Reprezentace
Nominace reprezentací
Reprezentace A
Reprezentace U-21
Reprezentace U-20
Reprezentace U-19
Reprezentace U-18
Reprezentace U-17
Realizační tým
Hráčský kádr
Termínová listina
Nominace
Statistiky
Reprezentace U-16
Reprezentace U-15
Reprezentace Futsal A
Reprezentace Futsal U-21
Reprezentace Futsal U-19
Reprezentace Futsal ženy
Reprezentace Ženy A
Reprezentace Ženy U-19
Reprezentace Ženy U-17
Reprezentace Ženy U-15
Reprezentanti - seznam
Reprezentační bulletiny
reklama
U-17 ... 17 - 14 - 01
Zápas:
MPU Severní Irsko - ČR 2x
Termín:
26.01.2014-31.01.2014
Místo pobytu:
Antrium, Severní Irsko
Sraz:
je v neděli 26. ledna 2014 ve 12.00 hod. na TC AC Sparta Praha
Ukončení:
je v pátek 31. ledna 2014 cca v 18.30 hod. po příletu do Prahy
Nominovaní
Jméno
Name
Narozen
Born
Klub
Club
Startů
Matches
Gólů
Goals
Badocha Ondřej
27.04.1997
SK Slavia Praha
11
1
Boček Daniel
14.03.1997
Viktoria Plzeň
7
0
Brak Vojtěch
12.02.1997
Bohemians 1905
5
0
Bílek Michal
13.10.1997
FK Teplice
0
0
Chlumecký Martin
11.01.1997
Slovan Liberec
0
0
Januška Jiří
11.10.1997
1. FK Příbram
10
1
Kadlec Kryštof
14.07.1997
Č. Budějovice
4
0
Kaliský Nicolas
31.01.1997
Baník Ostrava
0
0
Klíma Jiří
05.01.1997
Vys. Jihlava
6
5
Mihálik Ondřej
02.04.1997
Baumit Jablonec
11
2
Stejskal Jan
14.02.1997
Pardubice
2
0
Trubač Daniel
17.07.1997
Hradec Králové
8
0
Twardek Kristopher
08.03.1997
Millwall FC
0
0
Záleský David
25.02.1997
Zbrojovka Brno
7
0
Štěpánek David
30.03.1997
Vys. Jihlava
5
2
Žárský Jan
10.09.1997
SK Slavia Praha
9
0
Černý Václav
17.10.1997
Ajax Amsterdam
20
3
Čmelík Vojtěch
28.02.1997
AC Sparta Praha
10
0
Náhradníci
Jméno
Name
Narozen
Born
Klub
Club
Startů
Matches
Gólů
Goals
Bala Roman
05.02.1997
Sigma Olomouc
4
0
Chmiel František
15.06.1997
Baník Ostrava
0
0
Floder Jiří
03.01.1997
Zbrojovka Brno
0
0
Růžek Patrik
12.04.1997
1. FK Příbram
2
0
Sváček Dominik
24.02.1997
Viktoria Plzeň
2
0
Teršl Jakub
25.01.1997
Viktoria Plzeň
9
0
Zahnaš Jakub
06.01.1997
Fastav Zlín
3
0
Šimůnek Jakub
06.07.1997
SK Slavia Praha
10
0
Realizační tým
Jméno
Name
Funkce
Function
Frýbort Pavel
Technický vedoucí mužstva / Technical Leader of the Team
Gregovský Ivo
asistent trenéra / Assistant
Kalousek David
masér / Masseur
Kouba Petr
člen výpravy / member of delegation
Krůta Tomáš
lékař / Doctor
Kubík Luboš
patron / Patron
Ryba Jiří
člen výpravy / member of delegation
Čvančara Aleš
hlavní trenér / Head Coach
  Nominace
reklama
reklama
reklama
dres ČR
mikina ČSSR
Triko Czech republic Dámské
reklama
>
přihlášení
english version
Nový web fotbalu
FAČR
Reprezentace
HET liga
MOL cup
FNL
Domácí soutěže
Grassroots
Futsal
Ženy
oficiální partneři
reprezentace
premium partneři
reprezentace
generální partner
SYNOT ligy
hlavní partner
SYNOT ligy
oficiální partneři
SYNOT ligy
generální partner
poháru FAČR
mediální partneři
oficiální přepravce
oficiální dodavatelé
tourism partner
Kontakt
|
Reklama na serveru
|
Ceník reklamy
© Copyright 2000 - 2012 FAČR |
Powered by WebToDate