FAČR


reklama

Komuniké ze zasedání Odvolací a revizní komise FAČR z 17. 12. 2012

V rámci svého řádného zasedání dne 17.12.2012 konaného v Praze rozhodla Odvolací a revizní komise Fotbalové asociace České republiky v níže uvedené věci takto:

Rozhodnutí Výkonného výboru OFS Pardubice ze dne 6.11.2012 o zamítnutí odvolání klubu Sokol Ostřetín proti rozhodnutí STK OFS Pardubice ze dne 22.8.2012 o kontumaci utkání A2A0203 Sokol Ostřetín – Jaroslav se mění tak, že se napadené rozhodnutí STK OFS Pardubice ze dne 22.8.2012 mění tak, že se ponechává v platnosti výsledek utkání dosažený na hřišti.

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate