Reprezentace

reklama

Vstupenky na EURO: Žádosti se přijímají od pondělí

Objednávky vstupenek na EURO není třeba uspěchat, žádosti se přijímají od pondělí 12. prosince do 29. února, pak se bude losovat.

Na schůzce ve Varšavě oznámila UEFA způsob, jakým budou moci fanoušci žádat o vstupenky na zápasy týmů ze svých zemí. Prakticky bylo potvrzeno to, co se fanoušci již dozvěděli v minulých dnech – fotbalové asociace účastnických zemí dostanou pro své potřeby plynoucí z protokolu, ze smluv se sponzory a s hráči tři tisíce vstupenek. Zbývající část z kvóty země, která je 16 procent kapacity stadionu, bude prodávat přímo UEFA a fotbalová asociace do tohoto procesu nemůže v žádném případě zasahovat!

Znamená to, že vše – od přijetí objednávek, přes los až po přejetí platby a veškerá komunikace se zájemci o vstupenky - bude plně v režii UEFA. Fotbalová asociace ČR nechala pro lepší komfort českých fanoušků přeložit stránky týkající se prodeje vstupenek do českého jazyka a poskytla překlad portálu UEFA.

JAK OBJEDNAT VSTUPENKY?
Žádat je možno pouze na webu UEFA www.uefa.com respektive http://www.uefa.com/uefaeuro/ticketing/pna/index.html.

Podmínky, které musí žadatel splnit i to jak postupovat, bude popsáno na výše uvedeném portálu UEFA.

Proces žádostí o vstupenky na utkání české reprezentace bude zahájen v pondělí 12. prosince v 9 hodin a skončí 29. února 2012. NENÍ POTŘEBA SE PŘIHLAŠOVAT HNED PO SPUŠTĚNÍ, O PŘIDĚLENÍ VSTUPENEK ROZHODNE LOS VNA UEFA BŘEZNU. Všechny žádosti budou mít stejnou šanci.

O vstupenky na utkání reprezentace České republiky mohou žádat pouze žadatelé s trvalým bydlištěm v České republice nebo se státní příslušností k České republice.

Objednávat je možno jak na základní skupinu, tak i na následné vyřazovací boje až do finále. POZOR: JINÁ MOŽNOST ZÍSKAT VSTUPENKY NA UTKÁNÍ TÝMU ČR V PŘÍPADNÝCH VYŘAZOVACÍCH BOJÍCH UŽ POZDĚJI NEBUDE!

Pokud bude zájemců více než vstupenek, proběhne v březnu los, který je v režii UEFA. V případě, že zájemce získá nárok na vstupenky, musí uhradit jak vstupenky tak případné vouchery dopředu ve stanoveném termínu. Po zaplacení mu budou vstupenky i vouchery doručeny asi dva týdny před začátkem turnaje na nahlášenou adresu.

Na zápasy ve skupině dostane úspěšný uchazeč přímo vstupenky, na vyřazovací utkání dostane vouchery, které v případě postupu vymění za vstupenky. Když český tým nepostoupí, ztrácí majitel voucheru nárok se utkání zúčastnit a peníze za voucher mu budou vráceny.

V jedné objednávce je možno jedním fanouškem objednat maximálně 4 vstupenky na každý zápas mužstva České republiky.

Veškeré potřebné informace, včetně například způsobu platby za vstupenky a vouchery, budou k dispozici na portálu www.uefa.com.

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skČeská fotbalová reprezentace na facebook
vstupenky
reklama
reklama


reklama
dres ČR
mikina ČSSR
Triko Czech republic Dámské

reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate