Futsal

reklama

Změna názvu klubu ve Svazu Futsalu jen za 200 Kč

Vzhledem k množícím se dotazům ohledně možnosti změny názvu klubu v termínu 1. - 31.7. přinášíme informace o podmínkách takovéhoto kroku. KF přihlédla k připomínkám základy a velmi radikálně snížila poplatek za změnu názvu klubu, kdy se vzhledem k absenci registračních karet výrazně snižuje administrativní náročnost celé operace.

Změna názvu klubu ve Svazu futsalu České republiky se řídí Organizační směrnicí pro činnost členských klubů Svazu futsalu ČR, která s platností od 1.7.2012 uvádí mimo jiné následující:

  • Změna názvu klubu je taková změna, při níž se nový název jakkoli, byť i nepatrně odlišuje od názvu dřívějšího (např. FK místo SK). Změna názvu klubu musí být doložena na formuláři Změna názvu klubu SF ČR (viz. formulář ke stažení na futis.fotbal.cz. Pokud se v názvu klubu mění název města nebo obce, rozhoduje o zařazení takového klubu do soutěžní struktury SF ČR příslušná řídící komise.
  • Název a sídlo klubu je možno měnit vždy jen pouze po skončení soutěžního ročníku, tj. od 1.7. a nejpozději do 31.7. Klub je povinen uvést nový název v přihlášce do soutěže.
  • Poplatek za změnu názvu byl stanoven na 200 Kč. Doklad o zaplacení poplatku na číslo účtu pro registrační a přestupní poplatky 478400513/0300 vs. 649401 přiložtě k vyplněné žádosti.

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk
Seznam příloh

9.7.2012 Žádost o změna názvu klubu v SF ČR 99650 B
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate