FAČR


reklama

Úrazové pojištění pro rok 2012

Pro členy Českého svazu tělesné výchovy je pro rok 2012 uzavřena smlouva o úrazovém pojištění v nezměněném rozsahu, jako v roce 2011 a předchozích letech. Současně je uzavřena i smlouva o pojištění odpovědnosti za činnost trenérů a cvičitelů ČSTV. Pojištění platí do 31. 12. 2012.

Smlouvami jsou pojištěni členové sportovních, tělovýchovných a turistických svazů, SK a TJ sdružených v ČSTV, účastníci akcí pořádaných SK/TJ, sportovními svazy sdruženými v ČSTV i dalšími subjekty v ČSTV.

Pojistné události se hlásí k likvidačnímu řízení stále stejně, písemně, na tiskopisu pojišťovny „Oznámení úrazu“. Tiskopisy lze získat na kterékoliv z poboček pojišťovny na území ČR nebo z internetu na adrese: http://www.koop.cz/data/files/file_49_GENERAL.pdf. Způsob vyplnění tiskopisu „Oznámení úrazu“ je důležitý. Na přední straně tiskopisu, rubriku „Vyjádření právnické osoby, která sjednala pojištění ve prospěch fyzické osoby“ vyplní SK/TJ, která je pořadatelem akce, při níž došlo k úrazu (trénink, soutěž, atd.).

Do rubriky „Číslo pojistné smlouvy (pojistky)“ se vyplňuje číslo smlouvy, která byla účinná v době vzniku úrazu (do 31. 12. 2011 č. smlouvy 495000830-7, od 1. 1. 2012 č. smlouvy 5101326452). Příslušná SK/TJ (jedná-li se o akci svazu pak přímo svaz ČSTV) potvrdí razítkem a podpisem odpovědného pracovníka skutečnost, že k úrazu došlo při pojištěné činnosti a pojištěný byl v době vzniku úrazu osobou, na kterou se pojištění vztahuje. Dále SK/TJ k razítku připojí své evidenční číslo, které jí bylo přiděleno v rámci ČSTV. Uvedení evidenčního čísla SK/TJ je nezbytné. Každá členská SK/TJ má evidenční číslo uvedené v evidenčním listu ČSTV, případně vám číslo sdělí vaše příslušné okresní sdružení ČSTV nebo lze zaslat dotaz na adresu opatrny@cstv.cz. Vyplněné hlášení pojistné události se zasílá poštou na adresu:
Kooperativa, pojišťovna, a.s.
CENTRUM ZÁKAZNICKÉ PODPORY
Centrální podatelna
Brněnská 634
664 42 MODŘICE

S odesláním vám také poradí kterákoliv pobočka Kooperativy, pojišťovny, a.s., na území ČR. K případným informacím lze využít telefonní linku Kooperativy 841 105105 a také internetové stránky pojišťovny www.koop.cz. Všeobecné pojistné podmínky naleznete zde: všeobecné pojistné podmínky pro pojištění osob O-901-10/01 (http://www.cstv.cz/informaceprovas/ostatni/VPP-901-10-01.pdf), zvláštní pojistné podmínky pro úrazové pojištění O-923-10/01 (http://www.cstv.cz/informaceprovas/ostatni/ZPP-923-10-01.pdf), zvláštní pojistné podmínky pro doplňková pojištění pro případ pracovní neschopnosti nebo pobytu v nemocnici O-932-10/01 (http://www.cstv.cz/informaceprovas/ostatni/ZPP-932-10-01.pdf).

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skreklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate