Hlavní menu


reklama

VIDEO: Nové jméno na fotbalové mapě: POHÁR ČESKÉ POŠTY

Pohár Fotbalové asociace České republiky, spolu s Gambrinus ligou nejvýznamnější fotbalová soutěž u nás, má nového titulárního sponzora. Od dneška se jmenuje POHÁR ČESKÉ POŠTY.

Pohárová soutěž, které se v každém ročníku zúčastní v hlavní fázi více než 120 klubů a další stovky v předkolech, nabízí vítězi kromě radosti ze zisku trofeje a finanční prémie i účast v evropské pohárové soutěži - v Evropské lize. Až do léta 2009 se národní pohár hrál pod názvem Pohár ČMFS, od ročníku 2009/2010 vešla soutěž do povědomí veřejnosti jako ONDRÁŠOVKA CUP. Spojení se ukázalo jako velmi prospěšné pro obě strany.

"Do fotbalu jsme vstoupili před více než dvěma roky a jsem přesvědčen, že to byl dobrý krok. Dnes je soutěž kvalitativně jinde. To dokazuje návštěvnost na oba poslední finálové zápasy, zvýšený zájem televize o přímé přenosy, celková pozitivní změna v medializaci a v prezentaci, například s využitím internetu a časopisu Gól. Pochopitelně i pro naši společnost spojení přineslo pozitivní efekt v podobě celostátního zviditelnění značky Ondrášovka. Naše společnost zásobila kluby startující v poháru minerální vodou, v celkovém součtu to je několik set tisíc litrů k naplnění pitného režimu. Naše spolupráce s fotbalovou asociací se rozvíjela i v této rovině a budeme v této oblasti s fotbalem pokračovat i teď, kdy jsme se s ohledem na novou marketingovou strategii naší společnosti rozhodli pohárovou rovinu částečně utlumit," řekl generální ředitel ONDRÁŠOVKA a.s. Ing. Libor Duba."Ondrášovce patří dík, že šla do poháru, který předtím velmi složitě hledal vhodného partnera. Za dva roky se podařilo tento produkt velmi pozvednout, je to soutěž s velkým potenciálem," potvrdil předchozí slova David Dušek, generální ředitel a předseda představenstva STES. Není divu, že pohár získal nového silného spojence. Fotbalovému poháru dala své jméno ČESKÁ POŠTA.

Předseda FAČR Miroslav Pelta vstup silného partnera vítá: "Ve všech vyspělých fotbalových zemích se pohár těší pozornosti fanoušků i sponzorů. To je i naším cílem. V posledním období se leccos zlepšilo, ale ještě je potřeba hodně práce. To, že s námi do toho jde takový silný partner, jakým Česká pošta je, dává naději, že se nám to podaří. Česká pošta je firma, kterou zná a potřebuje každý, mohla si rozhodnout, s kým spojí svou marketinkovou strategii a my jsme velmi rádi, že se rozhodla pro fotbal, konkrétně pro pohár. Je to dobrý signál, mimo jiné to potvrzuje, že tato soutěž je zajímavá a má svůj potenciál."Důvody, které vedly Českou poštu ke vstupu do fotbalu vysvětlil Ing. Martin Elkán, zástupce generálního ředitele a vrchní ředitel divize obchod a marketing: "Česká pošta patří bezpochyby mezi nejsilnější značky v zemi. Má vysokou důvěryhodnost, hlubokou tradici. S blízkým otevřením poštovního trhu je však o to víc nutné její vnímání veřejností pozitivně podpořit. A spojení národního sportu s národním poštovním operátorem je určitě dobrou volbou, protože prospěje oběma. Český fotbal získává silného partnera, a protože Pohár hrají i regionální kluby, skutečnost, že Pošta je součástí každodenního života, si připomenou zákazníci po celé republice.”

ONDRÁŠOVKA CUP se střihem změnil v POHÁR ČESKÉ POŠTY. Jméno je nové, avšak aktéři jsou stejní. Soutěž dospěla do čtvrtfinále, tři dvojice jsou známy, Dynamo Č. Budějovice - FK Baumit Jablonec, Sigma Olomouc - Baník Ostrava a FK Teplice - Slovan Liberec, pouze Sparta Praha na svého soupeře zatím čeká. Bude to jeden z dvojice Viktoria Plzeň a obhájce trofeje FK Mladá Boleslav. A tak prvním zápasem POHÁRU ČESKÉ POŠTY bude duel FC Viktora Plzeň – FK Mladá Boleslav 29. února nebo 7. března.

VIDEO: Záznam tiskové konference při příležitosti představení nového titulárního sponzora ... sledujte na TV.FOTBAL.CZ.

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skČeská fotbalová reprezentace na facebook
vstupenky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate