30.7.2012
FOTO: Gambrinus liga: Nováček překvapil, ale první výhru nemá
Stejně jako Brno, také druhý nováček Gambrinus ligy Jihlava v 1. kole na hřišti soupeře překvapil. Ze Slavie ale nakonec Vysočina tři body neodvezla, byť vedla po půli 3:0.
Při svém návratu po šesti letech do nejvyšší soutěže nakonec uhráli svěřenci trenéra Komňackého v Edenu remízu 3:3. Nováček z Vysočiny si po trefách Vaculíka a dvou exslávistů Kolouška s Teclem vytvořil pohodlný náskok, po změně stran ho ale smazali dvěma brankami Vošahlík a jednou trefou Kisel. Vyrovnat se Pražanům povedlo v poslední minutě.
Statistika zápasu
SK Slavia Praha - Vysočina Jihlava 3:3 (0:3)
Góly: 69. a 90. Vošahlík, 88. Kisel - 8. Vaculík, 21. Koloušek, 45.+1 Tecl z pen..
Rozhodčí: Příhoda - Moláček, Štěrba.
ŽK: Čontofalský, Jarolím, Nitrianský - Masopust, Josl, Koloušek.
Diváci: 7136.
Slavia: Čontofalský - Nitrianský, Latka, Hubáček, Čonka - Petrák - Koreš (76. Zmrhal), Jarolím (53. Vošahlík), Juhar - Kisel - Škoda. Trenér: Rada.
Jihlava: Blažek - Obert, Tlustý, Šourek, Josl - Masopust (61. Mešanovič), Karlík, Koloušek, Vaculík (74. Kosak) - Jungr (87. Sedláček) - Tecl. Trenér: Komňacký.
FOTOGRAFIE z utkání si prohlédněte ve FOTOGALERII
Fotbalová asociace České republiky využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
© FOTBAL.CZ - Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu FOTBAL.CZ výslovně zakázáno.
|
 |
|