Reprezentace
Nominace reprezentací
Reprezentace A
Reprezentace U-21
Reprezentace U-20
Reprezentace U-19
Reprezentace U-18
Realizační tým
Hráčský kádr
Termínová listina
Nominace
Statistiky
Reprezentace U-17
Reprezentace U-16
Reprezentace U-15
Reprezentace Futsal A
Reprezentace Futsal U-21
Reprezentace Futsal U-19
Reprezentace Futsal ženy
Reprezentace Ženy A
Reprezentace Ženy U-19
Reprezentace Ženy U-17
Reprezentace Ženy U-15
Reprezentanti - seznam
Reprezentační bulletiny
reklama
U-18 ... 18 - 13 - 07
Zápas:
Turnaj v Limoges
Termín:
07.10.2013-14.10.2013
Místo pobytu:
Limoges, Francie
Sraz:
je v pondělí 7. října 2013 v 10.00 hod. na TC AC Sparta Praha
Ukončení:
je v pondělí 14. října 2013 cca v 17.30 hod. po přistání v Praze
Nominovaní
Jméno
Name
Narozen
Born
Klub
Club
Startů
Matches
Gólů
Goals
Breda David
04.01.1996
Hradec Králové
0
0
Danis Štefan
11.06.1996
Sigma Olomouc
3
3
Duba Tomáš
31.01.1996
Vys. Jihlava
0
0
Galuška Petr
08.07.1996
1. FC Slovácko
2
0
Helešic Matěj
12.11.1996
Baník Ostrava
1
0
Juraši Josef
09.02.1996
Viktoria Plzeň
1
0
Kodeš Petr
31.01.1996
FK Teplice
0
0
Kodr Marek
17.08.1996
SK Slavia Praha
0
0
Kratochvíl Miloš
26.04.1996
Viktoria Plzeň
0
0
Kulhánek Jiří
08.03.1996
AC Sparta Praha
2
0
Matěj Jan
04.06.1996
Baník Ostrava
4
0
Pastornický Martin
18.03.1996
MFK Karviná
0
0
Rys Petr
15.01.1996
1. FK Příbram
3
0
Sadílek Lukáš
23.05.1996
1. FC Slovácko
0
0
Toml Martin
25.03.1996
AC Sparta Praha
3
0
Šural Jakub
01.07.1996
Zbrojovka Brno
2
0
Šíša Marek
09.01.1996
Viktoria Plzeň
2
0
Červeňák Patrik
02.02.1996
1. FK Příbram
0
0
Náhradníci
Jméno
Name
Narozen
Born
Klub
Club
Startů
Matches
Gólů
Goals
Behan Zdeněk
11.03.1996
Baník Ostrava
5
0
Fotr Oskar
09.01.1996
SK Slavia Praha
0
0
Glöckner Lukáš
13.01.1996
Mladá Boleslav
0
0
Houser Adam
21.06.1996
Fastav Zlín
1
0
Hála Jan
03.06.1996
Č. Budějovice
3
0
Janků Jan
03.09.1996
Slovan Liberec
0
0
Medveděv Jurij
18.06.1996
Viktoria Plzeň
3
0
Moravec Jakub
10.02.1996
AC Sparta Praha
0
0
Němčanský Vojtěch
10.10.1996
Dukla Praha
0
0
Petrucha Michal
05.03.1996
1. FC Slovácko
0
0
Pánek Filip
23.02.1996
FK Pardubice
0
0
Ruml Ondřej
11.07.1996
Viktoria Plzeň
0
0
Suchan Jan
18.01.1996
1. FK Příbram
0
0
Szotkowski Marek
18.01.1996
Baník Ostrava
3
1
Takács Laco
15.07.1996
FK Teplice
0
0
Vaněk Filip
15.04.1996
Č. Budějovice
0
0
Vavrouš David
08.01.1996
SK Slavia Praha
0
0
Volek Lukáš
25.05.1996
Mladá Boleslav
0
0
Výborný Petr
08.01.1996
FK Teplice
0
0
Weinlich Michael
11.01.1996
Sigma Olomouc
0
0
Yunis Jakub
25.03.1996
Sigma Olomouc
0
0
Zábrodský Jan
25.03.1996
Vys. Jihlava
0
0
Realizační tým
Jméno
Name
Funkce
Function
Bejbl Radek
patron / Patron
Buday Ladislav
Technický vedoucí mužstva / Technical Leader of the Team
Jedlička František
lékař / Doctor
Juska Marek
člen výpravy / member of delegation
Kameník Jan
asistent trenéra / Assistant
Skrbek Tomáš
masér / Masseur
Soukup Miroslav
hlavní trenér / Head Coach
  Nominace
reklama
reklama
reklama
dres ČR
mikina ČSSR
Triko Czech republic Dámské
reklama
>
přihlášení
english version
Nový web fotbalu
FAČR
Reprezentace
HET liga
MOL cup
FNL
Domácí soutěže
Grassroots
Futsal
Ženy
oficiální partneři
reprezentace
premium partneři
reprezentace
generální partner
SYNOT ligy
hlavní partner
SYNOT ligy
oficiální partneři
SYNOT ligy
generální partner
poháru FAČR
mediální partneři
oficiální přepravce
oficiální dodavatelé
tourism partner
Kontakt
|
Reklama na serveru
|
Ceník reklamy
© Copyright 2000 - 2012 FAČR |
Powered by WebToDate