je v pátek 4.8. od 8:00 hod. na UK FTVS (José Martího 31, Praha 6) dle rozpisu zátěžových testů - budete informováni trenérem.
Po skončení testů sraz v 16:00 hod. na hotelu Galaxie - Praha 6-Suchdol.
Ukončení:
je v pondělí 14.8. ve 21:00 hodin na hotelu Galaxie - Praha 6 - Suchdol.
Nominovaní
Jméno Name
Narozen Born
Klub Club
Startů Matches
Gólů Goals
Beňo David
05.07.1999
SK Slavia Praha
0
0
Fortelný Jan
19.01.1999
AC Sparta Praha
0
0
Gröger Denis
17.02.1999
Sigma Olomouc
0
0
Hönig Michael
13.01.2000
SK Slavia Praha
0
0
Kotek František
03.01.1999
AC Sparta Praha
0
0
Krejčí Ladislav
20.04.1999
Zbrojovka Brno
0
0
Král Jan
05.04.1999
FK Varnsdorf
0
0
Lauko Tomáš
30.10.1999
Dukla Praha
0
0
Mareš Vojtěch
05.06.1999
Viktoria Žižkov
0
0
Penc Václav
17.03.1999
FC Vlašim
0
0
Pfeifer Lukáš
24.06.1999
Viktoria Plzeň
0
0
Růsek Antonín
.00.20
1.SC Znojmo
2
230
Schneider Karel
01.10.1999
SK Slavia Praha
0
0
Sedláček Richard
21.06.1999
AC Sparta Praha
0
0
Sláma Jiří
08.01.1999
Sigma Olomouc
0
0
Tvaroh Karel
15.01.1999
AC Sparta Praha
0
0
Zifčák Pavel
02.03.1999
Sigma Olomouc
0
0
Šípek Jakub
21.02.1999
Hradec Králové
0
0
Žitný Patrik
21.01.1999
FK Teplice
0
0
Čihák Filip
10.07.1999
Viktoria Plzeň
0
0
Náhradníci
Jméno Name
Narozen Born
Klub Club
Startů Matches
Gólů Goals
Bačkovský Hugo Jan
10.10.1999
AC Sparta Praha
0
0
Baďura Rostislav
20.10.1999
Sigma Olomouc
0
0
Blejchař Jakub
11.04.1999
Baník Ostrava
0
0
Buchta David
27.06.1999
Baník Ostrava
0
0
Dolba Ondřej
01.01.1999
Baník Ostrava
0
0
Drchal Václav
25.07.1999
AC Sparta Praha
0
0
Kadlec Jan
08.02.1999
Hradec Králové
0
0
Kokeš Jakub
04.01.1999
FK Teplice
0
0
Matoušek Jakub
25.10.1999
Sigma Olomouc
0
0
Neuer Lukáš
27.03.1999
Sigma Olomouc
0
0
Pihrt Lukáš
18.10.1999
FC Viktoria Plzeň
0
0
Soukeník Dominik
13.07.1999
Hradec Králové
0
0
Vais Jonáš
24.11.1999
Viktoria Plzeň
0
0
Zmrzlý Ondřej
22.04.1999
Sigma Olomouc
0
0
Realizační tým
Jméno Name
Funkce Function
Ballay Rastislav
lékař / Doctor
Beneš Jakub
Technický vedoucí mužstva / Technical Leader of the Team