Futsal

reklama

Ročník 2006/2007 U18 Západ

6.kolo

Pardubice - Mělník 2 : 4 (1 : 3)
Rozhodčí: Kovárník Ctibor (7.2), Bělovský Jan (7.2). Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 40
Branky: 8. Vobořil David, 34. Molek Tomáš - 2. Jiskra Jakub, 18. Kočí Michal, 20. Hakl Filip, 40. Jiskra Jakub
Pardubice: Guldán Jiří, Lejsek Jaroslav, Molek Tomáš, Pleva Jakub, Kváša Milan, Vobořil David, Karlík Michal, Hurta Jan
Mělník: Kočí Michal, Vrábel Jan, Kraus Petr, Merz Martin, Jiskra Jakub, Hakl Filip, Palanský Michal, Kvasnička Vojtěch

Chrudim - Bakov n.J. 7 : 0 (3 : 0)
Rozhodčí: Ježek Martin (8.2), Vokněr Jan (8.). Delegát: Mitáš Václav Diváků: 40
Branky: 4. Hromádko Josef, 5. Hromádko Josef, 20. Chvojka Marek, 25. Hromádko Josef, 27. Lištván Jan, 32. Kopecký Jiří, 39. Tejnecký Daniel
Chrudim: Vejda Marek, Fantl Zdeněk, Koreček Lukáš, Pudil Martin, Chvojka Marek, Hromádko Josef, Kopecký Jiří, Vágner Jakub, Lištván Jan, Tejnecký Daniel, Hájek Vojtěch
Bakov n.J.: Šulc Daniel, Mareš Jakub, Polanka Petr, Fanta Jan, Knespl Lukáš, Doležal Tomáš, Stasiak Adam, Binder Jan

Pardubice - Bakov n.J. 4 : 3 (2 : 1)
Rozhodčí: Bělovský Jan (7.3), Kovárník Ctibor (7.). Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 40
Branky: 19. Braun Martin, 19. Braun Martin, 22. Vobořil David, 28. Braun Martin - 18. Šťastný Michal, 26. Stasiak Adam, 31. Fanta Jan
ŽK: 0 - Doležal Tomáš
Pardubice: Guldán Jiří, Lukas Jaroslav, Putnar Marek, Lejsek Jaroslav, Braun Martin, Molek Tomáš, Kváša Milan, Vobořil David, Hurta Jan
Bakov n.J.: Šulc Daniel, Mareš Jakub, Fanta Jan, Polanka Petr, Doležal Tomáš, Knespl Lukáš, Stasiak Adam, Šťastný Michal, Binder Jan

Chrudim - Mělník 5 : 4 (1 : 2)
Rozhodčí: Kovárník Ctibor (6.5), Bělovský Jan (6.). Delegát: Mitáš Václav Diváků: 70
Branky: 3. Vágner Jakub, 6. Lištván Jan, 22. Chvojka Marek, 24. Lištván Jan, 37. Lištván Jan - 1. Hakl Filip, 18. Hakl Filip, 20. Merz Martin, 29. Palanský Michal
ČK: Pudil Martin - 0
Chrudim: Vejda Marek, Fantl Zdeněk, Koreček Lukáš, Pudil Martin, Chvojka Marek, Hromádko Josef, Kopecký Jiří, Vágner Jakub, Lištván Jan, Tejnecký Daniel, Hájek Vojtěch
Mělník: Kraus Petr, Vrábel Jan, Kočí Michal, Merz Martin, Hakl Filip, Jiskra Jakub, Kvasnička Vojtěch, Palanský Michal

Kladno - Benago Praha 2 : 0 (0 : 0)
Rozhodčí: Janeček Pavel (8.), Jedlička Jaroslav (8.). Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 50
Branky: 23. Jeřábek Jan, 31. Jeřábek Jan
ŽK: Výborný Kamil - Ježdík Jiří, Kočí Jan
Kladno: Pejša Jakub, Klempt Kamil, Muláček Lukáš, Výborný Kamil, Trousil David, Rouček Jakub, Jeřábek Jan, Penc Jiří, Hora Filip
Benago Praha: Frank Jan, Rada David, Bartošek Tomáš, Ježdík Jiří, Turek Filip, Kočí Jan, Bajtalon Michal, Soumar Martin

Plzeň - Eco investment 5 : 5 (1 : 3)
Rozhodčí: Vaněk Václav (8.), Smreček Ladislav (8.). Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 60
Branky: 17. Sušánka Jan, 24. Holý Michal, 25. Fiedler Tomáš, 37. Holý Michal, 38. Holý Michal - 6. Holeček Michal, 13. Brokl Ondřej, 18. Holeček Michal, 31. Brokl Ondřej, 40. Holeček Michal
ŽK: 0 - Veselý I. Martin, Jungbauer Radomír
Plzeň: Hucl Jan, Vinc Martin, Sušánka Jan, Walter Miroslav, Fiedler Tomáš, Holý Michal, Kovács Michal, Duník Tomáš
Eco investment: Hnízdil Václav, Holeček Michal, Veselý I. Martin, Veselý II. Martin, Veselý Petr, Paleček Michal, Jungbauer Radomír, Váňa Tomáš, Brych Jan, Brokl Ondřej, Hušbauer Jan

Kladno - Eco investment 1 : 2 (1 : 1)
Rozhodčí: Janeček Pavel (8.), Jedlička Jaroslav (8.). Delegát: Drobný Ladislav Branky: 15. Jeřábek Jan - 18. Brych Jan, 27. Holeček Michal
ŽK: 0 - Váňa Tomáš
Kladno: Pejša Jakub, Penc Jiří, Trousil David, Jeřábek Jan, Muláček Lukáš, Výborný Kamil, Klempt Kamil, Rouček Jakub, Hora Filip, Jaráb Michal, Fujdiar Josef
Eco investment: Hnízdil Václav, Hušbauer Jan, Holeček Michal, Veselý Petr, Paleček Michal, Veselý II. Martin, Váňa Tomáš, Veselý I. Martin, Brokl Ondřej, Jungbauer Radomír, Brych Jan

Plzeň - Benago Praha 5 : 3 (2 : 2)
Rozhodčí: Vaněk Václav (), Smreček Ladislav . Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 50
Branky: 14. Kovács Michal, 19. Vinc Martin, 28. Fiedler Tomáš, 38. Duník Tomáš, 40. Vinc Martin - 6. Bartošek Tomáš, 18. Bartošek Tomáš, 36. Rada David
ŽK: Walter Miroslav - 0
Plzeň: Holý Michal, Vinc Martin, Sušánka Jan, Walter Miroslav, Fiedler Tomáš, Kovács Michal, Duník Tomáš, Volf Pavel
Benago Praha: Frank Jan, Rada David, Ježdík Jiří, Turek Filip, Kočí Jan, Bartošek Tomáš




5.kolo

Benago Praha - Pardubice 3 : 3 (1 : 2)
Rozhodčí: Vejčík Vít (8.), Kaštánek Libor (8.). Delegát: Strnad Karel Diváků: 50
Branky: 4. Turek Filip, 29. Podroužek Michal, 31. Turek Filip - 2. Klinecký Aleš, 19. Klinecký Aleš, 35. Fencl Josef
Benago Praha: Turek Petr, Rada David, Geyer Michal, Hájek Jakub, Turek Filip, Chroust Jan, Podroužek Michal
Pardubice: Guldán Jiří, Lukas Jaroslav, Klinecký Aleš, Filípek Martin, Fencl Josef, Molek Tomáš, Šimák Ondřej, Kudrna Tomáš

Eco investment - Chrudim 3 : 2 (2 : 0)
Rozhodčí: Brejník Aleš (8.), Polák Ivo (8.). Delegát: Starý Ladislav Diváků: 50
Branky: 1. Holeček Michal, 15. Holeček Michal, 32. Novotný Jiří - 30. Kopecký Jiří, 37. Lištván Jan
Eco investment: Hušbauer Jan, Novotný Jiří, Paleček Michal, Šafránek Karel, Holeček Michal, Šmakal Martin, Mařík Stanislav, Váňa Tomáš, Brokl Ondřej, Hnízdil Václav
Chrudim: Veselý Jan, Hromádko Josef, Hájek Vojtěch, Koreček Lukáš, Fantl Zdeněk, Kopecký Jiří, Pudil Martin, Lištván Jan, Tejnecký Daniel, Vágner Jakub, Trubač Radek

Benago Praha - Chrudim 2 : 8 (2 : 3)
Rozhodčí: Brejník Aleš (8.), Polák Ivo (8.). Delegát: Starý Ladislav Diváků: 50
Branky: 7. Turek Filip, 17. Rada David - 3. Lištván Jan, 8. Vágner Jakub, 13. Vágner Jakub, 24. Lištván Jan, 28. Vágner Jakub, 29. Tejnecký Daniel, 32. Kopecký Jiří, 37. Pudil Martin
ŽK: 0 - Veselý Jan, Tejnecký Daniel
Benago Praha: Podroužek Michal, Geyer Michal, Rada David, Hájek Jakub, Chroust Jan, Turek Filip
Chrudim: Veselý Jan, Hromádko Josef, Hájek Vojtěch, Koreček Lukáš, Fantl Zdeněk, Kopecký Jiří, Lištván Jan, Pudil Martin, Vágner Jakub, Tejnecký Daniel, Trubač Radek

Eco investment - Pardubice 8 : 2 (2 : 1)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (8.), Vejčík Vít (8.). Delegát: Starý Ladislav Diváků: 50
Branky: 2. Brokl Ondřej, 5. Holeček Michal, 25. Holeček Michal, 26. Holeček Michal, 33. Holeček Michal, 36. Paleček Michal, 37. Holeček Michal, 38. Holeček Michal - 16. Klinecký Aleš, 37. Fencl Josef
ŽK: 0 - Lukas Jaroslav, Fencl Josef
Eco investment: Hušbauer Jan, Novotný Jiří, Paleček Michal, Šafránek Karel, Holeček Michal, Šmakal Martin, Brokl Ondřej, Mařík Stanislav, Váňa Tomáš, Hnízdil Václav
Pardubice: Guldán Jiří, Lukas Jaroslav, Filípek Martin, Klinecký Aleš, Šimák Ondřej, Fencl Josef, Pleva Jakub, Kudrna Tomáš

Mělník - Kladno 1 : 4 (1 : 3)
Rozhodčí: Cílek Martin (7.5), Vaněk Václav (7.8). Delegát: Mitáš Václav Diváků: 50
Branky: 7. Jiskra Jakub - 7. Hartman Marek, 17. Hartman Marek, 18. Hartman Marek, 20. Penc Jiří
Mělník: Machulka Jan, Vernek Michal, Feigl Lukáš, Zárybnický Jiří, Schaefer Martin, Kočí Michal, Merz Martin, Jiskra Jakub, Tuček Tomáš
Kladno: Pejša Jakub, Hora Filip, Muláček Lukáš, Penc Jiří, Vašák Marek, Výborný Kamil, Hartman Marek, Elman Miroslav

Bakov n.J. - Plzeň 1 : 4 (0 : 2)
Rozhodčí: Milner Michal (7.9), Blažej Petr (8.). Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 80
Branky: 40. Polanka Petr - 8. Vinc Martin, 17. Duník Tomáš, 27. Duník Tomáš, 33. Duník Tomáš
ŽK: Menšík Pavel, Polanka Petr, Doležal Tomáš - Sušánka Jan
Bakov n.J.: Svozil Tomáš, Fanta Jan, Mareš Jakub, Šulc Daniel, Knespl Lukáš, Menšík Pavel, Kiss Filip, Polanka Petr, Sedlák Martin, Doležal Tomáš, Stasiak Adam
Plzeň: Hucl Jan, Mudra Tomáš, Sušánka Jan, Vinc Martin, Fiedler Tomáš, Walter Miroslav, Duník Tomáš, Holý Michal, Krásný Martin, Strnad Pavel

Mělník - Plzeň 3 : 2 (1 : 1)
Rozhodčí: Cílek Martin (0.8), Vaněk Václav (7.8). Delegát: Mitáš Václav Diváků: 50
Branky: 19. Merz Martin, 38. Merz Martin, 39. Tuček Tomáš - 13. Strnad Pavel, 28. Fiedler Tomáš
ŽK: Vernek Michal, Feigl Lukáš, Jiskra Jakub - Mudra Tomáš
Mělník: Machulka Jan, Vernek Michal, Zárybnický Jiří, Tuček Tomáš, Kočí Michal, Feigl Lukáš, Jiskra Jakub, Merz Martin
Plzeň: Hucl Jan, Vinc Martin, Walter Miroslav, Fiedler Tomáš, Holý Michal, Duník Tomáš, Krásný Martin, Strnad Pavel, Mudra Tomáš

Bakov n.J. - Kladno 0 : 5 (0 : 2)
Rozhodčí: Milner Michal (8.), Blažej Petr (8.). Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 80
Branky: - 12. Elman Miroslav, 15. Hartman Marek, 26. Výborný Kamil, 29. Vašák Marek, 32. Penc Jiří
ŽK: Bílek Michal, Šulc Daniel, Knespl Lukáš - Elman Miroslav
Bakov n.J.: Svozil Tomáš, Bílek Michal, Kučera Lubomír, Šulc Daniel, Mareš Jakub, Knespl Lukáš, Mulač Roman, Sedlák Martin, Stasiak Adam
Kladno: Pejša Jakub, Muláček Lukáš, Penc Jiří, Elman Miroslav, Výborný Kamil, Hartman Marek, Vašák Marek




4.kolo

Pardubice - Kladno 1 : 3 (0 : 1)
Rozhodčí: Ježek Martin (8.), Bělovský Jan (8.). Delegát: Strnad Karel Branky: 38. Krejčí Filip - 20. Mantlík Radim, 24. Muláček Lukáš, 27. Jaráb Michal
ŽK: Kváša Milan - Mantlík Radim, Klempt Kamil
Pardubice: Vohradník Ondřej, Guldán Jiří, Klinecký Aleš, Krejčí Filip, Chvála Miloš, Kváša Milan, Filípek Martin, Fencl Josef, Kavka Petr
Kladno: Pejša Jakub, Jaráb Michal, Mantlík Radim, Klempt Kamil, Výborný Kamil, Muláček Lukáš, Jeřábek Jan, Kalousek Matěj, Elman Miroslav, Rouček Jakub

Chrudim - Plzeň 4 : 2 (0 : 1)
Rozhodčí: Kovárník Ctibor (8.), Sojka Josef (8.). Delegát: Starý Ladislav Branky: 25. Lištván Jan, 33. Lištván Jan, 35. Lištván Jan, 38. Vágner Jakub - 16. Štverák Tomáš, 24. Štverák Tomáš
Chrudim: Veselý Jan, Hromádko Josef, Hájek Vojtěch, Chvojka Marek, Fantl Zdeněk, Koreček Lukáš, Kopecký Jiří, Pudil Martin, Lištván Jan, Vágner Jakub, Vejda Marek
Plzeň: Hucl Jan, Vinc Martin, Sušánka Jan, Walter Miroslav, Duník Tomáš, Holý Michal, Krásný Martin, Štverák Tomáš, Škoda Miroslav, Strnad Pavel

Pardubice - Plzeň 5 : 5 (1 : 3)
Rozhodčí: Ježek Martin (8.), Bělovský Jan (8.). Delegát: Strnad Karel Branky: 19. Krejčí Filip, 22. Vlastní, 29. Filípek Martin, 32. Guldán Jiří, 35. Filípek Martin - 3. Štverák Tomáš, 7. Štverák Tomáš, 17. Holý Michal, 25. Holý Michal, 28. Duník Tomáš
Pardubice: Vohradník Ondřej, Guldán Jiří, Filípek Martin, Klinecký Aleš, Krejčí Filip, Chvála Miloš, Kváša Milan, Fencl Josef, Kavka Petr, Vlastní
Plzeň: Hucl Jan, Vinc Martin, Sušánka Jan, Walter Miroslav, Holý Michal, Duník Tomáš, Krásný Martin, Štverák Tomáš, Škoda Miroslav, Strnad Pavel

Chrudim - Kladno 2 : 1 (1 : 1)
Rozhodčí: Kovárník Ctibor (8.), Sojka Josef (8.). Delegát: Starý Ladislav Branky: 4. Chvojka Marek, 32. Chvojka Marek - 5. Muláček Lukáš
ŽK: Hromádko Josef, Vágner Jakub - 0
Chrudim: Veselý Jan, Vejda Marek, Hájek Vojtěch, Hromádko Josef, Chvojka Marek, Koreček Lukáš, Fantl Zdeněk, Kopecký Jiří, Pudil Martin, Lištván Jan, Vágner Jakub
Kladno: Pejša Jakub, Jaráb Michal, Mantlík Radim, Elman Miroslav, Rouček Jakub, Klempt Kamil, Výborný Kamil, Jeřábek Jan, Muláček Lukáš, Kalousek Matěj

Chrudim - Pardubice 7 : 4 (4 : 1)
Rozhodčí: Kovárník Ctibor (8.), Sojka Josef (8.). Delegát: Starý Ladislav Branky: 5. Vágner Jakub, 7. Kopecký Jiří, 9. Hromádko Josef, 14. Chvojka Marek, 25. Fantl Zdeněk, 27. Fantl Zdeněk, 34. Kopecký Jiří - 17. Kváša Milan, 24. Synek Jakub, 28. Fencl Josef, 29. Guldán Jiří
ŽK: Chvojka Marek - 0
Chrudim: Veselý Jan, Vejda Marek, Hájek Vojtěch, Hromádko Josef, Chvojka Marek, Koreček Lukáš, Fantl Zdeněk, Kopecký Jiří, Pudil Martin, Lištván Jan, Vágner Jakub
Pardubice: Vohradník Ondřej, Guldán Jiří, Klinecký Aleš, Chvála Miloš, Kváša Milan, Filípek Martin, Fencl Josef, Braun Martin, Synek Jakub, Kavka Petr

Benago Praha - Mělník 3 : 2 (2 : 0)
Rozhodčí: Jedlička Jaroslav (7.), Nagy Zdeněk (7.). Delegát: Maurer Miroslav Diváků: 40
Branky: 3. Ježdík Jiří, 12. Ježdík Jiří, 38. Bartošek Tomáš - 22. Vernek Michal, 29. Jiskra Jakub
ŽK: Bartošek Tomáš, Rada David - Feigl Lukáš
Benago Praha: Frank Jan, Bartošek Tomáš, Rada David, Turek Filip, Lebeda Daniel, Ježdík Jiří, Smekal David, Tomášek Vojtěch
Mělník: Kraus Petr, Vernek Michal, Schaefer Martin, Feigl Lukáš, Jurčovský Petr, Matoušek Tomáš, Kočí Michal, Merz Martin, Hakl Filip, Jiskra Jakub

Eco investment - Bakov n.J. 6 : 0 (1 : 0)
Rozhodčí: Cílek Martin (7.), Smreček Ladislav (7.). Delegát: Amler Evžen Diváků: 30
Branky: 9. Holeček Michal, 24. Holeček Michal, 25. Mařík Stanislav, 30. Veselý II. Martin, 33. Veselý Petr, 38. Veselý I. Martin
ŽK: 0 - Beran Antonín, Knespl Lukáš
Eco investment: Hušbauer Jan, Paleček Michal, Šafránek Karel, Holeček Michal, Mařík Stanislav, Brokl Ondřej, Hnízdil Václav, Veselý I. Martin, Veselý II. Martin, Veselý Petr, Váňa Tomáš
Bakov n.J.: Svozil Tomáš, Beran Antonín, Šulc Daniel, Menšík Pavel, Mareš Jakub, Knespl Lukáš, Kiss Filip, Doležal Tomáš, Fanta Jan

Benago Praha - Bakov n.J. 2 : 1 (2 : 0)
Rozhodčí: Nagy Zdeněk (7.), Jedlička Jaroslav (7.). Delegát: Maurer Miroslav Diváků: 30
Branky: 7. Turek Filip, 13. Ježdík Jiří - 31. Kiss Filip
ŽK: Lebeda Daniel, Bartošek Tomáš - 0 ČK: Rada David, Bartošek Tomáš - Beran Antonín
Benago Praha: Frank Jan, Rada David, Ježdík Jiří, Lebeda Daniel, Turek Filip, Smekal David, Tomášek Vojtěch, Bartošek Tomáš, Smetana Stanislav
Bakov n.J.: Svozil Tomáš, Beran Antonín, Šulc Daniel, Knespl Lukáš, Menšík Pavel, Kiss Filip, Doležal Tomáš, Fanta Jan, Mareš Jakub

Eco investment - Mělník 5 : 3 (2 : 1)
Rozhodčí: Cílek Martin (7.), Smreček Ladislav (7.). Delegát: Amler Evžen Diváků: 30
Branky: 11. Veselý Petr, 19. Holeček Michal, 27. Veselý II. Martin, 34. Šafránek Karel, 40. Váňa Tomáš - 2. Jiskra Jakub, 24. Vernek Michal, 28. Jiskra Jakub
ŽK: Mařík Stanislav - Jurčovský Petr
Eco investment: Hušbauer Jan, Veselý Petr, Paleček Michal, Šafránek Karel, Veselý I. Martin, Veselý II. Martin, Holeček Michal, Mařík Stanislav, Váňa Tomáš, Brokl Ondřej, Hnízdil Václav
Mělník: Kraus Petr, Vernek Michal, Schaefer Martin, Feigl Lukáš, Jurčovský Petr, Matoušek Tomáš, Kočí Michal, Merz Martin, Jiskra Jakub, Hakl Filip

Benago Praha - Eco investment 1 : 15 (1 : 3)
Rozhodčí: Smreček Ladislav (7.), Cílek Martin (7.). Delegát: Amler Evžen Diváků: 20
Branky: 5. Smetana Stanislav - 11. Holeček Michal, 13. Váňa Tomáš, 19. Váňa Tomáš, 25. Holeček Michal, 26. Brokl Ondřej, 28. Holeček Michal, 29. Paleček Michal, 30. Paleček Michal, 31. Veselý I. Martin, 32. Holeček Michal, 34. Holeček Michal, 35. Váňa Tomáš, 37. Brokl Ondřej, 39. Veselý Petr, 40. Veselý Petr
ŽK: Ježdík Jiří, Soumar Martin - Váňa Tomáš
Benago Praha: Frank Jan, Ježdík Jiří, Lebeda Daniel, Turek Filip, Smekal David, Tomášek Vojtěch, Smetana Stanislav, Soumar Martin
Eco investment: Hušbauer Jan, Veselý Petr, Veselý I. Martin, Veselý II. Martin, Paleček Michal, Šafránek Karel, Holeček Michal, Váňa Tomáš, Brokl Ondřej, Hnízdil Václav




3.kolo

Mělník - Pardubice 6 : 0 (2 : 0)
Rozhodčí: Šecová Adriana (7.), Hanzlík Jiří (7.). Delegát: Mitáš Václav Diváků: 45
Branky: 2. Hakl Filip, 3. Hakl Filip, 25. Merz Martin, 30. Jiskra Jakub, 32. Feigl Lukáš, 33. Trnka Jakub
ŽK: Jiskra Jakub - Hála Jakub
Mělník: Kraus Petr, Vernek Michal, Vrábel Jan, Feigl Lukáš, Trnka Jakub, Jurčovský Petr, Matoušek Tomáš, Kočí Michal, Merz Martin, Hakl Filip, Jiskra Jakub
Pardubice: Vyskočil Ondřej, Hála Jakub, Klinecký Aleš, Krejčí Filip, Kváša Milan, Filípek Martin, Fencl Josef, Chvála Miloš, Pleva Jakub, Kavka Petr

Bakov n.J. - Chrudim 2 : 3 (1 : 1)
Rozhodčí: Nagy Zdeněk (8.), Kresta Jan (8.). Delegát: Mitáš Václav Diváků: 50
Branky: 16. Kiss Filip, 39. Polanka Petr - 14. Lištván Jan, 36. Pudil Martin, 40. Lištván Jan
ŽK: Beran Antonín - Vágner Jakub
Bakov n.J.: Dufek Tomáš, Beran Antonín, Šulc Daniel, Polanka Petr, Menšík Pavel, Kiss Filip, Sedlák Martin, Doležal Tomáš, Fanta Jan
Chrudim: Veselý Jan, Vejda Marek, Hromádko Josef, Hájek Vojtěch, Chvojka Marek, Koreček Lukáš, Fantl Zdeněk, Kopecký Jiří, Lištván Jan, Pudil Martin, Vágner Jakub

Mělník - Chrudim 1 : 5 (1 : 3)
Rozhodčí: Šecová Adriana (6.), Hanzlík Jiří (6.). Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 54
Branky: 16. Matoušek Tomáš - 11. Vágner Jakub, 16. Chvojka Marek, 17. Chvojka Marek, 21. Pudil Martin, 38. Vágner Jakub
ŽK: Vernek Michal, Feigl Lukáš, Merz Martin - 0
Mělník: Kraus Petr, Vrábel Jan, Vernek Michal, Trnka Jakub, Feigl Lukáš, Jurčovský Petr, Matoušek Tomáš, Kočí Michal, Jiskra Jakub, Merz Martin, Hakl Filip
Chrudim: Veselý Jan, Hromádko Josef, Hájek Vojtěch, Chvojka Marek, Fantl Zdeněk, Koreček Lukáš, Kopecký Jiří, Pudil Martin, Lištván Jan, Vágner Jakub, Vejda Marek

Bakov n.J. - Pardubice 2 : 2 (1 : 1)
Rozhodčí: Nagy Zdeněk (8.), Kresta Jan (8.). Delegát: Kirilák Jiří Branky: 16. Doležal Tomáš, 37. Kiss Filip - 3. Kavka Petr, 28. Kavka Petr
ŽK: Beran Antonín, Polanka Petr, Doležal Tomáš - Pleva Jakub, Filípek Martin, Fencl Josef
Bakov n.J.: Dufek Tomáš, Beran Antonín, Polanka Petr, Šulc Daniel, Kiss Filip, Menšík Pavel, Doležal Tomáš, Sedlák Martin, Fanta Jan
Pardubice: Vohradník Ondřej, Vyskočil Ondřej, Hála Jakub, Pleva Jakub, Krejčí Filip, Klinecký Aleš, Filípek Martin, Kváša Milan, Fencl Josef, Chvála Miloš, Kavka Petr

Bakov n.J. - Mělník 3 : 5 (1 : 4)
Rozhodčí: Hanzlík Jiří (7.), Šecová Adriana (8.). Delegát: Mitáš Václav Diváků: 20
Branky: 14. Fanta Jan, 21. Šulc Daniel, 35. Polanka Petr - 1. Hakl Filip, 2. Hakl Filip, 8. Hakl Filip, 13. Hakl Filip, 26. Hakl Filip
ŽK: 0 - Trnka Jakub, Vrábel Jan
Bakov n.J.: Dufek Tomáš, Šulc Daniel, Polanka Petr, Menšík Pavel, Kiss Filip, Sedlák Martin, Doležal Tomáš, Fanta Jan
Mělník: Kraus Petr, Vernek Michal, Trnka Jakub, Feigl Lukáš, Matoušek Tomáš, Kočí Michal, Merz Martin, Jiskra Jakub, Hakl Filip, Vrábel Jan, Jurčovský Petr

Benago Praha - Kladno 0 : 5 (0 : 2)
Rozhodčí: Kudrna Ladislav (8.), Vaněk Václav (8.). Delegát: Klier Radoslav Diváků: 50
Branky: - 1. Pírka Josef, 2. Čurda Jan, 25. Jaráb Michal, 29. Výborný Kamil, 40. Pírka Josef
ŽK: 0 - Elman Miroslav
Benago Praha: Frank Jan, Rada David, Bartošek Tomáš, Geyer Michal, Hájek Jakub
Kladno: Pejša Jakub, Pejša Matěj, Výborný Kamil, Muláček Lukáš, Čurda Jan, Mantlík Radim, Elman Miroslav, Jeřábek Jan, Pírka Josef, Jaráb Michal, Kalousek Matěj

Eco investment - Plzeň 11 : 0 (9 : 0)
Rozhodčí: Černý Ondřej (8.), Orálek Kamil (8.). Delegát: Klier Radoslav Diváků: 50
Branky: 1. Veselý I. Martin, 6. Holeček Michal, 7. Mařík Stanislav, 8. Novotný Jiří, 9. Holeček Michal, 10. Mařík Stanislav, 12. Brokl Ondřej, 14. Mařík Stanislav, 15. Novotný Jiří, 32. Novotný Jiří, 39. Veselý Petr
ŽK: Šmakal Martin - 0 ČK: Hnízdil Václav - 0
Eco investment: Hušbauer Jan, Novotný Jiří, Paleček Michal, Veselý Petr, Veselý I. Martin, Veselý II. Martin, Holeček Michal, Mařík Stanislav, Šmakal Martin, Brokl Ondřej, Hnízdil Václav
Plzeň: Hucl Jan, Vinc Martin, Sušánka Jan, Walter Miroslav, Holý Michal, Štádler Milan, Kovács Michal, Škoda Miroslav, Krásný Martin

Benago Praha - Plzeň 3 : 4 (2 : 1)
Rozhodčí: Černý Ondřej (8.), Kudrna Ladislav (8.). Delegát: Chyba Michal Diváků: 50
Branky: 8. Bartošek Tomáš, 14. Hájek Jakub, 36. Hájek Jakub - 3. Holý Michal, 23. Kovács Michal, 38. Vinc Martin, 40. Kovács Michal
Benago Praha: Frank Jan, Rada David, Geyer Michal, Bartošek Tomáš, Hájek Jakub, Pečínka Vítek, Netušil Matěj
Plzeň: Hucl Jan, Vinc Martin, Sušánka Jan, Walter Miroslav, Holý Michal, Štádler Milan, Kovács Michal, Škoda Miroslav, Krásný Martin

Eco investment - Kladno 3 : 3 (1 : 1)
Rozhodčí: Černý Ondřej (8.), Orálek Kamil (8.). Delegát: Chyba Michal Diváků: 50
Branky: 19. Novotný Jiří, 38. Brokl Ondřej, 39. Holeček Michal - 1. Pírka Josef, 22. Elman Miroslav, 37. Výborný Kamil
ŽK: Holeček Michal - 0
Eco investment: Hušbauer Jan, Novotný Jiří, Veselý I. Martin, Veselý II. Martin, Veselý Petr, Holeček Michal, Paleček Michal, Mařík Stanislav, Šmakal Martin, Brokl Ondřej, Šturma David
Kladno: Pejša Jakub, Pejša Matěj, Muláček Lukáš, Výborný Kamil, Čurda Jan, Mantlík Radim, Elman Miroslav, Pírka Josef, Jaráb Michal, Jeřábek Jan, Kalousek Matěj

Benago Praha - Eco investment 0 : 11 (0 : 5)
Rozhodčí: Orálek Kamil (8.), Vaněk Václav (8.). Delegát: Klier Radoslav Diváků: 50
Branky: - 1. Veselý I. Martin, 9. Mařík Stanislav, 10. Novotný Jiří, 17. Novotný Jiří, 18. Paleček Michal, 26. Šmakal Martin, 31. Novotný Jiří, 34. Novotný Jiří, 36. Veselý Petr, 37. Novotný Jiří, 39. Mařík Stanislav
ŽK: 0 - Novotný Jiří
Benago Praha: Frank Jan, Bartošek Tomáš, Hájek Jakub, Brdička Martin, Pečínka Vítek, Geyer Michal
Eco investment: Hušbauer Jan, Novotný Jiří, Veselý Petr, Paleček Michal, Holeček Michal, Veselý I. Martin, Veselý II. Martin, Šmakal Martin, Mařík Stanislav, Brokl Ondřej, Hnízdil Václav


2.kolo

Kladno - Mělník 7 : 2 (3 : 2)
Rozhodčí: Kudrna Ladislav (8.), Gryc Leoš (7.). Delegát: Popek Roman Diváků: 60
Branky: 7. Výborný Kamil, 10. Pírka Josef, 17. Trousil David, 27. Neuberger Roman, 28. Pírka Josef, 32. Muláček Lukáš, 36. Jaráb Michal - 2. Jiskra Jakub, 11. Hakl Filip
ŽK: Mantlík Radim - 0
Kladno: Pejša Jakub, Penc Jiří, Trousil David, Výborný Kamil, Mantlík Radim, Jaráb Michal, Pírka Josef, Hartman Marek, Muláček Lukáš, Neuberger Roman, Klempt Kamil, Hora Filip
Mělník: Kraus Petr, Schaefer Martin, Nemasta Petr, Vernek Michal, Feigl Lukáš, Matoušek Tomáš, Kočí Michal, Merz Martin, Jiskra Jakub, Hakl Filip

Plzeň - Bakov n.J. 1 : 2 (0 : 1)
Rozhodčí: Trlida Zdeněk (8.), Hanzlík Jiří (7.). Delegát: Maurer Miroslav Branky: 35. Štverák Tomáš - 20. Doležal Tomáš, 25. Polanka Petr
ŽK: Sušánka Jan, Štverák Tomáš - 0
Plzeň: Vinc Martin, Sušánka Jan, Fiedler Tomáš, Štrunc Jan, Holý Michal, Strnad Pavel, Kovács Michal, Duník Tomáš, Krásný Martin, Štverák Tomáš, Walter Miroslav
Bakov n.J.: Dufek Tomáš, Beran Antonín, Šulc Daniel, Polanka Petr, Kiss Filip, Knespl Lukáš, Sedlák Martin, Doležal Tomáš, Fanta Jan, Vostál Josef

Kladno - Bakov n.J. 1 : 2 (0 : 1)
Rozhodčí: Kudrna Ladislav (8.), Gryc Leoš (8.). Delegát: Popek Roman Diváků: 40
Branky: 22. Jaráb Michal - 17. Polanka Petr, 40. Sedlák Martin
ŽK: 0 - Beran Antonín, Doležal Tomáš
Kladno: Pejša Jakub, Hora Filip, Penc Jiří, Trousil David, Výborný Kamil, Jaráb Michal, Pírka Josef, Mantlík Radim, Hartman Marek, Muláček Lukáš, Neuberger Roman
Bakov n.J.: Dufek Tomáš, Beran Antonín, Šulc Daniel, Polanka Petr, Kiss Filip, Knespl Lukáš, Sedlák Martin, Doležal Tomáš, Fanta Jan, Vostál Josef

Plzeň - Mělník 6 : 3 (2 : 2)
Rozhodčí: Trlida Zdeněk (7.), Hanzlík Jiří (7.). Delegát: Popek Roman Branky: 19. Štverák Tomáš, 20. Štverák Tomáš, 31. Štverák Tomáš, 32. Fiedler Tomáš, 34. Holý Michal, 37. Kovács Michal - 6. Hakl Filip, 11. Jiskra Jakub, 22. Hakl Filip
ŽK: Štverák Tomáš - 0 ČK: Sušánka Jan - 0
Plzeň: Strnad Pavel, Sušánka Jan, Vinc Martin, Fiedler Tomáš, Štrunc Jan, Holý Michal, Kovács Michal, Duník Tomáš, Krásný Martin, Štverák Tomáš, Walter Miroslav
Mělník: Kraus Petr, Schaefer Martin, Nemasta Petr, Vernek Michal, Feigl Lukáš, Matoušek Tomáš, Kočí Michal, Merz Martin, Jiskra Jakub, Hakl Filip

Kladno - Plzeň 5 : 0 (0 : 0)
Rozhodčí: Hanzlík Jiří (7.), Trlida Zdeněk (7.). Delegát: Maurer Miroslav Branky: 23. Hartman Marek, 25. Penc Jiří, 33. Hartman Marek, 38. Penc Jiří, 40. Mantlík Radim
ŽK: Hartman Marek - Fiedler Tomáš
Kladno: Pejša Jakub, Penc Jiří, Trousil David, Výborný Kamil, Jaráb Michal, Mantlík Radim, Hartman Marek, Pírka Josef, Muláček Lukáš, Neuberger Roman, Hora Filip
Plzeň: Strnad Pavel, Vinc Martin, Fiedler Tomáš, Štrunc Jan, Holý Michal, Kovács Michal, Duník Tomáš, Krásný Martin, Štverák Tomáš, Walter Miroslav

Pardubice - Chrudim 1 : 3 (1 : 1)
Rozhodčí: Kovárník Ctibor (7.), Rek Lubomír (7.). Delegát: Málek Petr Diváků: 50
Branky: 16. Fencl Josef - 13. Pudil Martin, 31. Pudil Martin, 35. Lištván Jan
ŽK: Kváša Milan, Fencl Josef - 0
Pardubice: Vyskočil Ondřej, Vohradník Ondřej, Guldán Jiří, Klinecký Aleš, Krejčí Karel, Kváša Milan, Fencl Josef, Lejsek Jaroslav, Filípek Martin, Krejčí Filip, Chvála Miloš
Chrudim: Veselý Jan, Hájek Vojtěch, Koreček Lukáš, Kolář Radek, Lištván Jan, Fantl Zdeněk, Pudil Martin, Kopecký Jiří, Chvojka Marek, Tejnecký Daniel, Hromádko Josef, Vejda Marek

Chrudim - Benago Praha 7 : 3 (2 : 0)
Rozhodčí: Rek Lubomír (8.), Kovárník Ctibor (8.). Delegát: Hoffman Petr Diváků: 50
Branky: 5. Kopecký Jiří, 16. Tejnecký Daniel, 21. Lištván Jan, 27. Kopecký Jiří, 31. Kopecký Jiří, 34. Tejnecký Daniel, 38. Hromádko Josef - 27. Turek Filip, 29. Turek Filip, 36. Ježdík Jiří
ŽK: Kopecký Jiří - 0
Chrudim: Veselý Jan, Koreček Lukáš, Hájek Vojtěch, Pudil Martin, Kopecký Jiří, Hromádko Josef, Chvojka Marek, Fantl Zdeněk, Tejnecký Daniel, Kolář Radek, Lištván Jan, Vejda Marek
Benago Praha: Frank Jan, Rada David, Turek Filip, Bartošek Tomáš, Hájek Jakub, Kočí Jan, Ježdík Jiří

Chrudim - Eco investment 0 : 1 (0 : 0)
Rozhodčí: Rek Lubomír (7.), Kovárník Ctibor (7.). Delegát: Málek Petr Diváků: 50
Branky: - 24. Veselý II. Martin
ŽK: 0 - Mařík Stanislav
Chrudim: Veselý Jan, Koreček Lukáš, Hájek Vojtěch, Pudil Martin, Kopecký Jiří, Hromádko Josef, Fantl Zdeněk, Chvojka Marek, Kolář Radek, Lištván Jan, Tejnecký Daniel, Vejda Marek
Eco investment: Hušbauer Jan, Novotný Jiří, Veselý Petr, Holeček Michal, Paleček Michal, Šafránek Karel, Veselý I. Martin, Veselý II. Martin, Mařík Stanislav, Šmakal Martin, Hnízdil Václav

Pardubice - Eco investment 2 : 4 (2 : 3)
Rozhodčí: Ježek Martin (7.), Bělovský Jan (7.). Delegát: Hoffman Petr Diváků: 50
Branky: 8. Kváša Milan, 15. Chvála Miloš - 11. Novotný Jiří, 14. Mařík Stanislav, 20. Šafránek Karel, 36. Paleček Michal
ŽK: 0 - Novotný Jiří, Mařík Stanislav
Pardubice: Vyskočil Ondřej, Guldán Jiří, Klinecký Aleš, Kváša Milan, Krejčí Karel, Fencl Josef, Lejsek Jaroslav, Filípek Martin, Krejčí Filip, Chvála Miloš, Mrázek Tomáš, Vohradník Ondřej
Eco investment: Hušbauer Jan, Novotný Jiří, Veselý Petr, Paleček Michal, Holeček Michal, Šafránek Karel, Veselý II. Martin, Veselý I. Martin, Šmakal Martin, Mařík Stanislav, Hnízdil Václav

Pardubice - Benago Praha 0 : 1 (0 : 0)
Rozhodčí: Ježek Martin (7.), Bělovský Jan (7.). Delegát: Hoffman Petr Diváků: 50
Branky: - 29. Bartošek Tomáš
ŽK: Kváša Milan - Rada David
Pardubice: Vohradník Ondřej, Vyskočil Ondřej, Guldán Jiří, Klinecký Aleš, Kváša Milan, Krejčí Karel, Fencl Josef, Filípek Martin, Krejčí Filip, Chvála Miloš, Mrázek Tomáš, Lejsek Jaroslav
Benago Praha: Frank Jan, Turek Petr, Rada David, Turek Filip, Bartošek Tomáš, Hájek Jakub, Kočí Jan, Ježdík Jiří




1.kolo

Kladno - Pardubice 6 : 1 (5 : 1)
Rozhodčí: Svatík Martin (8.), Novotný Josef (8.). Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 50
Branky: 5. Penc Jiří, 10. Elman Miroslav, 12. Jaráb Michal, 16. Jeřábek Jan, 20. Čurda Jan, 36. Muláček Lukáš - 8. Mrázek Tomáš
Kladno: Pejša Jakub, Pejša Matěj, Muláček Lukáš, Jaráb Michal, Výborný Kamil, Penc Jiří, Hora Filip, Jeřábek Jan, Čurda Jan, Podraný Zdeněk, Elman Miroslav
Pardubice: Vohradník Ondřej, Guldán Jiří, Hála Jakub, Klinecký Aleš, Kváša Milan, Krejčí Karel, Fencl Josef, Mrázek Tomáš, Dvořák Marek

Plzeň - Chrudim 3 : 2 (0 : 0)
Rozhodčí: Melničuk Vladimír (8.), Henych Karel (8.). Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 50
Branky: 27. Škoda Miroslav, 35. Duník Tomáš, 36. Škoda Miroslav - 35. Vlastní, 38. Vágner Jakub
ŽK: 0 - Stejskal Zdeněk, Pudil Martin
Plzeň: Strnad Pavel, Holý Michal, Vinc Martin, Sušánka Jan, Fiedler Tomáš, Kovács Michal, Duník Tomáš, Krásný Martin, Fedorco Michal, Škoda Miroslav
Chrudim: Koreček Lukáš, Stejskal Zdeněk, Hromádko Josef, Fantl Zdeněk, Vágner Jakub, Lištván Jan, Tejnecký Daniel, Vejda Marek, Hájek Vojtěch, Veselý Jan, Pudil Martin, Kopecký Jiří, Vlastní

Kladno - Chrudim 4 : 4 (1 : 2)
Rozhodčí: Svatík Martin (8.), Novotný Josef (8.). Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 80
Branky: 19. Jaráb Michal, 23. Jaráb Michal, 39. Elman Miroslav, 40. Čurda Jan - 4. Tejnecký Daniel, 17. Tejnecký Daniel, 28. Vágner Jakub, 39. Pudil Martin
ŽK: Mantlík Radim, Klempt Kamil - 0 ČK: Čurda Jan - Vágner Jakub
Kladno: Pejša Jakub, Hora Filip, Pejša Matěj, Muláček Lukáš, Čurda Jan, Jaráb Michal, Mantlík Radim, Pírka Josef, Vašák Marek, Penc Jiří, Elman Miroslav, Klempt Kamil
Chrudim: Veselý Jan, Vejda Marek, Hájek Vojtěch, Koreček Lukáš, Pudil Martin, Stejskal Zdeněk, Hromádko Josef, Kopecký Jiří, Fantl Zdeněk, Lištván Jan, Vágner Jakub, Tejnecký Daniel

Plzeň - Pardubice 6 : 1 (0 : 0)
Rozhodčí: Melničuk Vladimír (8.), Henych Karel (8.). Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 80
Branky: 24. Kovács Michal, 28. Holý Michal, 29. Duník Tomáš, 30. Sušánka Jan, 34. Škoda Miroslav, 39. Holý Michal - 24. Fencl Josef
ČK: 0 - Dvořák Marek
Plzeň: Strnad Pavel, Vinc Martin, Fiedler Tomáš, Sušánka Jan, Holý Michal, Kovács Michal, Duník Tomáš, Krásný Martin, Fedorco Michal, Škoda Miroslav, Štverák Tomáš
Pardubice: Vohradník Ondřej, Guldán Jiří, Hála Jakub, Klinecký Aleš, Kváša Milan, Krejčí Karel, Fencl Josef, Dvořák Marek, Mrázek Tomáš

Kladno - Plzeň 3 : 3 (2 : 2)
Rozhodčí: Henych Karel (8.), Melničuk Vladimír (8.). Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 80
Branky: 7. Elman Miroslav, 13. Elman Miroslav, 39. Výborný Kamil - 12. Vinc Martin, 14. Holý Michal, 15. Holý Michal
ŽK: Vašák Marek - Sušánka Jan, Holý Michal
Kladno: Pejša Jakub, Hora Filip, Jeřábek Jan, Pírka Josef, Mantlík Radim, Muláček Lukáš, Jaráb Michal, Vašák Marek, Podraný Zdeněk, Výborný Kamil, Elman Miroslav, Penc Jiří
Plzeň: Strnad Pavel, Vinc Martin, Fiedler Tomáš, Sušánka Jan, Holý Michal, Kovács Michal, Duník Tomáš, Krásný Martin, Fedorco Michal, Škoda Miroslav, Štverák Tomáš

Mělník - Benago Praha 0 : 4 (0 : 2)
Rozhodčí: Orálek Kamil (), Vaněk Václav . Delegát: Šoun Josef Diváků: 30
Branky: - 10. Bartošek Tomáš, 12. Rada David, 25. Bartošek Tomáš, 36. Rada David
ŽK: Matoušek Tomáš - 0
Mělník: Machulka Jan, Kraus Petr, Vernek Michal, Urban Vojtěch, Feigl Lukáš, Matoušek Tomáš, Nemasta Petr, Saibt Robert, Kočí Michal, Schaefer Martin
Benago Praha: Frank Jan, Rada David, Bartošek Tomáš, Hlavík Martin, Turek Filip, Hájek Jakub, Geyer Michal, Lebeda Daniel

Bakov n.J. - Eco investment 0 : 4 (0 : 2)
Rozhodčí: Milner Michal (), Blažej Petr . Delegát: Šoun Josef Diváků: 30
Branky: - 14. Holeček Michal, 15. Novotný Jiří, 26. Veselý Petr, 30. Holeček Michal
ŽK: Dufek Tomáš - Brokl Ondřej
Bakov n.J.: Dufek Tomáš, Beran Antonín, Šulc Daniel, Polanka Petr, Menšík Pavel, Knespl Lukáš, Kiss Filip, Sedlák Martin, Doležal Tomáš, Fanta Jan
Eco investment: Hušbauer Jan, Novotný Jiří, Paleček Michal, Šafránek Karel, Holeček Michal, Veselý I. Martin, Mařík Stanislav, Veselý II. Martin, Brokl Ondřej, Hnízdil Václav, Veselý Petr

Mělník - Eco investment 1 : 4 (0 : 1)
Rozhodčí: Orálek Kamil (), Vaněk Václav . Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 30
Branky: 23. Vernek Michal - 2. Holeček Michal, 22. Novotný Jiří, 26. Veselý Petr, 40. Veselý I. Martin
ŽK: Vernek Michal - Novotný Jiří
Mělník: Kraus Petr, Vernek Michal, Urban Vojtěch, Feigl Lukáš, Matoušek Tomáš, Nemasta Petr, Saibt Robert, Machulka Jan, Kočí Michal, Schaefer Martin
Eco investment: Hušbauer Jan, Novotný Jiří, Veselý Petr, Paleček Michal, Šafránek Karel, Holeček Michal, Veselý I. Martin, Mařík Stanislav, Veselý II. Martin, Brokl Ondřej, Hnízdil Václav

Bakov n.J. - Benago Praha 6 : 1 (3 : 0)
Rozhodčí: Milner Michal (), Blažej Petr . Delegát: Šoun Josef Diváků: 30
Branky: 12. Kiss Filip, 16. Beran Antonín, 19. Doležal Tomáš, 23. Beran Antonín, 32. Šulc Daniel, 34. Sedlák Martin - 36. Bartošek Tomáš
Bakov n.J.: Beran Antonín, Dufek Tomáš, Šulc Daniel, Polanka Petr, Menšík Pavel, Knespl Lukáš, Kiss Filip, Sedlák Martin, Doležal Tomáš, Fanta Jan
Benago Praha: Frank Jan, Bartošek Tomáš, Rada David, Hlavík Martin, Turek Filip, Hájek Jakub, Geyer Michal, Lebeda Daniel

Mělník - Bakov n.J. 3 : 10 (1 : 2)
Rozhodčí: Blažej Petr (), Milner Michal . Delegát: Šoun Josef Diváků: 30
Branky: 9. Kraus Petr, 26. Kraus Petr, 38. Feigl Lukáš - 8. Polanka Petr, 14. Sedlák Martin, 21. Šulc Daniel, 23. Beran Antonín, 24. Šulc Daniel, 30. Polanka Petr, 31. Beran Antonín, 32. Beran Antonín, 33. Beran Antonín, 34. Polanka Petr
ŽK: Matoušek Tomáš, Nemasta Petr - Šulc Daniel
Mělník: Machulka Jan, Kraus Petr, Vernek Michal, Feigl Lukáš, Urban Vojtěch, Matoušek Tomáš, Nemasta Petr, Saibt Robert, Kočí Michal, Schaefer Martin
Bakov n.J.: Dufek Tomáš, Beran Antonín, Šulc Daniel, Menšík Pavel, Polanka Petr, Kiss Filip, Knespl Lukáš, Sedlák Martin, Doležal Tomáš, Fanta Jan


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



1.ligy
U-19 a U-17
Seznam hráčů s povoleným střídavým startem (DOC)
Povolení střídavého startu hráčů (DOC)
Soupiska hráčů U19 (DOC)
Soupiska hráčů U17 (DOC)

» Změny v termínové listině
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate