Reprezentace
Nominace reprezentací
Reprezentace A
Reprezentace U-21
Reprezentace U-20
Reprezentace U-19
Reprezentace U-18
Realizační tým
Hráčský kádr
Termínová listina
Nominace
Statistiky
Reprezentace U-17
Reprezentace U-16
Reprezentace U-15
Reprezentace Futsal A
Reprezentace Futsal U-21
Reprezentace Futsal U-19
Reprezentace Futsal ženy
Reprezentace Ženy A
Reprezentace Ženy U-19
Reprezentace Ženy U-17
Reprezentace Ženy U-15
Reprezentanti - seznam
Reprezentační bulletiny
reklama
U-18 ... 18 - 17 - 04
Zápas:
U18 MPU Srbsko - ČR 2x
Termín:
14.05.2017-19.05.2017
Místo pobytu:
Praha, Bělehrad (Srbsko)
Sraz:
je v neděli 14.5. ve 12:00 hod. v Hotelu Galaxie Wienna - Praha 6.
Ukončení:
je v pátek 19.5. v 19:00 hod. v Hotelu Galaxie Wienna.
Nominovaní
Jméno
Name
Narozen
Born
Klub
Club
Startů
Matches
Gólů
Goals
Bačkovský Hugo Jan
10.10.1999
AC Sparta Praha
0
0
Dolba Ondřej
01.01.1999
Baník Ostrava
0
0
Dudl Václav
22.09.1999
AC Sparta Praha
0
0
Fortelný Jan
19.01.1999
AC Sparta Praha
0
0
Graiciar Martin
11.04.1999
Slovan Liberec
0
0
Gröger Denis
17.02.1999
Sigma Olomouc
0
0
Krejčí Ladislav
20.04.1999
Zbrojovka Brno
0
0
Král Jan
05.04.1999
Mladá Boleslav
0
0
Kubala Filip
02.09.1999
1.FC Slovácko
0
0
Neuer Lukáš
27.03.1999
Sigma Olomouc
0
0
Penc Václav
17.03.1999
AC Sparta Praha
0
0
Pfeifer Lukáš
24.06.1999
Viktoria Plzeň
0
0
Plechatý Dominik
18.04.1999
AC Sparta Praha
0
0
Růsek Antonín
22.03.1999
Zbrojovka Brno
0
0
Sedláček Richard
21.06.1999
AC Sparta Praha
0
0
Sláma Jiří
08.01.1999
Sigma Olomouc
0
0
Vais Jonáš
24.11.1999
Viktoria Plzeň
0
0
Zifčák Pavel
02.03.1999
Sigma Olomouc
0
0
Náhradníci
Jméno
Name
Narozen
Born
Klub
Club
Startů
Matches
Gólů
Goals
Baďura Rostislav
20.10.1999
Sigma Olomouc
0
0
Beňo David
05.07.1999
SK Slavia Praha
0
0
Březina Jakub
11.08.1999
Zbrojovka Brno
0
0
Drchal Václav
25.07.1999
AC Sparta Praha
0
0
Hellebrand Patrik
16.05.1999
Fastav Zlín
0
0
Jáša Mikuláš
18.03.1999
Č. Budějovice
0
0
Kokeš Jakub
04.01.1999
FK Teplice
0
0
Lauko Tomáš
30.10.1999
Dukla Praha
0
0
Lauricella Marco
30.03.1999
SK Slavia Praha
0
0
Letáček Jiří
09.01.1999
FK Pardubice
0
0
Matoušek Jakub
25.10.1999
Sigma Olomouc
0
0
Mikulec Petr
05.04.1999
Mladá Boleslav
0
0
Svoboda Václav
16.09.1999
Viktoria Plzeň
0
0
Šípek Jakub
21.02.1999
Hradec Králové
0
0
Žitný Patrik
21.01.1999
FK Teplice
0
0
Čihák Filip
10.07.1999
Viktoria Plzeň
0
0
Realizační tým
Jméno
Name
Funkce
Function
Ballay Rastislav
lékař / Doctor
Beneš Jakub
Technický vedoucí mužstva / Technical Leader of the Team
Hašler Tomáš
člen výpravy / member of delegation
Holeňák Miroslav
asistent trenéra / Assistant
Kinský Antonín
člen výpravy / member of delegation
Kozel Luboš
hlavní trenér / Head Coach
Kubík Luboš
patron / Patron
Uhlík Eduard
fyzioterapeut / Physioterapeut
  Nominace
reklama
reklama
reklama
dres ČR
mikina ČSSR
Triko Czech republic Dámské
reklama
>
přihlášení
english version
Nový web fotbalu
FAČR
Reprezentace
HET liga
MOL cup
FNL
Domácí soutěže
Grassroots
Futsal
Ženy
oficiální partneři
reprezentace
premium partneři
reprezentace
generální partner
SYNOT ligy
hlavní partner
SYNOT ligy
oficiální partneři
SYNOT ligy
generální partner
poháru FAČR
mediální partneři
oficiální přepravce
oficiální dodavatelé
tourism partner
Kontakt
|
Reklama na serveru
|
Ceník reklamy
© Copyright 2000 - 2012 FAČR |
Powered by WebToDate