Futsal

reklama

Chcete hrát futsal a nevíte kde?

Máte zájem hrát futsal a nevíte kde začít? Máte tým, který chcete přihlásit do soutěže? Ptal se vás váš syn, jestli by nemohl někde hrát futsal a vy nevíte, jak odpověď? Proto je tady náš seznam kontaktů na předsedy Krajských a Okresních komisí futsalu. Jde o lidi na svém místě a tak kontaktovat právě tyto osoby bude nejjednodušší cesta, jak se dostat k informacím, které potřebujete.

Co je tedy pro možnost hrát futsal důležité?

 • Buď si najít klub v blízkosti bydliště - odkazy na seznam najdete v Adresáři klubů

 • Nebo založit klub nový - všechny kluby musí být zaregistrované u SF ČR a mít v tomto registrovaném klubu registrované všechny hráče - více informací o registraci oddílu najdete v Přihlášce klubu do SF ČR a informace o registraci nového hráče naleznete Přihlášce za člena SF ČR
  Je velice důležité zkontrolovat kompletní a správné vyplnění přihlašovacího formuláře. Dávejte také pozor, že používáte aktuální formulář. Aktuální verze jsou vždy na futis.fotbal.cz a při změně jsou zasílány na oficiální kontaktní e-mail oddílu.
  Poslední věcí je přihlásit klub do nějaké soutěže, vyberte si z adresáře okresních Komisí futsalu, které zajišťují kompletní servis.

 • Všichni noví členové a hráči pak musí pro vstup a členství v SF ČR vyplnit formulář „Přihláška za člena SF ČR“, který najdete na futis.fotbal.cz. Vyplníte jej a zašlete na Svaz futsalu ČR (Komise futsalu FAČR, Diskařská 4, 169 00 Praha 6). Přihlášky k registraci i přestupní a hostovací lístky lze společně s dokladem o platbě poplatku zaslat i emailem na registracefutsal@fotbal.cz. Informace o zpracování přihlášky a přidělení ID kódu bude opět k dispozici na futis.fotbal.cz - seznam hráčů.

 • Jak se přihlásím do nějakého oddílu jako nový hráč?
  Při vstupu do SF ČR se můžete, pokud chcete, na stejném formuláři rovnou zaregistrovat i do oddílu. Vaše registrace do oddílu musí být na formuláři také oddílem potvrzena.

 • Počínaje datem 1.7.2012 přestaly platit registrační průkazy futsalu FAČR a nové se již nevydávají. Aby hráč mohl hrát utkání futsalu, bude muset zároveň splňovat tři podmínky:
  1. musí mít registraci v systému FUTis
  2. musí mít zaplacený členský příspěvek (spárovaná platba v systému FUTis)
  3. musí mít s sebou na utkání průkaz totožnosti s fotografií (OP, pas, ŘP…a nebo registrační průkaz, který se používá v tuto chvíli. Platnost používání tohoto průkazu bude omezena a změna včas zveřejněna).

KONTAKTY NA OKRESNÍ A DALŠÍ KOMISE


JAK ZAREGISTROVAT NOVÉ HRÁČE?

Registrace hráčů ze zahraničí do svazu futsalu ČR
V souvislosti se zavedením systému FUTis byl upřesněn i způsob zaregistrování hráče ze zahraničí ve Svazu futsalu ČR. Pozitivní v této záležitosti je především fakt, že se KF FAČR podařilo vyjednat snížení příslušného poplatku ze současných 3.000,- Kč a to na částku 1.000,- Kč pro hráče přicházejícího do klubu Chance Futsal ligy a 500,- Kč pro hráče soutěží nižší úrovně.

Jak registrovat nové hráče?
Z důvodu zpřehlednění informací o nových registracích, přestupech a hostování, jsme si dovolili připravit krátký článek ohledně těchto úkonů s ohledem na zavedení systému FUTis.


Zasílání podkladů pro registrační úsek
Na základě schválené úpravy Registračního a Přestupního řádu, jež potvrdila na svém zasedání KF, byla vytvořena adresa registracefutsal@fotbal.cz, kam je možnost zasílat přihlášky k registraci i přestupní a hostovací lístky, společně s dokladem o platbě poplatku.
 • Přihlášky k registraci i přestupní a hostovací lístky je možné společně s dokladem o platbě poplatku posílat i e-mailem na adresu registracefutsal@fotbal.cz, a to s platností od 15.11.2013
 • Formulář musí být podepsán hráčem a klubem, resp. oběma kluby a poté odeslán jako oskenovaný dokument
 • Originál musí klub archivovat alespoň 1 rok pro jeho případné vyžádání k ověření platnosti
 • Takto doručené požadavky budou zpracovány a zaznamenány v systému FUTis nejpozději do 5-ti pracovních dnů

Členské příspěvky ve futsalu, aneb jaké jsou výhody
Informace o tom, že stejně jako ve fotbalu, tak i ve futsalu, se budou vybírat členské příspěvky, nemohla minout snad nikoho z nás. Diskutuje se o tom, zda příspěvky ano či ne, zda je 100 Kč ročně hodně, nebo málo. Ale často se zapomíná na jeden podstatný fakt. Když Komise futsalu zvažovala, jak svou základnu přilákat k nové formě členství, byly bonusy pro členy jedním z hlavních bodů, o které se starala. Mottem bylo propojit svou základnu s partnery futsalu a nabídnout jim oboustranně výhodné podmínky. Snahou také bylo udělat tyto bonusy přehledné a nekomplikované. Zatím se do tohoto systému připojili dva partneři - firmy Joma a Select a obě nabízejí pro členy Svazu futsalu výrazné slevy ze své futsalové nabídky, v obou případech až 30% ze svých maloobchodních cen.

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skreklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate