Reprezentace
Nominace reprezentací
Reprezentace A
Reprezentace U-21
Reprezentace U-20
Reprezentace U-19
Reprezentace U-18
Reprezentace U-17
Reprezentace U-16
Reprezentace U-15
Reprezentace Futsal A
Reprezentace Futsal U-21
Reprezentace Futsal U-19
Reprezentace Futsal ženy
Reprezentace Ženy A
Reprezentace Ženy U-19
Reprezentace Ženy U-17
Realizační tým
Hráčský kádr
Termínová listina
Nominace
Statistiky
Reprezentace Ženy U-15
Reprezentanti - seznam
Reprezentační bulletiny
reklama
Ženy U-17 ... ŽD - 17 - 02
Zápas:
MPU U17 ženy Finsko + Akademie
Termín:
20.03.2017-25.03.2017
Místo pobytu:
Plzeň
Sraz:
je v pondělí 20.března 2017 v 12:00 hod. na TC AC Sparta Praha
Ukončení:
je v sobotu 25.března 2017 v 17:30 hod. na TC AC Sparta Praha
Nominovaní
Jméno
Name
Narozen
Born
Klub
Club
Startů
Matches
Gólů
Goals
Charouzová Nikola
17.07.2000
Viktoria Plzeň
0
0
Cvrčková Klára
25.07.2001
AC Sparta Praha
0
0
Dudová Lucie
29.08.2000
AC Sparta Praha
6
1
Dvořáková Eliška
05.02.2001
AC Sparta Praha
0
0
Hrtánková Tereza
18.07.2000
SK Slavia Praha
0
0
Kadečková Denisa
24.05.2000
Hradec Králové
0
0
Krištofová Šárka
08.09.2000
1. FC Slovácko
5
3
Lišková Tereza
17.12.2001
AC Sparta Praha
0
0
Lukášová Olivie
04.06.2001
1. FC Slovácko
0
0
Novotná Simona
25.05.2001
Pardubice
0
0
Pochmanová Aneta
12.04.2001
AC Sparta Praha
0
0
Siváková Kristýna
14.06.2000
AC Sparta Praha
4
1
Sonntagová Eliška
26.07.2001
AC Sparta Praha
0
0
Sováková Nela
03.04.2002
Trutnov
0
0
Stašková Andrea
12.05.2000
AC Sparta Praha
7
4
Suchánková Viktorie
07.10.2001
1. FC Slovácko
0
0
Valášková Natálie
04.05.2000
1. FC Slovácko
8
0
Šlajsová Gabriela
07.04.2000
Viktoria Plzeň
6
0
Šperová Kateřina
14.08.2001
1. FC Slovácko
0
0
Šrámková Kateřina
07.06.2001
AC Sparta Praha
0
0
Náhradníci
Jméno
Name
Narozen
Born
Klub
Club
Startů
Matches
Gólů
Goals
Hilbertová Jennifer
26.02.2002
SK Slavia Praha
0
0
Holíková Adéla
11.12.2001
Viktoria Plzeň
0
0
Houbová Nela
21.05.2000
FK Dukla Praha
0
0
Kodadová Natálie
05.05.2000
AC Sparta Praha
5
1
Kotrčová Kateřina
27.04.2000
AC Sparta Praha
0
0
Kratochvílová Denisa
03.07.2000
Viktoria Plzeň
2
0
Machutková Adéla
27.02.2001
AC Sparta Praha
0
0
Maršíková Barbora
25.06.2000
Hradec Králové
0
0
Skramuská Eliška
22.12.2000
1. FC Slovácko
0
0
Zelená Klára
11.05.2000
SK Slavia Praha
4
0
Šubrtová Anna
01.11.2002
AC Sparta Praha
0
0
Švábová Kamila
14.06.2000
Viktoria Plzeň
0
0
Realizační tým
Jméno
Name
Funkce
Function
Daněk Jiří
masér / Masseur
Deutschová Jaroslava
fyzioterapeut / Physioterapeut
Ducháček Pavel
hlavní vedoucí / Head of delegation
Haniaková Eva
asistent trenéra / Assistant
Juska Marek
člen výpravy / member of delegation
Matejka Milan
asistent trenéra / Assistant
Rada Karel
hlavní trenér / Head Coach
Štekerová Kristina
lékař / Doctor
  Nominace
reklama
reklama
reklama
dres ČR
mikina ČSSR
Triko Czech republic Dámské
reklama
>
přihlášení
english version
Nový web fotbalu
FAČR
Reprezentace
HET liga
MOL cup
FNL
Domácí soutěže
Grassroots
Futsal
Ženy
oficiální partneři
reprezentace
premium partneři
reprezentace
generální partner
SYNOT ligy
hlavní partner
SYNOT ligy
oficiální partneři
SYNOT ligy
generální partner
poháru FAČR
mediální partneři
oficiální přepravce
oficiální dodavatelé
tourism partner
Kontakt
|
Reklama na serveru
|
Ceník reklamy
© Copyright 2000 - 2012 FAČR |
Powered by WebToDate