Reprezentace
Nominace reprezentací
Reprezentace A
Reprezentace U-21
Reprezentace U-20
Reprezentace U-19
Reprezentace U-18
Realizační tým
Hráčský kádr
Termínová listina
Nominace
Statistiky
Reprezentace U-17
Reprezentace U-16
Reprezentace U-15
Reprezentace Futsal A
Reprezentace Futsal U-21
Reprezentace Futsal U-19
Reprezentace Futsal ženy
Reprezentace Ženy A
Reprezentace Ženy U-19
Reprezentace Ženy U-17
Reprezentace Ženy U-15
Reprezentanti - seznam
Reprezentační bulletiny
reklama
U-18 ... 18 - 17 - 01
Zápas:
MPU U19 Kypr - U18 ČR
Termín:
28.01.2017-03.02.2017
Místo pobytu:
Ayia Napa (Kypr)
Sraz:
je v sobotu 28.ledna v 17:00 hod. v Hotelu Galaxie, Praha 6 - Suchdol.
Ukončení:
je v pátek 3.února kolem 22:00 hod. v Hotelu Galaxie.
Nominovaní
Jméno
Name
Narozen
Born
Klub
Club
Startů
Matches
Gólů
Goals
Baďura Rostislav
20.10.1999
Sigma Olomouc
0
0
Buchta David
27.06.1999
Baník Ostrava
0
0
Burda Marian
29.09.1999
AC Sparta Praha
0
0
Dolba Ondřej
01.01.1999
Baník Ostrava
0
0
Dudl Václav
22.09.1999
AC Sparta Praha
0
0
Fortelný Jan
19.01.1999
AC Sparta Praha
0
0
Krejčí Ladislav
20.04.1999
Zbrojovka Brno
0
0
Král Jan
05.04.1999
Mladá Boleslav
0
0
Kubala Filip
02.09.1999
1.FC Slovácko
0
0
Letáček Jiří
09.01.1999
FK Pardubice
0
0
Mareš Vojtěch
05.06.1999
SK Slavia Praha
0
0
Mikulec Petr
05.04.1999
Mladá Boleslav
0
0
Pfeifer Lukáš
24.06.1999
Viktoria Plzeň
0
0
Plechatý Dominik
18.04.1999
AC Sparta Praha
0
0
Rusek Antonín
22.03.1999
Zbrojovka Brno
0
0
Sedláček Richard
21.06.1999
AC Sparta Praha
0
0
Sláma Jiří
08.01.1999
Sigma Olomouc
0
0
Vais Jonáš
24.11.1999
Viktoria Plzeň
0
0
Zifčák Pavel
02.03.1999
Sigma Olomouc
0
0
Žitný Patrik
21.01.1999
FK Teplice
0
0
Náhradníci
Jméno
Name
Narozen
Born
Klub
Club
Startů
Matches
Gólů
Goals
Bačkovský Hugo Jan
10.10.1999
AC Sparta Praha
0
0
Beňo David
05.07.1999
SK Slavia Praha
0
0
Březina Jakub
11.08.1999
Zbrojovka Brno
0
0
Frýdek Christián
01.02.1999
AC Sparta Praha
0
0
Graiciar Martin
11.04.1999
Slovan Liberec
0
0
Gröger Denis
17.02.1999
Sigma Olomouc
0
0
Hellebrand Patrik
16.05.1999
Fastav Zlín
0
0
Huf David
23.01.1999
FK Pardubice
0
0
Jáša Mikuláš
18.03.1999
Č. Budějovice
0
0
Kokeš Jakub
04.01.1999
FK Teplice
0
0
Lauko Tomáš
30.10.1999
FK Dukla Praha
0
0
Matoušek Jakub
25.10.1999
Sigma Olomouc
0
0
Neuer Lukáš
27.03.1999
Sigma Olomouc
0
0
Palečko Martin
26.02.1999
AC Sparta Praha
0
0
Pihrt Lukáš
18.10.1999
Viktoria Plzeň
0
0
Tvaroh Karel
15.01.1999
AC Sparta Praha
0
0
Zikl Martin
13.06.1999
Zbrojovka Brno
0
0
Šípek Jakub
21.02.1999
Hradec Králové
0
0
Realizační tým
Jméno
Name
Funkce
Function
Ballay Rastislav
lékař / Doctor
Hašler Tomáš
člen výpravy / member of delegation
Holeňák Miroslav
asistent trenéra / Assistant
Kinský Antonín
člen výpravy / member of delegation
Kozel Luboš
hlavní trenér / Head Coach
Prokeš Dominik
kustod / Kitman
Prokopec Luboš
Technický vedoucí mužstva / Technical Leader of the Team
Uhlík Eduard
fyzioterapeut / Physioterapeut
  Nominace
reklama
reklama
reklama
dres ČR
mikina ČSSR
Triko Czech republic Dámské
reklama
>
přihlášení
english version
Nový web fotbalu
FAČR
Reprezentace
HET liga
MOL cup
FNL
Domácí soutěže
Grassroots
Futsal
Ženy
oficiální partneři
reprezentace
premium partneři
reprezentace
generální partner
SYNOT ligy
hlavní partner
SYNOT ligy
oficiální partneři
SYNOT ligy
generální partner
poháru FAČR
mediální partneři
oficiální přepravce
oficiální dodavatelé
tourism partner
Kontakt
|
Reklama na serveru
|
Ceník reklamy
© Copyright 2000 - 2012 FAČR |
Powered by WebToDate