Futsal

reklama

©koFL7 - historie 2011/12 - chlapci

Výsledky finále
Začátek turnaje poznamenaly problém s dopravou, vlak se ľáky Z© Sever Hr. Králové bohuľel po tragické nehodě nabral zpoľdění a tým ©koFL7 bohuľel nestihl semifinálový zápas. Vzhledem k naąlapanému probramu nebylo moľné čekat a tak se odehrálo jen jedno semifinále, kde Veselí nad Moravou nedostalo od Příbrami ąanci. Finále bylo herně vyrovnané, ale branky stříleli jen hráči Teplic, kteří tak napodobili výhru kolegů ve vyąąí kategorii.



Výsledky FINÁLE ©koFL 2011/12


Čtvrtek 10.5. 8:30-15:30 hodin, dvojhala KP Brno

Semifinále ©koFL7 chlapců
B6-Z© Březové Hory - H2-CZ© Veselí nad Moravou 11:0 (5:0)
E21-Z© Sever Hr. Králové - D14-Z© Edisonova Teplice 0:5 kont.



Finále ©koFL7 chlapců
B6-Z© Březové Hory - D14-Z© Edisonova Teplice 0:4 (0:2)

zápas o 3.místo ©koFL7 chlapců
H2-CZ© Veselí nad Moravou - E21-Z© Sever Hr. Králové 2:7 (1:1)


Nejlepąí hráč turnaje ©koFL7: Lukáą Čisár (D14-Z© Edisonova Teplice)
Nejlepąí brankář turnaje ©koFL7: Tomáą «apaj (B6-Z© Březové Hory)

Konferenční finále

Konferenční finále "Západ"

středa 2.5.2012 od 9:00 SH Teplice

B6-Z© Březové Hory, C4-Z© Nové Sedlo, D14-Z© Edisonova Teplice

B6-Z© Březové Hory - D14-Z© Edisonova Teplice 4:2
B6-Z© Březové Hory - C4-Z© Nové Sedlo 9:1
D14-Z© Edisonova Teplice - C4-Z© Nové Sedlo 16:0

Postupují: B6-Z© Březové Hory a D14-Z© Edisonova Teplice  

Konferenční finále "Východ"

středa 25.4. 9-13 hodin, dvojhala KP Brno

E21-Z© Sever Hradec Králové, F27-CZ© a M© Třinec, G3-Z¦ a ZU© Zliv, H2-CZ© Veselí nad Moravou

09:40 E21-Z© Sever Hr. Králové - F27-CZ© a M© Třinec 7:3 (5:1)
09:40 G3-Z© a ZU© Zliv - H2-CZ© Veselí nad Moravou 1:1 (1:1)
11:00 E21-Z© Sever Hr. Králové - H2-CZ© Veselí nad Moravou 9:1 (4:1)
11:00 G3-Z© a ZU© Zliv - F27-CZ© a M© Třinec 0:2 (0:1)
12:20 E21-Z© Sever Hr. Králové - G3-Z© a ZU© Zliv 5:1 (3:0)
12:20 F27-CZ© a M© Třinec - H2-CZ© Veselí nad Moravou 1:3 (1:2)

postupují: E21-Z© Sever Hr. Králové, H2-CZ© Veselí nad Moravou

Divizní finále

Praha+Střední Čechy - Divize A+B

čtvrtek 29.3. od 08:30, hala JM, Květnového vítězství 1554
Výsledky:
B6-Z© Březové Hory, A2-Z© Na Balabence, B12-I. Z© Říčany

B6 Březové Hory - B12 Říčany 15:0 (5:0)
B6 Březové Hory - A2 Na Balabence 4:2 (1:2)
A2 Na Balabence - B12 Říčany 4:6 (3:1)

postupuje: B6-Z© Březové Hory
 

Západní Čechy - divize C

23.03.2012 od 09.00hod. ve SH LOKO Plzeň
Výsledky:
C3-Z© Přeątice, C8-Z© Staňkov, C7-1.Z© Pionýrů Sokolov, C4-Z© Nové Sedlo

C8-Z© Staňkov - C3-Z© Přeątice 1:2 (1:1)
C8-Z© Staňkov - C4-Z© Nové Sedlo 1:4 (0:3)
C3-Z© Přeątice - C4-Z© Nové Sedlo 2:2 (1:1)
C7-1.Z© Pionýrů Sokolov se nedostavila

postupuje: C4-Z© Nové Sedlo
 

Severní Čechy - divize D

Čtvrtek 22.3. od 9,30 hod SH Teplice
Výsledky:
D18-Z© a M© ®atec, D14-Z© Edisonova Teplice, D2-Z© Jiříkov

09,30 hod D2 - Z© Jiříkov : D14 - Z© Edisonova Teplice 0 : 11 (0:5)
11,00 hod D18 - Z© a M© ®atec : D2 - Z© Jiříkov 3 : 1 (3:0)
12,30 hod D14 - Z© Edisonova Teplice : D18 - Z© a M© ®atec 3 : 2 (3:2)

postupuje: D14-Z© Edisonova Teplice
 

Východní Čechy - divize E

pátek 30.3.2012 SH Třebeą – HK od 10,30
Výsledky:
E22-Z© Třemoąnice, E21-Z© Sever Hradec Králové, E19-Z© ©kolní Vrchlabí

E 21 Z© Sever HK - E 22 Z© Třemoąnice 9:2 ( 6:2)
E 21 Z© Sever HK - E 19 Z© ©kolní Vrchlabí 11:0 ( 3:0)
E 22 Z© Třemoąnice - E 19 Z© ©kolní Vrchlabí 3:3 ( 2:1)

postupuje: E21-Z© Sever Hradec Králové  

Severní Morava - divize F

úterý 27. března 2012, SH Hlučín, Tyrąova 1668
Výsledky:
F14-Z© a M© Palackého Prostějov, F1-Z© a M© Osoblaha, F27-CZ© a M© Třinec, F10-Z© a M© Ludgeřovice

10.00 – 10.30 F10-Z© a M© Ludgeřovice - F27-CZ© a M© Třinec 0:3
10.40 – 11.10 F1-Z© a M© Osoblaha - F14-Z© a M© Palackého Prostějov 9:1
11.20 – 11.50 F10-Z© a M© Ludgeřovice - F1-Z© a M© Osoblaha 2:0
12.00 – 12.30 F27-CZ© a M© Třinec - F14-Z© a M© Palackého Prostějov 4:3
12.40 – 13.10 F10-Z© a M© Ludgeřovice - F14-Z© a M© Palackého Prostějov 7:4
13.20 – 13.50 F27-CZ© a M© Třinec - F1-Z© a M© Osoblaha 4:2

postupuje: F27-CZ© a M© Třinec
 

Jiľní Čechy - divize G


Výsledky:
G9-Z© Kardaąova Řečice, G3-Z¦ a ZU© Zliv, Gymnázium Vítězslava Nováka Jindřichův Hradec

G9-Z© Kardaąova Řečice - Gymnázium Vítězslava Nováka Jindřichův Hradec 8:3
G3-Z¦ a ZU© Zliv - Gymnázium Vítězslava Nováka Jindřichův Hradec 8:5
G9-Z© Kardaąova Řečice - G3-Z¦ a ZU© Zliv 1:2

postupuje: G3-Z¦ a ZU© Zliv
 

Jiľní Morava - divize H

úterý 3.4.2012 9-13, SH Vodova Brno
Výsledky:
H8-Z© Mládeľe Znojmo, H2-CZ© Veselí nad Moravou, H15-Z© Krásného Brno

09:00 H15-Z© Krásného Brno - H8-Z© Mládeľe Znojmo 0:0 (0:0)
10:20 H2-CZ© Veselí nad Moravou - H15-Z© Krásného Brno 1:1 (0:0)
11:40 H2-CZ© Veselí nad Moravou - H8-Z© Mládeľe Znojmo 4:1 (3:0)

postupuje: H2-CZ© Veselí nad Moravou

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz poąli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáľe
Youtube
> přihláąení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radioľurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate