FAČR


reklama

Komuniké ze zasedání Odvolací a revizní komise FAČR z 13. a 14. 4. 2012

V rámci svého řádného zasedání dne 13. a 14.4.2012 konaného ve Zlíně a v Uherském Hradišti rozhodla Odvolací a revizní komise Fotbalové asociace České republiky v níže uvedených věcí takto:

Rozhodnutí VV OFS Trutnov ze dne 15.11.2011 o kontumaci utkání A1A0903 SK MFC Svoboda – HAVEX Strážné ze dne 8.10.2011, o udělení trestu pokuty klubu SK MFC Svoboda a zastavení závodní činnosti hráčů Dimitrose Mucidise a Štěpána Vlčka se ruší a věc se vrací VV OFS Litoměřice k novému projednání.

Ve věci odvolání klubu FC Viktoria Plzeň, a.s. proti rozhodnutí Registračního úseku FAČR ze dne 8.3.2012 o schválení přestupu hráče Davida Bezdičky, nar. 9.7.1996 z klubu FC Viktoria Plzeň, a.s. do klubu TJ Chodský újezd se řízení odročuje.

Odvolací a revizní komise FAČR rovněž projednávala a odsouhlasila výroční zprávu Odvolací a revizní komise FAČR pro nadcházející valnou hromadu FAČR.

Odvolací a revizní komise FAČR dále vyjadřuje své poděkování Zlínskému krajskému fotbalovému svazu za pomoc při realizaci výjezdního zasedání ORK FAČR a zejména pak Okresnímu fotbalovému svazu Uherské Hradiště, konkrétně pak jeho předsedovi panu Františku Mikovi, za nebývale vřelé a vstřícné přijetí naší komise.

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skreklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate