FAČR


reklama

Komuniké ze zasedání Odvolací a revizní komise FAČR z 12. 11. 2012

V rámci svého řádného zasedání dne 12.11.2012 konaného v Praze rozhodla Odvolací a revizní komise Fotbalové asociace České republiky v níže uvedených věcech takto:

Odvolání (podnět ke zjištění oprávněnosti registrace) klubu TJ Union Děčín, o.s. proti rozhodnutí Detašovaného pracoviště při Ústeckém KFS Registračního úseku FAČR ze dne 19.1.2012 o schválení žádosti o přestup hráčů Lukáše Mitry (ID: 92030991) a Jiřího Valenty (ID: 91091347) z klubu TJ Union Děčín, o.s. do klubu FK Jílové se postupuje Registračnímu úseku FAČR jako orgánu věcně příslušnému k rozhodnutí v prvním stupni.

Rozhodnutí STK Řídící komise FAČR pro Čechy ze dne 21.9.2012 o kontumaci utkání 2. kola České ligy dorostu U 19 mezi družstvy FC Písek a FK Baník Most hraného dne 18.8.2012 ve prospěch klubu FC Písek se zrušuje s tím, že se ponechává v platnosti výsledek utkání dosažený na hřišti.

Odvolání klubu FC Bechyně proti rozhodnutí Registračního úseku FAČR o schválení žádosti o povolení hostování hráče Dominika Římanka (ID: 98071170) z klubu FC Bechyně do klubu FC MAS Táborsko se zamítá.

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skreklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate