Reprezentace

reklama

Za reprezentanty za jedinou fotku

Společnost Steilmann, která do své prémiové značky STONES již řadu let obléká naše fotbalové reprezentanty, připravila na letošní jaro jedinečnou módní fotografickou soutěž pro své zákazníky s názvem „ZA REPREZENTANTY ZA JEDINOU FOTKU“.

Od 25. března do 24. května 2012 bude v šesti prodejnách po celé České republice vystavena kolekce fotografií Jakuba Ludvíka, na kterých pózují jako manekýni právě špičkoví čeští fotbalisté v oblečení z aktuální kolekce pánské značky STONES.

Soutěžit může každý, kdo se přímo v prodejně Steilmann nebo STONES oblékne do stejného modelu a vyfotí se jako „dvojník“ Tomáše Rosického, Milana Baroše, Petra Jiráčka, Tomáše Pekharta, Theodora Gebre Selassie nebo jako Michal Kadlec.

Hlavní cenou je unikátní osobní setkání s našimi reprezentanty včetně vstupenky na přípravný zápas s Izraelem ve Štýrském Hradci před EUREM 2012.

Stačí vložit fotografii na náš facebookový profil Steilmann & Stones - Fashion for life nebo poslat na soutěžní emailovou adresu soutez@steilmann.cz, a věřit, že nikdo nevytvoří lepší.Vítězové budou vybíráni z fotek, které mají alespoň 20 hlasů. Vítěze hlavní ceny vybírá pořadatel podle zadání, hledáme dvojníky fotbalové reprezentace. Vyhrají tedy fotografie, na nichž mají soutěžící co nejpřesnější model Stones a jsou vyfoceni v co nejpodobnější situaci a póze jako fotbalisté. Soutěž probíhá od 25.3.2012 do 24.5.2012 v našich obchodech, v těchto nákupních centrech: Forum Nová Karolina Ostrava, Galerie Vaňkovka Brno, Olympia Teplice, Arkády Pankrác Praha a Pasáž Černá růže Praha a Olympia Plzeň.

Vyhlášení soutěže proběhne 25. 5. 2012.

Hlavní cena

6 výherců pojede na závěrečné soustředění reprezentace před ME v Rakousku. Součástí akce bude nejen návštěva tréninkového campu a setkání s reprezentací, ale i vstupenky na zápas s Izraelem ve Štýrském Hradci.

2. cena

100 prvních vložených fotografií na našem facebookovém profilu Steilmann & Stones - Fashion for life získává vstupenky na přípravné utkání ČR – Maďarsko.

3. cena

10 fotografií které budou mít nejvíc hlasů „To se mi líbí“ získají tričko STONES.

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skČeská fotbalová reprezentace na facebook
vstupenky
reklama
reklama


reklama
dres ČR
mikina ČSSR
Triko Czech republic Dámské

reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate