FAČR


reklama

Komuniké ze zasedání Odvolací a revizní komise FAČR z 19. 10. 2012

V rámci svého řádného zasedání dne 19.10.2012 konaného v Ostravě rozhodla Odvolací a revizní komise Fotbalové asociace České republiky v níže uvedených věcech takto:

Odvolání klubu SK Nebanice proti rozhodnutí Registračního úseku FAČR ze dne 29.8.2012 o schválení žádosti o hostování hráčů Petra Ferka a Martina Barona z klubu SK Nebanice do klubu Jiskra Nový Kostel se zamítá.

Odvolání klubu SK Kopisty proti rozhodnutí Registračního úseku FAČR o schválení žádosti o přestup hráče Štěpána Jansy, r.č. 020419/2978 z klubu SK Kopisty do klubu Sokol Horní Jiřetín se zamítá.

Ve věci podnětu k zahájení přezkumného řízení klubu TJ Jaroslav proti rozhodnutí Odvolací komise Výkonného výboru OFS Pardubice ze dne 12.9.2012 o zrušení rozhodnutí STK OFS ze dne 22.8.2012, sp.zn. 18/2012 o kontumaci utkání A2A0203 Sokol Ostřetín – Jaroslav a nařízení sehrání opakovaného utkání v termínu 10.11 – 11.11.2012 na náklady OFS se rozhodnutí Výkonného výboru OFS Pardubice zrušuje a věc se vrací Výkonnému výboru OFS Pardubice k dalšímu projednání a rozhodnutí.

Ve věci podnětu k zahájení přezkumného řízení klubu FK Bohemians Praha, a.s. se sídlem Lovosická 559, 190 02 Praha 9 - Letňany proti usnesení Výkonného výboru FAČR ze dne 4.9.2012 o uložení povinnosti klubu FK Bohemians Praha, a.s. se řízení zastavuje.

Odvolací a revizní komise FAČR rovněž vyjadřuje své poděkování Moravskoslezskému krajskému fotbalovému svazu za velice příjemné přivítání a přátelskou atmosféru při zasedání ORK FAČR.

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skreklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate