Futsal

reklama

Historie 2010/11 - chlapci

Finále - chlapci


Čtvrtek 12.5.2011, dvojhala KP Brno

D13-Z© Edisonova Teplice - F17-Z© Hlučín 4:3 (1:1)
H4-Z© ul. Mládeľe Znojmo - B6-Z© Příbram-Březové Hory 5:2 (2:1)

finále ... D13-Z© Edisonova Teplice - H4-Z© ul. Mládeľe Znojmo 6:1 (1:1)
o 3.místo ... F17-Z© Hlučín - B6-Z© Příbram-Březové Hory 4:4 (3:2), 6:6 po prodlouľení, 3:2 na penalty

Nejlepąí brankář: Robin Koval (F17-Z© Hlučín)
Nejlepąí hráč: Petr Výborný (D13-Z© Edisonova Teplice)

Konferenční finále - chlapci

 

Konferenční finále "Západ"

Úterý 12.4.2011, 10.00-15.00 hodin, hala Teplice, Na Stinadlech 3280

A2-Z© Marjánka, B6-Z© Příbram-Březové Hory, C3-22.Z© Plzeň, D13-Z© Edisonova Teplice

10:00 ... D13-Z© Edisonova Teplice - A2-Z© Marjánka 3:1
10:45 ... B6-Z© Příbram-Březové Hory - C3-22.Z© Plzeň 3:2
11:45 ... A2-Z© Marjánka - B6-Z© Příbram-Březové Hory 3:5
12:30 ... D13-Z© Edisonova Teplice - C3-22.Z© Plzeň 6:6
13:30 ... D13-Z© Edisonova Teplice - B6-Z© Příbram-Březové Hory 6:4
14:15 ... A2-Z© Marjánka - C3-22.Z© Plzeň 3:4

Postupují: D13-Z© Edisonova Teplice a B6-Z© Příbram-Březové Hory  

Konferenční finále "Východ"

pondělí 2.5.2011, 9.00-14.00 hodin, dvojhala KP Brno

E20-Z© a M© Kukleny, F17-Z© Hlučín, G6-Z© Prachatice, H4-Z© ul. Mládeľe Znojmo

9:40 ... hala 1 ... H4-Z© ul. Mládeľe Znojmo - E20-Z© a M© Kukleny 3:1
9:40 ... hala 2 ... F17-Z© Hlučín - G6-Z© Prachatice 2:1
11:10 ... hala 1 ... H4-Z© ul. Mládeľe Znojmo - G6-Z© Prachatice 6:4
11:10 ... hala 2 ... E20-Z© a M© Kukleny - F17-Z© Hlučín 1:8
12:40 ... hala 1 ... E20-Z© a M© Kukleny - G6-Z© Prachatice 6:7
12:40 ... hala 2 ... H4-Z© ul. Mládeľe Znojmo - F17-Z© Hlučín 4:3

postupují: H4-Z© ul. Mládeľe Znojmo a F17-Z© Hlučín

©koFL9 - Divizní finále chlapci

Praha - Divize A
Střední Čechy - divize B
Západní Čechy - divize C
Severní Čechy - divize D
Východní Čechy - divize E
Severní Morava - divize F
Jiľní Čechy - divize G
Jiľní Morava - divize H  

Praha - Divize A

úterý 22.3. od 08 :00, SH Jiľní Město, Praha 11, Květnového vítězství 1554, pořadatel ???
Výsledky:
A5-Gymnázium Českolipská, A1-Gymnázium Nad ©tolou, A2-Z© Marjánka, A3-Z© Plamínkové

A1-Gymnázium Nad ©tolou - A3-Z© Plamínkové 1:1 (0:0)
A5-Gymnázium Českolipská - A2-Z© Marjánka 3:9 (1:4)
A1-Gymnázium Nad ©tolou - A2-Z© Marjánka 3:9 (2:5)
A5-Gymnázium Českolipská - A3-Z© Plamínkové 1:4 (0:2)
A1-Gymnázium Nad ©tolou - A5-Gymnázium Českolipská 7:0 (2:0)
A2-Z© Marjánka - A3-Z© Plamínkové 11:1 (3:0)

postupuje: A2-Z© Marjánka  

Střední Čechy - Divize B

Čtvrtek 10.března 2011 v SH Kladno
Výsledky:
B6-Z© Příbram-Březové Hory, B12-7.Z© Mladá Boleslav, B7-Z© ®ehuąice

B7-Z© ®ehuąice - B6-Z© Příbram-Březové Hory 2:18 (1:11)
B7-Z© ®ehuąice - B6-Z© Příbram-Březové Hory 1:11 (0:6)
B12-7.Z© Mladá Boleslav nedorazila

postupuje: B6-Z© Příbram-Březové Hory
 

Západní Čechy - divize C

Úterý 29.3. od 9hodin v hale v Plzni (SH Lokomotiva, Úslavská)
Výsledky:
C1-11.Z© Baarova Plzeň, C3-22.Z© Plzeň, C4-Z© Komenského Chodov

C4-Z© Komenského Chodov - C3-22.Z© Plzeň 2:11 (0:4)
C1-11.Z© Baarova Plzeň - C3-22.Z© Plzeň 2:5 (1:2)
C4-Z© Komenského Chodov - C1-11.Z© Baarova Plzeň 1:4 (1:3)

postupuje: C3-22.Z© Plzeň
 

Severní Čechy - divize D

termín 8.3., od 11,30 hod hala SH Teplice, pořadatel ???
Výsledky:
D21-Z© a M© ®atec, D13-Z© Edisonova Teplice, D1-Z© a M© Barvířská Liberec

D13-Z© Edisonova Teplice - D1-Z© a M© Barvířská Liberec 2:1 (1:1)
D1-Z© a M© Barvířská Liberec - D21-Z© a M© ®atec 8:4 (3:3)
D21-Z© a M© ®atec - D13-Z© Edisonova Teplice 3:23 (0:12)

postupuje: D13-Z© Edisonova Teplice
 

Východní Čechy - divize E

30.3.2011 od 9.00 v hale Z© Kukleny.
Výsledky:
E9-Z© Třemoąnice, E39-Z© a M© Bílá Třemeąná, E20-Z© a M© Kukleny

E39-Z© a M© Bílá Třemeąná - E9-Z© Třemoąnice 6:5
E20-Z© a M© Kukleny - E39-Z© a M© Bílá Třemeąná 5:1
E9-Z© Třemoąnice - E20-Z© a M© Kukleny 5:4

postupuje: E20-Z© a M© Kukleny  

Severní Morava - divize F

čtvrtek 17. března 2011, SH: Hala Hlučín, pořadatel ???
Výsledky:
F11-Z© Mohelnice, F17-Z© Hlučín, F15-Z© Nový Jičín


F17-Z© Hlučín - F15-Z© Nový Jičín 5:3
F11-Z© Mohelnice - F15-Z© Nový Jičín 4:2
F17-Z© Hlučín - F11-Z© Mohelnice 3:2

postupuje: F17-Z© Hlučín
 

Jiľní Čechy - divize G

čtvrtek 24. března 2011 od 9,00 v Týně nad Vltavou, pořadatel M. Primus
Výsledky:
G2-Z© Hlinecká Týn nad Vltavou, G3-Z© Hradská Humpolec, G6-Z© Prachatice, G1-Z© Smetanova Vimperk

G1-Z© Smetanova Vimperk - G6-Z© Prachatice 2:15 (0:8)
G1-Z© Smetanova Vimperk - G2-Z© Hlinecká Týn nad Vltavou 1:5 (1:3)
G2-Z© Hlinecká Týn nad Vltavou - G6-Z© Prachatice 1:7 (0:3)
G3-Z© Hradská Humpolec se nedostavila

postupuje: G6-Z© Prachatice
 

Jiľní Morava - divize H

termín 3.3, hala SH Vodova Brno, pořadatel ???
Výsledky:
H2-Z© Novolíąeňská Brno, H10-Z© Leandra Čecha NMnM, 4-Z© ul. Mládeľe Znojmo, H19-Z© Komenského Zlín-Malenovice

9:00 ... hala 1 ... H2-Z© Novolíąeňská Brno - H10-Z© Leandra Čecha NMnM 2:1 (0:0)
9:00 ... hala 2 ... H4-Z© ul. Mládeľe Znojmo - H19-Z© Komenského Zlín-Malenovice 8:1 (3:0)
10:00 ... hala 1 ... H2-Z© Novolíąeňská Brno - H19-Z© Komenského Zlín-Malenovice 4:1 (3:0)
10:30 ... hala 2 ... H4-Z© ul. Mládeľe Znojmo - H10-Z© Leandra Čecha NMnM 9:4 (5:1)
11:30 ... hala 1 ... H19-Z© Komenského Zlín-Malenovice - H10-Z© Leandra Čecha NMnM 6:9 (1:4)
11:30 ... hala 2 ... H4-Z© ul. Mládeľe Znojmo - H2-Z© Novolíąeňská Brno 7:3 (2:1)

postupuje: H4-Z© ul. Mládeľe Znojmo

 


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz poąli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáľe
Youtube
> přihláąení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radioľurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate