Futsal

reklama

SFL - Historie 2011/2012 - hoąi

Finále SFL chlapců 2011/12



Ve čtvrtek 10.května se v brněnské dvojhale na Vodové uskutečnil finálový turnaj Středoąkolské futsalové ligy 2011/10, ve kterém si v chlapecké kategorii vybojoval titul Gymnázium Bílovec a v dívčí kategorii na nejvyąąím stupínku stanuly dívky ze Starého Města.

V chlapecké kategorii se do finále probojovali přes semifinále oba vítězové Konferencí a vąechna čtyři utkání snesla nejpřísnějąí parametry pro juniorské soutěľe. První místo obsadil Gymnázium Bílovec, který měl utkání pod kontrolou a problémy mu dělal jen nejlepąí hráč trunaje Tomáą Banovič, který táhl tým ve velkém obratu druhého poločasu semifinále. Jediné penaltové rozuzlení přineslo utkání o třetí místo, kde bronz pro Rybitví přinesla jediná chycená penalta.

Jiľ nyní se organizátoři připravují na jiľ 13.ročník populární soutěľe, která vypukne jiľ tradičně na začátku října.



Výsledky FINÁLE 2011/12


Čtvrtek 10.5. 8:30-15:30 hodin, dvojhala KP Brno
Seminále SFL chlapců
D21-VO©,OA a SZ© Most - E1-EDUCAnet Rybitví 7:4 (1:4)
F41-Gymnázium Bílovec - A13-OA Hovorčovická 3:2 (1:1)



Finále SFL chlapců
D21-VO©,OA a SZ© Most - F41-Gymnázium Bílovec 2:5 (1:2)

zápas o 3.místo SFL chlapců
E1-EDUCAnet Rybitví - A13-OA Hovorčovická 3:3, penalty 3:1


Nejlepąí hráč turnaje: Tomáą Banovič (D21-VO©,OA a SZ© Most)
Nejlepąí brankář turnaje: Radek Vokáč (F41-Gymnázium Bílovec)

Konferenční finále - chlapci

Konferenční finále "Západ"

čtvrtek 26.4. 9-14 hodin, Praha Radotín

A13-OA Hovorčovická, B8-Gym a SO©e Sedlčany, C9-SP©d Plzeň, D21-VO©,OA,SPg© a SZ© Most

A13-OA Hovorčovická - B8-Gym a SO©e Sedlčany 6:3
A13-OA Hovorčovická - D21-VO©,OA,SPg© a SZ© Most 3:5
B8-Gym a SO©e Sedlčany - D21-VO©,OA,SPg© a SZ© Most 5:5
C9-SP©d Plzeň se omluvilo

Postupují: D21-VO©,OA,SPg© a SZ© Most a A13-OA Hovorčovická  

Konferenční finále "Východ"

čtvrtek 12.4. 9-13 hodin, dvojhala KP Brno

E1-EDUCAnet Rybitví, F41-Gymnázium Bílovec, G21-OA Husova ČB, H37-IS©-COP Olomoucká Brno

09:00 E1-EDUCAnet Rybitví - F41-Gymnázium Bílovec 1:1 (1:1)
09:00 G8-GOB a SO© Telč - H37-IS©-COP Olomoucká Brno 2:8 (0:5)
10:20 G8-GOB a SO© Telč F41-Gymnázium Bílovec 0:3 (0:1)
10:20 E1-EDUCAnet Rybitví - H37-IS©-COP Olomoucká Brno 3:3 (2:1)
11:40 E1-EDUCAnet Rybitví - G8-GOB a SO© Telč 13:1 (7:1)
11:40 F41-Gymnázium Bílovec - H37-IS©-COP Olomoucká Brno 1:0 (0:0)

postupují: E1-EDUCAnet Rybitví a F41-Gymnázium Bílovec

Divizní finále - chlapci

Praha - Divize A

úterý 28.2. od 08:00, hala JM, Květnového vítězství 1554, Praha 11 - Chodov
Výsledky:
A19-S©PA K Milíčovu, A5-S©E Vinohradská, A4-OA Svatoslavova, A13-OA Hovorčovická

A4-OA Svatoslavova - A19-S©PA K Milíčovu 2:4
A13-OA Hovorčovická - A5-S©E Vinohradská 7:3
A4-OA Svatoslavova - A5-S©E Vinohradská 2:11
A13-OA Hovorčovická - A19-S©PA K Milíčovu 5:1
A4-OA Svatoslavova - A13-OA Hovorčovická 2:10
A5-S©E Vinohradská - A19-S©PA K Milíčovu 11:4

postupuje: A13-OA Hovorčovická  

Střední Čechy - Divize B

16.3. v Kolíně od 9.00 hod.
Výsledky:
B35-SP©S a OA Kladno, B8-Gym a SO©e Sedlčany, B9-SO© a SOU stavební Kolín

B35-SP©S a OA Kladno - B9-SO© a SOU stavební Kolín 4:2
B8-Gym a SO©e Sedlčany - B35-SP©S a OA Kladno 6:1
B8-Gym a SO©e Sedlčany - B9-SO© a SOU stavební Kolín 5:5

postupuje: B8-Gym a SO©e Sedlčany
 

Západní Čechy - divize C

20.03.2012 od 09:00hod ve SH LOKO Plzeň
Výsledky:
C12-S©INFIS Plzeň, C14-S©® Sokolov, C9-SP©d Plzeň, C3-SO© a SOU Horąovský Týn

09:00 C12-S©INFIS Plzeň - C9-SP©d Plzeň 1 : 5 (0 : 3)
09:30 C14-S©® Sokolov - C3-SO© a SOU Horąovský Týn 7 : 1 (3 : 0)
10:20 C12-S©INFIS Plzeň - C3-SO© a SOU Horąovský Týn 3 : 1 (0 : 0)
10:50 C9-SP©d Plzeň - C14-S©® Sokolov 6 : 1 (2 : 0)
11:30 C14-S©® Sokolov - C12-S©INFIS Plzeň 1 : 4 (0 : 1)
12:00 C3-SO© a SOU Horąovský Týn - C9-SP©d Plzeň 2 : 4 (1 : 1)

postupuje: C9-SP©d Plzeň
 

Severní Čechy - divize D

středa 21.3.2012 ve sportovní hale v Liberci od 9:00
Výsledky:
D21-VO©, OA, SPg© a SZ© Most, D11-Gymnázium Jateční Ústí n/L, D22-S©SSaD Liberec, D30-SOU nabytkářské a SO© Liberec

D30-SOU nabytkářské a SO© Liberec - D11-Gymnázium Jateční Ústí n/L 6:4 (2:4)
D21-VO©, OA, SPg© a SZ© Most - D22-S©SSaD Liberec 8:3 (5:0)
D11-Gymnázium Jateční Ústí n/L - D22-S©SSaD Liberec 2:3 (1:3)
D21-VO©, OA, SPg© a SZ© Most - D30-SOU nabytkářské a SO© Liberec 8:2 (5:1)
D11-Gymnázium Jateční Ústí n/L - D21-VO©, OA, SPg© a SZ© Most 2:11 (0:6)
D30-SOU nabytkářské a SO© Liberec - D22-S©SSaD Liberec 7:4 (1:3)

postupuje: D21-VO©, OA, SPg© a SZ© Most
 

Východní Čechy - divize E

úterý 3.4.2012 SH Malé Svatoňovice od 9.00
Výsledky:
E1-EDUCAnet Rybitví, E5-SO© OOM Malé Svatoňovice, E31-Gymnázium Polička

E1 EDUCanet Rybitví – E 31 Gymnázium Polička 8:2 (2:1)
E 5 SO© OOM Malé Svatoňovice – E 31 Gymnázium Polička 6:2 (1:1)
E 1 EDUCAnet Rybitví – E 5 SO© OOM Malé Svatoňovice 8:4 (3:0)

postupuje: E1-EDUCAnet Rybitví  

Severní Morava - divize F

úterý 20. března 2012, Sportovní hala ©SK Bílovec, Komenského ulice
Výsledky:
F1-S©P Rooseveltova Olomouc, F41-Gymnázium Bílovec, F27-Slezské gymnázium Opava, F25-SP©ei Ostrava

9, 00 – 9,40 Gymnázium Bílovec - SP©ei Ostrava 5:1
9, 50 – 10,30 Rooseveltova Olomouc - Gymnázium Opava 1:4
10, 40 – 11,20 Gymnázium Bílovec - Gymnázium Opava 4:2
11, 30 – 12,10 SP©ei Ostrava - Rooseveltova Olomouc 2:4
12, 20 – 13,00 Gymnázium Opava - SP©ei Ostrava 5:4
13, 10 – 13,50 Gymnázium Bílovec - Rooseveltova Olomouc 8:2

postupuje: F41-Gymnázium Bílovec
 

Jiľní Čechy - divize G

29.3.2012 v Č.Budějovicích od 9:00
Výsledky:
G21-OA Husova ČB, G1-SO© a SOU Písek, G8-GOB a SO© Telč

G8-GOB a SO© Telč - G21-OA Husova ČB 1:2 (1:1)
G1-SO© a SOU Písek - G8-GOB a SO© Telč 7:2 (2:1)
G1-SO© a SOU Písek - G21-OA Husova ČB 4:0 (2:0)

postupuje: G1-SO© a SOU Písek
 

Jiľní Morava - divize H

15.3.2012, SH Vodova Brno
Výsledky:
H24-SO© a SOU Hustopeče, H37-IS©-COP Olomoucká Brno, H17-OA Kroměříľ

8:00 H24-SO© a SOU Hustopeče - H37-IS©-COP Olomoucká Brno 4:8 (3:5)
8:45 H24-SO© a SOU Hustopeče - H17-OA Kroměříľ 9:5 (6:2)
9:30 H37-IS©-COP Olomoucká Brno - H17-OA Kroměříľ 6:3 (2:0)

postupuje: H37-IS©-COP Olomoucká Brno

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz poąli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáľe
Youtube
> přihláąení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radioľurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate