FAČR


reklama

Komuniké ze zasedání Odvolací a revizní komise FAČR z 14. 9. 2012

V rámci svého řádného zasedání dne 14.9.2012 konaného v Hradci Králové rozhodla Odvolací a revizní komise Fotbalové asociace České republiky v níže uvedených věcech takto:

Ve věci odvolání / podnětu k zahájení přezkumného řízení FC Bohemians Praha, a.s., IČ: 257 19 220, se sídlem Vršovická 1489/31, 101 00 Praha 10 proti rozhodnutí VV FAČR ze dne 27.4.2012 o zániku členství ve FAČR klubu FC Bohemians Praha, a.s., IČ: 257 19 220, se sídlem Vršovická 1489/31, 101 00 Praha 10 se řízení zastavuje.

V rámci zasedání Odvolací a revizní komise FAČR se dále konalo společné jednání s předsedy odvolacích a revizních komisí krajských fotbalových svazů za účasti generálního sekretáře FAČR a přizvaných zástupců Krajského fotbalového svazu v Hradci Králové. Diskutována byla témata členství ve FAČR a rozhodovací praxe odvolacích a revizních komisí.

Odvolací a revizní komise FAČR rovněž vyjadřuje své poděkování Krajskému fotbalovému svazu v Hradci Králové za velice příjemné přivítání a neocenitelnou pomoc při realizaci společného zasedání ORK FAČR a předsedů ORK KFS.

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skreklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate