Reprezentace
Nominace reprezentací
Reprezentace A
Reprezentace U-21
Reprezentace U-20
Reprezentace U-19
Reprezentace U-18
Realizační tým
Hráčský kádr
Termínová listina
Nominace
Statistiky
Reprezentace U-17
Reprezentace U-16
Reprezentace U-15
Reprezentace Futsal A
Reprezentace Futsal U-21
Reprezentace Futsal U-19
Reprezentace Futsal ženy
Reprezentace Ženy A
Reprezentace Ženy U-19
Reprezentace Ženy U-17
Reprezentace Ženy U-15
Reprezentanti - seznam
Reprezentační bulletiny
reklama
U-18 ... 18 - 13 - 08
Zápas:
Turnaj Turecko
Termín:
11.11.2013-19.11.2013
Místo pobytu:
Antalya, Turecko
Sraz:
je v pondělí 11. listopadu 2013 ve 14.00 hod. na TC AC Sparta Praha
Ukončení:
je v úterý 19. listopadu 2013 v 18.30 hod. po příletu do Prahy
Nominovaní
Jméno
Name
Narozen
Born
Klub
Club
Startů
Matches
Gólů
Goals
Breda David
04.01.1996
Hradec Králové
2
0
Galuška Petr
08.07.1996
1. FC Slovácko
5
0
Helešic Matěj
12.11.1996
Baník Ostrava
3
0
Honiš Martin
26.01.1996
Baník Ostrava
0
0
Kirschner Petr
22.03.1996
1. SC Znojmo
0
0
Kodeš Petr
31.01.1996
FK Teplice
2
0
Kulhánek Jiří
08.03.1996
AC Sparta Praha
5
0
Matěj Jan
04.06.1996
Baník Ostrava
7
0
Nemrava Vít
09.01.1996
West Ham
2
0
Piško Milan
06.03.1996
AC Sparta Praha
0
0
Rys Petr
15.01.1996
1. FK Příbram
6
0
Sadílek Lukáš
23.05.1996
1. FC Slovácko
3
1
Schick Patrik
01.10.1996
AC Sparta Praha
0
0
Suchan Jan
18.01.1996
1. FK Příbram
0
0
Toml Martin
25.03.1996
AC Sparta Praha
6
0
Vorel Vojtěch
18.06.1996
AC Sparta Praha
0
0
Zorvan Filip
07.04.1996
Hradec Králové
0
0
Šural Jakub
01.07.1996
Zbrojovka Brno
4
0
Šíša Marek
18.01.1996
Viktoria Plzeň
0
0
Řezáč Michal
02.10.1996
Č. Budějovice
0
0
Náhradníci
Jméno
Name
Narozen
Born
Klub
Club
Startů
Matches
Gólů
Goals
Behan Zdeněk
11.03.1996
Baník Ostrava
5
0
Danis Štefan
11.06.1996
Sigma Olomouc
5
3
Drozd Filip
26.02.1996
Baumit Jablonec
0
0
Duba Tomáš
31.01.1996
Vys. Jihlava
3
0
Fotr Oskar
09.01.1996
SK Slavia Praha
0
0
Glöckner Lukáš
13.01.1996
Mladá Boleslav
0
0
Houser Adam
21.06.1996
Fastav Zlín
1
0
Hála Jan
03.06.1996
Č. Budějovice
3
0
Juraši Josef
09.02.1996
Viktoria Plzeň
3
1
Kodr Marek
17.08.1996
SK Slavia Praha
3
0
Novák Filip
08.03.1996
AC Sparta Praha
0
0
Otáhal Martin
29.05.1996
SK Slavia Praha
0
0
Petrucha Michal
05.03.1996
1. FC Slovácko
0
0
Szotkowski Marek
18.01.1996
Baník Ostrava
3
1
Takács Laco
15.07.1996
FK Teplice
0
0
Vaněk Filip
15.04.1996
Č. Budějovice
0
0
Výborný Petr
08.01.1996
FK Teplice
0
0
Weinlich Michael
11.01.1996
Sigma Olomouc
0
0
Yunis Jakub
25.03.1996
Sigma Olomouc
0
0
Červeňák Patrik
02.02.1996
1. FK Příbram
2
0
Realizační tým
Jméno
Name
Funkce
Function
Bejbl Radek
patron / Patron
Buday Ladislav
Technický vedoucí mužstva / Technical Leader of the Team
Held Martin
lékař / Doctor
Juska Marek
člen výpravy / member of delegation
Kameník Jan
asistent trenéra / Assistant
Skrbek Tomáš
masér / Masseur
Soukup Miroslav
hlavní trenér / Head Coach
  Nominace
reklama
reklama
reklama
dres ČR
mikina ČSSR
Triko Czech republic Dámské
reklama
>
přihlášení
english version
Nový web fotbalu
FAČR
Reprezentace
HET liga
MOL cup
FNL
Domácí soutěže
Grassroots
Futsal
Ženy
oficiální partneři
reprezentace
premium partneři
reprezentace
generální partner
SYNOT ligy
hlavní partner
SYNOT ligy
oficiální partneři
SYNOT ligy
generální partner
poháru FAČR
mediální partneři
oficiální přepravce
oficiální dodavatelé
tourism partner
Kontakt
|
Reklama na serveru
|
Ceník reklamy
© Copyright 2000 - 2012 FAČR |
Powered by WebToDate