.1999
Sigma Olomouc
0
0
Hellebrand Patrik
16.05.1999
Fastav Zlín
0
0
Holec Alexandr
09.03.1999
Baník Ostrava
0
0
Holman Filip
08.05.1999
Zbrojovka Brno
0
0
Huf David
23.01.1999
FK Pardubice
0
0
Kadlec Jan
08.02.1999
FK Jeseník
0
0
Kropáček Martin
04.08.1999
Zbrojovka Brno
0
0
Kusyn Mario
21.08.1999
Baník Ostrava
0
0
Letáček Jiří
09.01.1999
FK Pardubice
0
0
Matyáš Jiří
11.05.1999
Fastav Zlín
0
0
Mrázek Jan
06.01.1999
Zbrojovka Brno
0
0
Neuer Lukáš
27.03.1999
Sigma Olomouc
0
0
Prouza Daniel
08.01.1999
Hradec Králové
0
0
Rusek Antonín
22.03.1999
Zbrojovka Brno
0
0
Stošek Jan
05.09.1999
Baník Ostrava
0
0
Vašek Kryštof
03.06.1999
FK Pardubice
0
0
Vrána Šimon
17.09.1999
Val. Meziříčí
0
0
Zikl Martin
13.06.1999
Zbrojovka Brno
0
0
Šípek Jakub
21.02.1999
Hradec Králové
0
0
Náhradníci
Jméno
Name
Narozen
Born
Klub
Club
Startů
Matches
Gólů
Goals
Blažík Dominik
24.05.1999
Zbrojovka Brno
0
0
Blejchař Jakub
11.04.1999
Baník Ostrava
0
0
Buchta David
27.06.1999
Baník Ostrava
0
0
Furmánek Patrik
21.08.1999
Val. Meziříčí
0
0
Jambor Dan
23.11.1999
Zbrojovka Brno
0
0
Kubala Filip
02.09.1999
1. FC Slovácko
0
0
Moučka David
05.11.1999
Zbrojovka Brno
0
0
Murin Radovan
03.06.1999
Baník Ostrava
0
0
Nekl Ondřej
01.06.1999
FK Pardubice
0
0
Zifčák Pavel
02.03.1999
Sigma Olomouc
0
0
Řihák Adam
28.11.1999
1. FC Slovácko
0
0
Realizační tým
Jméno
Name
Funkce
Function
Bernát Luděk
člen výpravy / member of delegation
Bönisch Richard
masér / Masseur
Janoušek Petr
hlavní trenér / Head Coach
Kouba Petr
člen výpravy / member of delegation
Petrouš Michal
hlavní trenér / Head Coach
Vonášek Roman
hlavní vedoucí / Head of delegation
Zajíc Radim
hlavní trenér / Head Coach
Čvančara Aleš
hlavní trenér / Head Coach
  Nominace
reklama
reklama
reklama
dres ČR
mikina ČSSR
Triko Czech republic Dámské
reklama
>
přihlášení
english version
Nový web fotbalu
FAČR
Reprezentace
HET liga
MOL cup
FNL
Domácí soutěže
Grassroots
Futsal
Ženy
oficiální partneři
reprezentace
premium partneři
reprezentace
generální partner
SYNOT ligy
hlavní partner
SYNOT ligy
oficiální partneři
SYNOT ligy
generální partner
poháru FAČR
mediální partneři
oficiální přepravce
oficiální dodavatelé
tourism partner
Kontakt
|
Reklama na serveru
|
Ceník reklamy
© Copyright 2000 - 2012 FAČR |
Powered by WebToDate