Reprezentace
Nominace reprezentací
Reprezentace A
Reprezentace U-21
Reprezentace U-20
Reprezentace U-19
Realizační tým
Hráčský kádr
Termínová listina
Nominace
Statistiky
Reprezentace U-18
Reprezentace U-17
Reprezentace U-16
Reprezentace U-15
Reprezentace Futsal A
Reprezentace Futsal U-21
Reprezentace Futsal U-19
Reprezentace Futsal ženy
Reprezentace Ženy A
Reprezentace Ženy U-19
Reprezentace Ženy U-17
Reprezentace Ženy U-15
Reprezentanti - seznam
Reprezentační bulletiny
reklama
U-19 ... 19 - 17 - 06
Zápas:
MPU U19 Irsko - ČR 2x
Termín:
30.08.2017-05.09.2017
Místo pobytu:
Praha, Waterford (Irsko)
Sraz:
je ve středu 30.8 ve 12:00 hod. v sídle FAČR (Diskařská - Praha 6).
Ukončení:
je v úterý 5.9 v 19:00 hod. v sídle FAČR.
Nominovaní
Jméno
Name
Narozen
Born
Klub
Club
Startů
Matches
Gólů
Goals
Bačkovský Hugo Jan
10.10.1999
AC Sparta Praha
0
0
Drchal Václav
25.07.1999
AC Sparta Praha
0
0
Dudl Václav
22.09.1999
FC Vlašim
0
0
Fortelný Jan
19.01.1999
AC Sparta Praha
0
0
Graiciar Martin
11.04.1999
Slovan Liberec
0
0
Gröger Denis
17.02.1999
Sigma Olomouc
0
0
Hönig Michael
13.01.2000
SK Slavia Praha
0
0
Krejčí Ladislav
20.04.1999
Zbrojovka Brno
0
0
Král Jan
05.04.1999
FK Varnsdorf
0
0
Neuer Lukáš
27.03.1999
Sigma Olomouc
0
0
Růsek Antonín
22.03.1999
1.SC Znojmo
0
0
Sadílek Michal
31.05.1999
PSV Eindhoven
0
0
Schneider Karel
01.10.1999
SK Slavia Praha
0
0
Sedláček Richard
21.06.1999
AC Sparta Praha
0
0
Sláma Jiří
08.01.1999
Sigma Olomouc
0
0
Tvaroh Karel
15.01.1999
AC Sparta Praha
0
0
Vais Jonáš
24.11.1999
Viktoria Plzeň
0
0
Zifčák Pavel
02.03.1999
Sigma Olomouc
0
0
Žitný Patrik
21.01.1999
FK Teplice
0
0
Čihák Filip
10.07.1999
Viktoria Plzeň
0
0
Náhradníci
Jméno
Name
Narozen
Born
Klub
Club
Startů
Matches
Gólů
Goals
Beňo David
05.07.1999
SK Slavia Praha
0
0
Blejchař Jakub
11.04.1999
Baník Ostrava
0
0
Buchta David
27.06.1999
Baník Ostrava
0
0
Hellebrand Patrik
16.05.1999
1.FC Slovácko
0
0
Kadar Jakub
10.01.1999
Viktoria Plzeň
0
0
Kadlec Jan
08.02.1999
Hradec Králové
0
0
Kotek František
03.01.1999
AC Sparta Praha
0
0
Kubala Filip
02.09.1999
1.FC Slovácko
0
0
Lauko Tomáš
30.10.1999
Dukla Praha
0
0
Penc Václav
17.03.1999
FC Vlašim
0
0
Pfeifer Lukáš
24.06.1999
Viktoria Plzeň
0
0
Soukeník Dominik
13.07.1999
Hradec Králové
0
0
Zmrzlý Ondřej
22.04.1999
Sigma Olomouc
0
0
Šípek Jakub
21.02.1999
Hradec Králové
0
0
Realizační tým
Jméno
Name
Funkce
Function
Bejbl Radek
člen výpravy / member of delegation
Beneš Jakub
Technický vedoucí mužstva / Technical Leader of the Team
Holeňák Miroslav
asistent trenéra / Assistant
Kinský Antonín
člen výpravy / member of delegation
Kozel Luboš
hlavní trenér / Head Coach
Kubík Luboš
patron / Patron
Streck Miroslav
lékař / Doctor
Uhlík Eduard
fyzioterapeut / Physioterapeut
  Nominace
reklama
reklama
reklama
dres ČR
mikina ČSSR
Triko Czech republic Dámské
reklama
>
přihlášení
english version
Nový web fotbalu
FAČR
Reprezentace
HET liga
MOL cup
FNL
Domácí soutěže
Grassroots
Futsal
Ženy
oficiální partneři
reprezentace
premium partneři
reprezentace
generální partner
SYNOT ligy
hlavní partner
SYNOT ligy
oficiální partneři
SYNOT ligy
generální partner
poháru FAČR
mediální partneři
oficiální přepravce
oficiální dodavatelé
tourism partner
Kontakt
|
Reklama na serveru
|
Ceník reklamy
© Copyright 2000 - 2012 FAČR |
Powered by WebToDate