Reprezentace
Nominace reprezentací
Reprezentace A
Reprezentace U-21
Reprezentace U-20
Reprezentace U-19
Reprezentace U-18
Reprezentace U-17
Reprezentace U-16
Realizační tým
Hráčský kádr
Termínová listina
Nominace
Statistiky
Reprezentace U-15
Reprezentace Futsal A
Reprezentace Futsal U-21
Reprezentace Futsal U-19
Reprezentace Futsal ženy
Reprezentace Ženy A
Reprezentace Ženy U-19
Reprezentace Ženy U-17
Reprezentace Ženy U-15
Reprezentanti - seznam
Reprezentační bulletiny
reklama
U-16 ... 16 - 17 - 04
Zápas:
U16 4-Nation tournament Future team 2017
Termín:
23.04.2017-28.04.2017
Místo pobytu:
Praha a Střední Čechy
Sraz:
je v neděli 23.4. v 18:00 hod. v hotelu Galaxie Wienna (Praha 6-Suchdol).
Ukončení:
je v pátek 28.4 ve 14:30 hod. na hotelu Galaxie Wienna.
Nominovaní
Jméno
Name
Narozen
Born
Klub
Club
Startů
Matches
Gólů
Goals
Eichler David
25.03.2001
SK Slavia Praha
0
0
Formánek Kvido
23.07.2001
Zbrojovka Brno
0
0
Hapal Ondřej
10.05.2001
AC Sparta Praha
0
0
Hausknecht Marek
23.02.2001
1.SK Prostějov
0
0
Kejř Marek
12.07.2001
Hradec Králové
0
0
Kozák Matyáš
04.05.2001
AC Sparta Praha
0
0
Kubart Tomáš
10.04.2001
FK Pardubice
0
0
Kulig Samuel
19.06.2001
Baník Ostrava
0
0
Novotný Martin
10.04.2001
1.FC Slovácko
0
0
Podsadlo Štěpán
15.09.2001
Hradec Králové
0
0
Polášek Marek
18.05.2001
1.FC Slovácko
0
0
Rolinek Adam
31.05.2001
Zbrojovka Brno
0
0
Ryneš Matěj
30.05.2001
Č. Budějovice
0
0
Zálešák Roman
15.01.2001
Baník Ostrava
0
0
Šerák Jáchym
14.02.2001
AC Sparta Praha
0
0
Škrabal Michal
21.10.2001
1.SK Prostějov
0
0
Šmíd Vojta
16.02.2001
Zbrojovka Brno
0
0
Žalud Šimon
30.08.2001
Zbrojovka Brno
0
0
Čejka Felix
01.01.2001
AC Sparta Praha
0
0
Černý Václav
19.04.2001
FK Teplice
0
0
Náhradníci
Jméno
Name
Narozen
Born
Klub
Club
Startů
Matches
Gólů
Goals
Emmer Jakub
30.03.2001
FK Teplice
0
0
Gorčica Adam
26.05.2001
SFC Opava
0
0
Halász Jan
28.02.2001
Viktoria Plzeň
0
0
Havlín Václav
02.09.2001
Vys. Jihlava
0
0
Horák David
07.02.2001
1.FC Slovácko
0
0
Juroška Pavel
07.07.2001
Baník Ostrava
0
0
Martiník Jan
14.09.2001
Baník Ostrava
0
0
Peka Lukáš
17.05.2001
1.SK Prostějov
0
0
Rýc Patrik
30.01.2001
Baník Ostrava
0
0
Sláma Jakub
23.04.2001
AC Sparta Praha
0
0
Trefil Jakub
09.02.2001
SK Slavia Praha
0
0
Zeronik Jakub
11.02.2001
SK Slavia Praha
0
0
Realizační tým
Jméno
Name
Funkce
Function
Homér David
lékař / Doctor
Hábl Marek
asistent trenéra / Assistant
Laciný Martin
Technický vedoucí mužstva / Technical Leader of the Team
Netscher Jan
člen výpravy / member of delegation
Pelikán Karel
fyzioterapeut / Physioterapeut
Podhajský Karel
člen výpravy / member of delegation
Ulich Ivo
patron / Patron
Černý Václav
hlavní trenér / Head Coach
  Nominace
reklama
reklama
reklama
dres ČR
mikina ČSSR
Triko Czech republic Dámské
reklama
>
přihlášení
english version
Nový web fotbalu
FAČR
Reprezentace
HET liga
MOL cup
FNL
Domácí soutěže
Grassroots
Futsal
Ženy
oficiální partneři
reprezentace
premium partneři
reprezentace
generální partner
SYNOT ligy
hlavní partner
SYNOT ligy
oficiální partneři
SYNOT ligy
generální partner
poháru FAČR
mediální partneři
oficiální přepravce
oficiální dodavatelé
tourism partner
Kontakt
|
Reklama na serveru
|
Ceník reklamy
© Copyright 2000 - 2012 FAČR |
Powered by WebToDate