Futsal

reklama

Ročník 2006/2007 U16 Západ

6.kolo

Pardubice - Mělník 7 : 1 (4 : 0)
Rozhodčí: Ježek Martin (7.8), Vokněr Jan (7.8). Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 20
Branky: 6. Pleva Jakub, 12. Pešek Jiří, 18. Braun Martin, 20. Lukas Jaroslav, 32. Putnar Marek, 36. Hlaváček Jan, 38. Lukas Jaroslav - 34. Urban Vojtěch
Pardubice: Zahradník Pavel, Moravec Jakub, Lukas Jaroslav, Putnar Marek, Pešek Jiří, Braun Martin, Hlaváček Jan, Vobořil David, Karlík Michal, Molek Tomáš, Pleva Jakub
Mělník: Heller David, Pecina Martin, Cemper Jan, Štolba Martin, Knespl Vojtěch, Voleman Kuba, Rolenc Jan, Urban Vojtěch

Chrudim - Bakov n.J. 0 : 1 (0 : 0)
Rozhodčí: Vokněr Jan (6.), Ježek Martin (6.). Delegát: Mitáš Václav Diváků: 50
Branky: - 38. Kořínek Filip
ŽK: Radouš Michal, Hromádka Jakub - 0
Chrudim: Vejda Marek, Kopecký Lukáš, Radouš Michal, Vodrážka David, Beneš Tomáš, Hromádko Pavel, Hromádka Jakub, Trňák Vladislav, Dvořáček Tomáš
Bakov n.J.: Binder Jan, Kozma Karel, Mulač Roman, Kučera Lubomír, Kořínek Filip, Šťastný Michal, Pešán Miroslav, Řechtáček Adam, Novotný Jan

Pardubice - Bakov n.J. 0 : 2 (0 : 0)
Rozhodčí: Kovárník Ctibor (7.5), Bělovský Jan (7.5). Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 30
Branky: - 30. Kořínek Filip, 35. Kořínek Filip
ŽK: 0 - Novotný Jan
Pardubice: Zahradník Pavel, Moravec Jakub, Lukas Jaroslav, Putnar Marek, Pešek Jiří, Braun Martin, Hlaváček Jan, Vobořil David, Karlík Michal, Molek Tomáš, Pleva Jakub
Bakov n.J.: Binder Jan, Kozma Karel, Mulač Roman, Kučera Lubomír, Kořínek Filip, Šťastný Michal, Pešán Miroslav, Řechtáček Adam, Novotný Jan

Chrudim - Mělník 8 : 1 (4 : 1)
Rozhodčí: Vokněr Jan (7.6), Ježek Martin (7.6). Delegát: Mitáš Václav Diváků: 60
Branky: 5. Hromádka Jakub, 10. Radouš Michal, 14. Hromádka Jakub, 20. Radouš Michal, 21. Kopecký Lukáš, 26. Vodrážka David, 27. Kopecký Lukáš, 29. Dvořáček Tomáš - 8. Urban Vojtěch
ŽK: Hromádko Pavel, Trňák Vladislav - 0 ČK: 0 - Štolba Martin
Chrudim: Vejda Marek, Radouš Michal, Kopecký Lukáš, Beneš Tomáš, Vodrážka David, Hromádka Jakub, Hromádko Pavel, Trňák Vladislav, Dvořáček Tomáš
Mělník: Heller David, Pecina Martin, Cemper Jan, Štolba Martin, Urban Vojtěch, Knespl Vojtěch, Voleman Kuba, Rolenc Jan

Kladno - Benago Praha 5 : 1 (1 : 0)
Rozhodčí: Jedlička Jaroslav (8.), Janeček Pavel (8.). Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 30
Branky: 3. Jelínek Jiří, 21. Fujdiar Josef, 23. Chochola Marek, 25. Chochola Marek, 37. Čížek David - 32. Netušil Matěj
Kladno: Hora Filip, Růžička Jiří, Fujdiar Josef, Čížek David, Jelínek Jiří, Endršt Jiří, Hamouz Vojtěch, Chochola Marek, Švambera Jan
Benago Praha: Turek Petr, Bajtalon Michal, Čadil Jakub, Brdička Martin, Soumar Martin, Netušil Matěj, Horák Jiří, Pokorný Václav

Plzeň - Eco investment 6 : 3 (2 : 2)
Rozhodčí: Smreček Ladislav (8.), Vaněk Václav (8.). Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 50
Branky: 5. Štverák Tomáš, 13. Volf Pavel, 21. Štverák Tomáš, 23. Kovács Michal, 27. Bíba Zbyněk, 33. Štverák Tomáš - 6. Hupcej Milan, 13. Wojnar Mikoláš, 23. Zelenka Kamil
ŽK: Kovács Michal - Michl Tomáš
Plzeň: Hucl Jan, Böhm Lukáš, Takáč David, Volf Pavel, Bíba Zbyněk, Holý Michal, Kovács Michal, Král Tomáš, Štverák Tomáš, Procházka Filip, Mudra Tomáš
Eco investment: Šturma David, Wojnar Mikoláš, Hupcej Milan, Zapletal Petr, Menšík Martin, Zelenka Kamil, Hulán Petr, Svoboda Lukáš, Michl Tomáš, Mozr Rudolf

Kladno - Eco investment 1 : 5 (0 : 3)
Rozhodčí: Jedlička Jaroslav (8.), Janeček Pavel (8.). Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 60
Branky: 36. Fujdiar Josef - 1. Zelenka Kamil, 12. Zapletal Petr, 18. Wojnar Mikoláš, 35. Zelenka Kamil, 38. Hulán Petr
Kladno: Hora Filip, Růžička Jiří, Fujdiar Josef, Čížek David, Jelínek Jiří, Endršt Jiří, Hamouz Vojtěch, Chochola Marek, Švambera Jan
Eco investment: Šturma David, Wojnar Mikoláš, Zapletal Petr, Hulán Petr, Svoboda Lukáš, Michl Tomáš, Mozr Rudolf, Hupcej Milan, Menšík Martin, Zelenka Kamil

Plzeň - Benago Praha 7 : 2 (2 : 0)
Rozhodčí: Smreček Ladislav (8.), Vaněk Václav (7.). Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 50
Branky: 3. Kovács Michal, 13. Štverák Tomáš, 21. Štverák Tomáš, 24. Kovács Michal, 34. Volf Pavel, 38. Bíba Zbyněk, 40. Böhm Lukáš - 26. Ježdík Jiří, 27. Soumar Martin
ŽK: Kovács Michal, Štverák Tomáš - 0
Plzeň: Hucl Jan, Böhm Lukáš, Takáč David, Volf Pavel, Bíba Zbyněk, Holý Michal, Kovács Michal, Král Tomáš, Štverák Tomáš, Procházka Filip, Mudra Tomáš
Benago Praha: Turek Petr, Čadil Jakub, Soumar Martin, Brdička Martin, Netušil Matěj, Horák Jiří, Pokorný Václav, Ježdík Jiří, Bajtalon Michal




5.kolo

Benago Praha - Pardubice 3 : 1 (0 : 1)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (8.), Vejčík Vít (8.). Delegát: Strnad Karel Diváků: 40
Branky: 25. Soumar Martin, 26. Prskavec Tomáš, 33. Prskavec Tomáš - 8. Lukas Jaroslav
Benago Praha: Turek Petr, Jindříšek Filip, Soumar Martin, Šťastný Martin, Čadil Jakub, Prskavec Tomáš
Pardubice: Zahradník Pavel, Lukas Jaroslav, Pešek Jiří, Braun Martin, Vobořil David, Karlík Michal, Pleva Jakub, Molek Tomáš

Eco investment - Chrudim 0 : 5 (0 : 2)
Rozhodčí: Brejník Aleš (8.), Polák Ivo (8.). Delegát: Starý Ladislav Diváků: 40
Branky: - 7. Beneš Tomáš, 15. Kopecký Lukáš, 25. Hromádko Pavel, 26. Radouš Michal, 29. Hromádko Pavel
Eco investment: Pecha Ondřej, Kroh Jaroslav, Zapletal Petr, Hulán Petr, Svoboda Lukáš, Wojnar Mikoláš, Michálek Miroslav
Chrudim: Trubač Radek, Kopecký Lukáš, Radouš Michal, Beneš Tomáš, Vodrážka David, Hromádko Pavel, Hlavatý Jan, Trňák Vladislav, Dvořáček Tomáš

Benago Praha - Chrudim 2 : 5 (1 : 2)
Rozhodčí: Brejník Aleš (8.), Polák Ivo (8.). Delegát: Strnad Karel Diváků: 50
Branky: 19. Čadil Jakub, 28. Čadil Jakub - 7. Trňák Vladislav, 12. Dvořáček Tomáš, 23. Dvořáček Tomáš, 34. Kopecký Lukáš, 39. Dvořáček Tomáš
ŽK: Čadil Jakub - 0
Benago Praha: Turek Petr, Šťastný Martin, Soumar Martin, Čadil Jakub, Jindříšek Filip, Prskavec Tomáš
Chrudim: Trubač Radek, Kopecký Lukáš, Radouš Michal, Vodrážka David, Beneš Tomáš, Hromádko Pavel, Hlavatý Jan, Dvořáček Tomáš, Trňák Vladislav

Eco investment - Pardubice 4 : 4 (2 : 1)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (8.), Vejčík Vít (8.). Delegát: Strnad Karel Diváků: 50
Branky: 12. Kroh Jaroslav, 16. Zapletal Petr, 23. Svoboda Lukáš, 29. Zapletal Petr - 13. Braun Martin, 22. Braun Martin, 27. Molek Tomáš, 30. Lukas Jaroslav
ŽK: Kroh Jaroslav, Hulán Petr - Lukas Jaroslav, Braun Martin
Eco investment: Pecha Ondřej, Kroh Jaroslav, Zapletal Petr, Hulán Petr, Svoboda Lukáš, Wojnar Mikoláš, Michálek Miroslav
Pardubice: Zahradník Pavel, Lukas Jaroslav, Braun Martin, Pešek Jiří, Karlík Michal, Vobořil David, Molek Tomáš, Pleva Jakub

Mělník - Kladno 2 : 1 (1 : 0)
Rozhodčí: Vaněk Václav (6.), Cílek Martin (4.). Delegát: Mitáš Václav Diváků: 40
Branky: 16. Rolenc Jan, 27. Voleman Kuba - 35. Švambera Jan
ŽK: 0 - Růžička Jiří, Švambera Jan
Mělník: Machulka Jan, Cemper Jan, Štolba Martin, Škrabal Jakub, Pecina Martin, Knespl Vojtěch, Tuček Tomáš, Voleman Kuba, Rolenc Jan, Palanský Michal, Urban Vojtěch, Chytil Jiří
Kladno: Hora Filip, Fábry David, Fujdiar Josef, Růžička Jiří, Čížek David, Nádvorník Tomáš, Jelínek Jiří, Chlapec Tomáš, Mucha Lukáš, Švambera Jan

Bakov n.J. - Plzeň 3 : 6 (2 : 3)
Rozhodčí: Blažej Petr (7.9), Milner Michal (8.). Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 60
Branky: 3. Kozma Karel, 7. Kozma Karel, 22. Šebek Petr - 6. Král Tomáš, 8. Štverák Tomáš, 10. Štverák Tomáš, 24. Štverák Tomáš, 34. Bíba Zbyněk, 36. Štverák Tomáš
Bakov n.J.: Binder Jan, Kučera Lubomír, Mulač Roman, Kozma Karel, Kraus Patrik, Kořínek Filip, Šebek Petr, Pešán Miroslav, Řechtáček Adam
Plzeň: Hucl Jan, Böhm Lukáš, Takáč David, Bíba Zbyněk, Volf Pavel, Holý Michal, Král Tomáš, Groesl Vít, Štverák Tomáš, Procházka Filip, Mudra Tomáš, Strnad Pavel

Mělník - Plzeň 1 : 5 (1 : 4)
Rozhodčí: Vaněk Václav (7.8), Cílek Martin (7.9). Delegát: Mitáš Václav Diváků: 40
Branky: 19. Voleman Kuba - 2. Holý Michal, 3. Štverák Tomáš, 10. Volf Pavel, 12. Holý Michal, 24. Štverák Tomáš
ŽK: Škrabal Jakub - Procházka Filip
Mělník: Machulka Jan, Škrabal Jakub, Štolba Martin, Knespl Vojtěch, Pecina Martin, Rolenc Jan, Voleman Kuba, Palanský Michal, Chytil Jiří, Brejša Richard, Hlaváček Stanislav
Plzeň: Hucl Jan, Strnad Pavel, Böhm Lukáš, Bíba Zbyněk, Takáč David, Volf Pavel, Holý Michal, Král Tomáš, Groesl Vít, Štverák Tomáš, Mudra Tomáš, Procházka Filip

Bakov n.J. - Kladno 0 : 3 (0 : 2)
Rozhodčí: Blažej Petr (8.), Milner Michal (8.). Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 60
Branky: - 14. Čížek David, 17. Mucha Lukáš, 27. Mucha Lukáš
ŽK: 0 - Chlapec Tomáš
Bakov n.J.: Binder Jan, Kučera Lubomír, Kozma Karel, Mulač Roman, Kořínek Filip, Kraus Patrik, Pešán Miroslav, Šebek Petr, Novotný Jan, Řechtáček Adam
Kladno: Hora Filip, Fábry David, Fujdiar Josef, Růžička Jiří, Čížek David, Nádvorník Tomáš, Chlapec Tomáš, Jelínek Jiří, Mucha Lukáš, Švambera Jan




4.kolo

Pardubice - Kladno 7 : 1 (2 : 1)
Rozhodčí: Ježek Martin (8.), Bělovský Jan (8.). Delegát: Strnad Karel Branky: 5. Lukas Jaroslav, 20. Braun Martin, 26. Braun Martin, 27. Braun Martin, 33. Synek Jakub, 35. Braun Martin, 37. Braun Martin - 12. Abrham Tomáš
Pardubice: Zahradník Pavel, Vobořil David, Lukas Jaroslav, Putnar Marek, Pešek Jiří, Braun Martin, Hlaváček Jan, Synek Jakub, Šejvl Martin, Pleva Jakub
Kladno: Kalousek Matěj, Hamouz Vojtěch, Böhm Martin, Nádvorník Tomáš, Fábry David, Abrham Tomáš, Sochr Jan, Chochola Marek, Zelenka Ondřej

Chrudim - Plzeň 3 : 3 (1 : 1)
Rozhodčí: Kovárník Ctibor (8.), Sojka Josef (8.). Delegát: Starý Ladislav Branky: 5. Kopecký Lukáš, 21. Dvořáček Tomáš, 25. Trňák Vladislav - 15. Kovács Michal, 23. Štverák Tomáš, 26. Kovács Michal
ŽK: Trňák Vladislav - Volf Pavel, Holý Michal
Chrudim: Vejda Marek, Kopecký Lukáš, Radouš Michal, Hlavatý Jan, Hromádko Pavel, Štěpánek Pavel, Dobrovolný Michael, Trňák Vladislav, Dvořáček Tomáš, Trubač Radek, Vodrážka David
Plzeň: Hucl Jan, Böhm Lukáš, Takáč David, Volf Pavel, Holý Michal, Kovács Michal, Vnuk Tomáš, Štverák Tomáš, Procházka Filip, Strnad Pavel, Groesl Vít, Král Tomáš

Pardubice - Plzeň 4 : 5 (0 : 3)
Rozhodčí: Ježek Martin (8.), Bělovský Jan (8.). Delegát: Strnad Karel Branky: 22. Synek Jakub, 27. Šejvl Martin, 36. Chvála Miloš, 38. Synek Jakub - 11. Holý Michal, 12. Štverák Tomáš, 18. Štverák Tomáš, 29. Štverák Tomáš, 35. Štverák Tomáš
ŽK: 0 - Kovács Michal
Pardubice: Zahradník Pavel, Vobořil David, Pešek Jiří, Putnar Marek, Braun Martin, Hlaváček Jan, Pleva Jakub, Synek Jakub, Šejvl Martin, Chvála Miloš
Plzeň: Hucl Jan, Böhm Lukáš, Takáč David, Volf Pavel, Holý Michal, Kovács Michal, Král Tomáš, Vnuk Tomáš, Štverák Tomáš, Procházka Filip, Mudra Tomáš, Strnad Pavel

Chrudim - Kladno 1 : 0 (1 : 0)
Rozhodčí: Kovárník Ctibor (8.), Sojka Josef (8.). Delegát: Starý Ladislav Branky: 6. Vodrážka David
Chrudim: Vejda Marek, Kopecký Lukáš, Radouš Michal, Vodrážka David, Hlavatý Jan, Hromádko Pavel, Dobrovolný Michael, Štěpánek Pavel, Trňák Vladislav, Dvořáček Tomáš, Trubač Radek
Kladno: Kalousek Matěj, Hamouz Vojtěch, Sochr Jan, Böhm Martin, Nádvorník Tomáš, Abrham Tomáš, Fábry David, Zelenka Ondřej, Chochola Marek

Chrudim - Pardubice 0 : 1 (0 : 1)
Rozhodčí: Ježek Martin (8.), Bělovský Jan (8.). Delegát: Strnad Karel Branky: - 18. Lukas Jaroslav
ŽK: Vodrážka David - 0
Chrudim: Vejda Marek, Kopecký Lukáš, Radouš Michal, Vodrážka David, Hlavatý Jan, Hromádko Pavel, Štěpánek Pavel, Dobrovolný Michael, Trňák Vladislav, Dvořáček Tomáš, Trubač Radek
Pardubice: Zahradník Pavel, Vobořil David, Lukas Jaroslav, Putnar Marek, Pešek Jiří, Braun Martin, Hlaváček Jan, Chvála Miloš, Pleva Jakub, Synek Jakub, Šejvl Martin

Benago Praha - Mělník 3 : 3 (2 : 1)
Rozhodčí: Jedlička Jaroslav (7.), Nagy Zdeněk (7.). Delegát: Maurer Miroslav Diváků: 50
Branky: 2. Smetana Stanislav, 10. Smetana Stanislav, 21. Soumar Martin - 5. Štolba Martin, 28. Tichý Slavoj, 34. Palanský Michal
Benago Praha: Turek Petr, Soumar Martin, Šťastný Martin, Dědina Matěj, Prskavec Tomáš, Brdička Martin, Smetana Stanislav, Pokorný Václav
Mělník: Machulka Jan, Cemper Jan, Štolba Martin, Škrabal Jakub, Zárybnický Jiří, Knespl Vojtěch, Tichý Slavoj, Voleman Kuba, Rolenc Jan, Palanský Michal, Urban Vojtěch, Chytil Jiří

Eco investment - Bakov n.J. 2 : 2 (0 : 2)
Rozhodčí: Smreček Ladislav (7.), Cílek Martin (7.). Delegát: Amler Evžen Diváků: 30
Branky: 33. Kroh Jaroslav, 39. Zapletal Petr - 13. Novotný Jan, 19. Pešán Miroslav
ŽK: Jungbauer Radomír - 0
Eco investment: Šturma David, Kroh Jaroslav, Suchý Vladislav, Zapletal Petr, Jungbauer Radomír, Hulán Petr, Svoboda Lukáš, Konya Tomáš, Pecha Ondřej
Bakov n.J.: Binder Jan, Kozma Karel, Mulač Roman, Kraus Patrik, Kučera Lubomír, Kořínek Filip, Šebek Petr, Pešán Miroslav, Novotný Jan, Řechtáček Adam

Benago Praha - Bakov n.J. 0 : 2 (0 : 1)
Rozhodčí: Nagy Zdeněk (8.), Jedlička Jaroslav (7.). Delegát: Maurer Miroslav Diváků: 30
Branky: - 18. Kraus Patrik, 33. Šebek Petr
ŽK: 0 - Kozma Karel ČK: Smetana Stanislav - 0
Benago Praha: Turek Petr, Šťastný Martin, Soumar Martin, Dědina Matěj, Prskavec Tomáš, Smetana Stanislav, Pokorný Václav
Bakov n.J.: Binder Jan, Kozma Karel, Mulač Roman, Kučera Lubomír, Kraus Patrik, Kořínek Filip, Šebek Petr, Pešán Miroslav, Řechtáček Adam

Eco investment - Mělník 1 : 2 (0 : 1)
Rozhodčí: Smreček Ladislav (6.), Cílek Martin (7.). Delegát: Amler Evžen Diváků: 50
Branky: 37. Konya Tomáš - 19. Palanský Michal, 40. Palanský Michal
ŽK: Svoboda Lukáš - Štolba Martin
Eco investment: Šturma David, Zapletal Petr, Jungbauer Radomír, Suchý Vladislav, Hulán Petr, Svoboda Lukáš, Konya Tomáš, Pecha Ondřej
Mělník: Machulka Jan, Cemper Jan, Štolba Martin, Knespl Vojtěch, Zárybnický Jiří, Tichý Slavoj, Voleman Kuba, Palanský Michal, Hlaváček Stanislav, Tuček Tomáš, Brejša Richard, Vála Slavomír

Benago Praha - Eco investment 1 : 5 (1 : 3)
Rozhodčí: Jedlička Jaroslav (7.), Nagy Zdeněk (7.). Delegát: Maurer Miroslav Diváků: 50
Branky: 11. Lebeda Daniel - 4. Konya Tomáš, 16. Suchý Vladislav, 18. Hulán Petr, 33. Konya Tomáš, 34. Jungbauer Radomír
ŽK: 0 - Hulán Petr
Benago Praha: Turek Petr, Šťastný Martin, Soumar Martin, Dědina Matěj, Prskavec Tomáš, Pokorný Václav, Lebeda Daniel, Ježdík Jiří
Eco investment: Šturma David, Suchý Vladislav, Zapletal Petr, Jungbauer Radomír, Hulán Petr, Svoboda Lukáš, Konya Tomáš, Pecha Ondřej 



3.kolo

Mělník - Pardubice 5 : 8 (2 : 4)
Rozhodčí: Kresta Jan (8.), Nagy Zdeněk (7.). Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 50
Branky: 7. Palanský Michal, 10. Urban Vojtěch, 21. Palanský Michal, 30. Urban Vojtěch, 31. Palanský Michal - 2. Synek Jakub, 7. Beran Jiří, 15. Jeřábek Jan, 19. Synek Jakub, 21. Putnar Marek, 26. Lukas Jaroslav, 28. Putnar Marek, 34. Lukas Jaroslav
ŽK: Škrabal Jakub - 0
Mělník: Heller David, Cemper Jan, Pecina Martin, Škrabal Jakub, Štolba Martin, Chytil Jiří, Tichý Slavoj, Voleman Kuba, Urban Vojtěch, Palanský Michal, Zárybnický Jiří, Rolenc Jan
Pardubice: Zahradník Pavel, Kmoníček Ondřej, Lukas Jaroslav, Putnar Marek, Pešek Jiří, Jeřábek Jan, Moravec Jakub, Karlík Michal, Beran Jiří, Šejvl Martin, Synek Jakub

Bakov n.J. - Chrudim 2 : 2 (2 : 1)
Rozhodčí: Hanzlík Jiří (8.), Šecová Adriana (8.). Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 50
Branky: 4. Vlastní, 12. Kozma Karel - 7. Beneš Tomáš, 24. Melechovský Aleš
Bakov n.J.: Binder Jan, Kraus Patrik, Mulač Roman, Kozma Karel, Šebek Petr, Šťastný Michal, Pešán Miroslav, Řechtáček Adam, Vlastní
Chrudim: Vejda Marek, Dobrovolný Michael, Melechovský Aleš, Beneš Tomáš, Hromádko Pavel, Sklenář Václav, Sotona Jan

Mělník - Chrudim 0 : 7 (0 : 1)
Rozhodčí: Kresta Jan (8.), Nagy Zdeněk (8.). Delegát: Mitáš Václav Branky: - 14. Melechovský Aleš, 20. Melechovský Aleš, 25. Melechovský Aleš, 29. Sklenář Václav, 30. Sklenář Václav, 38. Melechovský Aleš, 39. Sotona Jan
ŽK: Voleman Kuba, Rolenc Jan - Sotona Jan
Mělník: Heller David, Cemper Jan, Pecina Martin, Škrabal Jakub, Štolba Martin, Chytil Jiří, Tichý Slavoj, Voleman Kuba, Palanský Michal, Rolenc Jan, Zárybnický Jiří, Vála Slavomír
Chrudim: Vejda Marek, Dobrovolný Michael, Beneš Tomáš, Melechovský Aleš, Hromádko Pavel, Sklenář Václav, Sotona Jan

Bakov n.J. - Pardubice 1 : 6 (1 : 3)
Rozhodčí: Hanzlík Jiří (8.), Šecová Adriana (8.). Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 47
Branky: 4. Šťastný Michal - 10. Synek Jakub, 18. Vlastní, 20. Jeřábek Jan, 22. Beran Jiří, 29. Synek Jakub, 30. Synek Jakub
ŽK: Kozma Karel - Kmoníček Ondřej
Bakov n.J.: Binder Jan, Kraus Patrik, Kozma Karel, Mulač Roman, Šebek Petr, Šťastný Michal, Pešán Miroslav, Řechtáček Adam
Pardubice: Zahradník Pavel, Kmoníček Ondřej, Lukas Jaroslav, Pešek Jiří, Putnar Marek, Jeřábek Jan, Moravec Jakub, Beran Jiří, Karlík Michal, Synek Jakub, Šejvl Martin, Vlastní

Bakov n.J. - Mělník 4 : 2 (1 : 0)
Rozhodčí: Kresta Jan (8.), Nagy Zdeněk (8.). Delegát: Mitáš Václav Diváků: 50
Branky: 6. Šebek Petr, 28. Šebek Petr, 30. Šťastný Michal, 31. Pešán Miroslav - 21. Palanský Michal, 34. Palanský Michal
ŽK: 0 - Tichý Slavoj
Bakov n.J.: Binder Jan, Kraus Patrik, Mulač Roman, Kozma Karel, Šebek Petr, Šťastný Michal, Pešán Miroslav, Řechtáček Adam
Mělník: Heller David, Pecina Martin, Cemper Jan, Škrabal Jakub, Štolba Martin, Chytil Jiří, Tichý Slavoj, Voleman Kuba, Palanský Michal, Zárybnický Jiří, Vála Slavomír

Benago Praha - Kladno 1 : 8 (0 : 4)
Rozhodčí: Orálek Kamil (8.), Černý Ondřej (8.). Delegát: Chyba Michal Diváků: 50
Branky: 30. Netušil Matěj - 4. Zelenka Ondřej, 11. Hartman Marek, 13. Severin Jan, 19. Hrubý David, 24. Hrubý Jan, 25. Tóth Marek, 33. Hrubý David, 38. Kozák Petr
ŽK: Pokorný Václav - 0
Benago Praha: Bucek Patrik, Brdička Martin, Pečínka Vítek, Šťastný Martin, Netušil Matěj, Soumar Martin, Pokorný Václav
Kladno: Kalousek Matěj, Hartman Marek, Hrubý Jan, Kozák Petr, Hrubý David, Abrham Tomáš, Rada Zdeněk, Tóth Marek, Zelenka Ondřej, Severin Jan

Eco investment - Plzeň 0 : 8 (0 : 4)
Rozhodčí: Vaněk Václav (8.), Kudrna Ladislav (8.). Delegát: Chyba Michal Diváků: 50
Branky: - 10. Kovács Michal, 12. Holý Michal, 14. Procházka Filip, 19. Holý Michal, 22. Štverák Tomáš, 23. Holý Michal, 38. Štverák Tomáš, 39. Volf Pavel
Eco investment: Šturma David, Kroh Jaroslav, Suchý Vladislav, Houser Josef, Zapletal Petr, Jungbauer Radomír, Svoboda Lukáš, Hulán Petr, Brokl Tomáš, Wojnar Mikoláš, Michálek Miroslav, Pecha Ondřej
Plzeň: Hucl Jan, Štorkán Filip, Takáč David, Volf Pavel, Bíba Zbyněk, Holý Michal, Kovács Michal, Mudra Tomáš, Vnuk Tomáš, Štverák Tomáš, Procházka Filip

Benago Praha - Plzeň 4 : 11 (3 : 5)
Rozhodčí: Orálek Kamil (8.), Černý Ondřej (8.). Delegát: Klier Radoslav Diváků: 50
Branky: 6. Pokorný Václav, 12. Šťastný Martin, 18. Pečínka Vítek, 21. Šťastný Martin - 1. Kovács Michal, 8. Holý Michal, 9. Kovács Michal, 11. Štverák Tomáš, 15. Štverák Tomáš, 23. Kovács Michal, 25. Štverák Tomáš, 29. Mudra Tomáš, 36. Volf Pavel, 37. Kovács Michal, 38. Bíba Zbyněk
ŽK: 0 - Kovács Michal
Benago Praha: Soumar Martin, Brdička Martin, Pečínka Vítek, Šťastný Martin, Netušil Matěj, Bucek Patrik, Pokorný Václav
Plzeň: Hucl Jan, Štorkán Filip, Takáč David, Volf Pavel, Bíba Zbyněk, Holý Michal, Kovács Michal, Mudra Tomáš, Vnuk Tomáš, Štverák Tomáš, Procházka Filip

Eco investment - Kladno 4 : 6 (1 : 1)
Rozhodčí: Vaněk Václav (8.), Kudrna Ladislav (8.). Delegát: Chyba Michal Diváků: 60
Branky: 17. Kroh Jaroslav, 22. Wojnar Mikoláš, 25. Zapletal Petr, 36. Šturma David - 11. Hartman Marek, 21. Severin Jan, 26. Hrubý David, 28. Hrubý Jan, 29. Kozák Petr, 39. Hrubý David
Eco investment: Šturma David, Kroh Jaroslav, Houser Josef, Suchý Vladislav, Jungbauer Radomír, Zapletal Petr, Hulán Petr, Svoboda Lukáš, Brokl Tomáš, Wojnar Mikoláš, Michálek Miroslav, Pecha Ondřej
Kladno: Kalousek Matěj, Hartman Marek, Hrubý Jan, Hrubý David, Kozák Petr, Abrham Tomáš, Rada Zdeněk, Tóth Marek, Zelenka Ondřej, Severin Jan

Benago Praha - Eco investment 0 : 6 (0 : 3)
Rozhodčí: Kudrna Ladislav (8.), Vaněk Václav (8.). Delegát: Klier Radoslav Diváků: 50
Branky: - 9. Suchý Vladislav, 13. Zapletal Petr, 15. Hulán Petr, 28. Kroh Jaroslav, 33. Zapletal Petr, 34. Jungbauer Radomír
Benago Praha: Soumar Martin, Brdička Martin, Pečínka Vítek, Šťastný Martin, Bucek Patrik, Netušil Matěj, Pokorný Václav
Eco investment: Šturma David, Kroh Jaroslav, Suchý Vladislav, Houser Josef, Jungbauer Radomír, Zapletal Petr, Hulán Petr, Svoboda Lukáš, Brokl Tomáš, Wojnar Mikoláš, Michálek Miroslav, Pecha Ondřej



2.kolo

Kladno - Mělník 3 : 1 (2 : 0)
Rozhodčí: Gryc Leoš (7.), Kudrna Ladislav (7.). Delegát: Popek Roman Branky: 14. Fujdiar Josef, 16. Fujdiar Josef, 33. Chochola Marek - 29. Palanský Michal
ŽK: 0 - Škrabal Jakub
Kladno: Hora Filip, Zelenka Ondřej, Růžička Jiří, Böhm Martin, Nádvorník Tomáš, Abrham Tomáš, Čížek David, Fujdiar Josef, Chlapec Tomáš, Švambera Jan, Chochola Marek, Kalousek Matěj
Mělník: Cemper Jan, Pecina Martin, Štolba Martin, Škrabal Jakub, Urban Vojtěch, Knespl Vojtěch, Tichý Slavoj, Zárybnický Jiří, Hlaváček Stanislav, Palanský Michal, Voleman Kuba, Brejša Richard

Plzeň - Bakov n.J. 5 : 1 (2 : 1)
Rozhodčí: Hanzlík Jiří (7.), Trlida Zdeněk (7.). Delegát: Popek Roman Branky: 10. Štverák Tomáš, 18. Štverák Tomáš, 24. Kovács Michal, 29. Štverák Tomáš, 33. Holý Michal - 14. Kučera Lubomír
Plzeň: Hucl Jan, Strnad Pavel, Böhm Lukáš, Takáč David, Bíba Zbyněk, Volf Pavel, Holý Michal, Kovács Michal, Mudra Tomáš, Vnuk Tomáš, Štverák Tomáš, Procházka Filip
Bakov n.J.: Šebek Petr, Kučera Lubomír, Kozma Karel, Mulač Roman, Kraus Patrik, Kořínek Filip, Šťastný Michal, Pešán Miroslav, Scheufler Pavel, Novotný Jan

Kladno - Bakov n.J. 2 : 2 (0 : 1)
Rozhodčí: Gryc Leoš (7.), Kudrna Ladislav (7.). Delegát: Maurer Miroslav Branky: 26. Fujdiar Josef, 27. Abrham Tomáš - 15. Šťastný Michal, 31. Kořínek Filip
ŽK: 0 - Mulač Roman, Šťastný Michal
Kladno: Hora Filip, Zelenka Ondřej, Růžička Jiří, Nádvorník Tomáš, Čížek David, Abrham Tomáš, Chlapec Tomáš, Fujdiar Josef, Švambera Jan, Endršt Jiří, Chochola Marek, Kalousek Matěj
Bakov n.J.: Šebek Petr, Kučera Lubomír, Mulač Roman, Kozma Karel, Kraus Patrik, Kořínek Filip, Šťastný Michal, Pešán Miroslav, Novotný Jan, Scheufler Pavel

Plzeň - Mělník 12 : 0 (7 : 0)
Rozhodčí: Hanzlík Jiří (7.), Trlida Zdeněk (7.). Delegát: Maurer Miroslav Branky: 2. Štverák Tomáš, 5. Volf Pavel, 12. Holý Michal, 13. Štverák Tomáš, 14. Holý Michal, 18. Štverák Tomáš, 19. Štverák Tomáš, 25. Bíba Zbyněk, 28. Bíba Zbyněk, 29. Vnuk Tomáš, 36. Mudra Tomáš, 40. Štverák Tomáš
ŽK: 0 - Palanský Michal
Plzeň: Hucl Jan, Strnad Pavel, Böhm Lukáš, Takáč David, Bíba Zbyněk, Volf Pavel, Holý Michal, Kovács Michal, Mudra Tomáš, Vnuk Tomáš, Procházka Filip, Štverák Tomáš
Mělník: Cemper Jan, Pecina Martin, Vála Slavomír, Škrabal Jakub, Urban Vojtěch, Chytil Jiří, Tichý Slavoj, Zárybnický Jiří, Hlaváček Stanislav, Palanský Michal, Brejša Richard, Voleman Kuba

Kladno - Plzeň 4 : 5 (3 : 3)
Rozhodčí: Gryc Leoš (8.), Kudrna Ladislav (7.). Delegát: Maurer Miroslav Branky: 8. Abrham Tomáš, 16. Zelenka Ondřej, 18. Chlapec Tomáš, 26. Čížek David - 4. Kovács Michal, 6. Holý Michal, 19. Volf Pavel, 33. Štverák Tomáš, 36. Štverák Tomáš
Kladno: Hora Filip, Zelenka Ondřej, Růžička Jiří, Böhm Martin, Nádvorník Tomáš, Čížek David, Abrham Tomáš, Chlapec Tomáš, Fujdiar Josef, Endršt Jiří, Kalousek Martin, Chochola Marek
Plzeň: Hucl Jan, Strnad Pavel, Böhm Lukáš, Takáč David, Volf Pavel, Bíba Zbyněk, Holý Michal, Kovács Michal, Mudra Tomáš, Vnuk Tomáš, Štverák Tomáš, Procházka Filip

Pardubice - Chrudim 4 : 4 (1 : 3)
Rozhodčí: Ježek Martin (8.), Bělovský Jan (8.). Delegát: Málek Petr Diváků: 50
Branky: 9. Synek Jakub, 25. Synek Jakub, 29. Synek Jakub, 40. Putnar Marek - 2. Melechovský Aleš, 12. Hlavatý Jan, 18. Hlavatý Jan, 25. Hromádka Jakub
ŽK: 0 - Melechovský Aleš
Pardubice: Slezák Ladislav, Kmoníček Ondřej, Lukas Jaroslav, Putnar Marek, Pešek Jiří, Jeřábek Jan, Braun Martin, Hlaváček Jan, Vobořil David, Beran Jiří, Synek Jakub, Zahradník Pavel
Chrudim: Vejda Marek, Sklenář Václav, Dobrovolný Michael, Radouš Michal, Trňák Vladislav, Melechovský Aleš, Hromádko Pavel, Štěpánek Pavel, Hromádka Jakub, Hlavatý Jan, Kopecký Lukáš, Dvořáček Tomáš

Chrudim - Benago Praha 7 : 1 (1 : 0)
Rozhodčí: Kovárník Ctibor (7.), Rek Lubomír (7.). Delegát: Málek Petr Diváků: 50
Branky: 14. Trňák Vladislav, 21. Hromádka Jakub, 28. Kopecký Lukáš, 29. Melechovský Aleš, 30. Trňák Vladislav, 33. Hromádka Jakub, 35. Sklenář Václav - 38. Smetana Stanislav
ŽK: 0 - Soumar Martin
Chrudim: Vejda Marek, Sklenář Václav, Dobrovolný Michael, Radouš Michal, Trňák Vladislav, Melechovský Aleš, Hromádko Pavel, Štěpánek Pavel, Hromádka Jakub, Hlavatý Jan, Kopecký Lukáš, Dvořáček Tomáš
Benago Praha: Turek Petr, Dědina Matěj, Soumar Martin, Prskavec Tomáš, Šťastný Martin, Horák Jiří, Netušil Matěj, Smetana Stanislav

Chrudim - Eco investment 3 : 0 (2 : 0)
Rozhodčí: Kovárník Ctibor (7.), Rek Lubomír (7.). Delegát: Hoffman Petr Diváků: 50
Branky: 12. Dvořáček Tomáš, 14. Melechovský Aleš, 38. Radouš Michal
ŽK: Štěpánek Pavel - 0
Chrudim: Vejda Marek, Sklenář Václav, Dobrovolný Michael, Radouš Michal, Trňák Vladislav, Melechovský Aleš, Hromádko Pavel, Štěpánek Pavel, Hromádka Jakub, Hlavatý Jan, Kopecký Lukáš, Dvořáček Tomáš
Eco investment: Hulán Petr, Kroh Jaroslav, Suchý Vladislav, Brokl Tomáš, Zapletal Petr, Jungbauer Radomír, Wojnar Mikoláš

Pardubice - Eco investment 4 : 2 (1 : 0)
Rozhodčí: Ježek Martin (7.), Bělovský Jan (7.). Delegát: Málek Petr Diváků: 50
Branky: 4. Beran Jiří, 25. Synek Jakub, 35. Jeřábek Jan, 37. Synek Jakub - 36. Suchý Vladislav, 40. Kroh Jaroslav
ŽK: 0 - Zapletal Petr
Pardubice: Slezák Ladislav, Kmoníček Ondřej, Lukas Jaroslav, Putnar Marek, Pešek Jiří, Jeřábek Jan, Braun Martin, Hlaváček Jan, Beran Jiří, Synek Jakub, Karlík Michal, Zahradník Pavel
Eco investment: Hulán Petr, Kroh Jaroslav, Suchý Vladislav, Brokl Tomáš, Zapletal Petr, Jungbauer Radomír, Wojnar Mikoláš

Pardubice - Benago Praha 5 : 0 (2 : 0)
Rozhodčí: Ježek Martin (7.), Bělovský Jan (7.). Delegát: Hoffman Petr Diváků: 50
Branky: 7. Lukas Jaroslav, 20. Synek Jakub, 27. Beran Jiří, 28. Beran Jiří, 32. Putnar Marek
ŽK: 0 - Soumar Martin
Pardubice: Slezák Ladislav, Kmoníček Ondřej, Lukas Jaroslav, Putnar Marek, Pešek Jiří, Jeřábek Jan, Braun Martin, Vobořil David, Beran Jiří, Synek Jakub, Karlík Michal, Zahradník Pavel
Benago Praha: Turek Petr, Dědina Matěj, Soumar Martin, Šťastný Martin, Prskavec Tomáš, Netušil Matěj, Smetana Stanislav, Horák Jiří



 

1.kolo

Kladno - Pardubice 1 : 6 (1 : 2)
Rozhodčí: Novotný Josef (8.), Svatík Martin (8.). Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 30
Branky: 13. Hamouz Vojtěch - 2. Synek Jakub, 3. Jeřábek Jan, 31. Jeřábek Jan, 33. Synek Jakub, 38. Braun Martin, 39. Beran Jiří
ŽK: Endršt Jiří - 0 ČK: 0 - Hlaváček Jan
Kladno: Hora Filip, Fábry David, Růžička Jiří, Fujdiar Josef, Abrham Tomáš, Čížek David, Böhm Martin, Hamouz Vojtěch, Jelínek Jiří, Švambera Jan, Endršt Jiří, Chlapec Tomáš
Pardubice: Slezák Ladislav, Kmoníček Ondřej, Lukas Jaroslav, Putnar Marek, Pešek Jiří, Jeřábek Jan, Braun Martin, Hlaváček Jan, Beran Jiří, Synek Jakub, Šejvl Martin

Plzeň - Chrudim 2 : 2 (1 : 1)
Rozhodčí: Henych Karel (8.), Melničuk Ladislav (8.). Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 100
Branky: 17. Štverák Tomáš, 30. Holý Michal - 1. Melechovský Aleš, 27. Sotona Jan
ŽK: 0 - Radouš Michal, Dvořáček Tomáš
Plzeň: Hucl Jan, Kovács Michal, Böhm Lukáš, Takáč David, Volf Pavel, Bíba Zbyněk, Holý Michal, Štverák Tomáš, Štorkán Filip, Procházka Filip, Vnuk Tomáš
Chrudim: Vejda Marek, Melechovský Aleš, Radouš Michal, Beneš Tomáš, Hlavatý Jan, Hromádka Jakub, Hromádko Pavel, Štěpánek Pavel, Dvořáček Tomáš, Sotona Jan

Kladno - Chrudim 1 : 6 (1 : 3)
Rozhodčí: Novotný Josef (8.), Svatík Martin (8.). Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 50
Branky: 10. Jelínek Jiří - 10. Radouš Michal, 14. Hromádko Pavel, 18. Melechovský Aleš, 22. Beneš Tomáš, 24. Štěpánek Pavel, 39. Melechovský Aleš
Kladno: Hora Filip, Fábry David, Fujdiar Josef, Nádvorník Tomáš, Čížek David, Böhm Martin, Hamouz Vojtěch, Jelínek Jiří, Endršt Jiří, Chlapec Tomáš, Liprt Pavel, Mucha Lukáš
Chrudim: Vejda Marek, Melechovský Aleš, Radouš Michal, Hlavatý Jan, Beneš Tomáš, Hromádko Pavel, Sotona Jan, Dvořáček Tomáš, Štěpánek Pavel, Hromádka Jakub

Plzeň - Pardubice 3 : 6 (2 : 4)
Rozhodčí: Henych Karel (8.), Melničuk Vladimír (7.). Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 80
Branky: 1. Štverák Tomáš, 12. Holý Michal, 27. Bíba Zbyněk - 4. Jeřábek Jan, 8. Beran Jiří, 14. Synek Jakub, 18. Braun Martin, 24. Šejvl Martin, 37. Šejvl Martin
ŽK: Kovács Michal - 0
Plzeň: Hucl Jan, Böhm Lukáš, Takáč David, Bíba Zbyněk, Volf Pavel, Holý Michal, Kovács Michal, Štverák Tomáš, Vnuk Tomáš, Štorkán Filip, Procházka Filip
Pardubice: Slezák Ladislav, Kmoníček Ondřej, Lukas Jaroslav, Putnar Marek, Jeřábek Jan, Pešek Jiří, Beran Jiří, Braun Martin, Synek Jakub, Šejvl Martin

Kladno - Plzeň 2 : 8 (0 : 3)
Rozhodčí: Novotný Josef (8.), Svatík Martin (8.). Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 80
Branky: 30. Vlastní, 31. Mucha Lukáš - 2. Kovács Michal, 10. Kovács Michal, 11. Štverák Tomáš, 21. Štverák Tomáš, 22. Kovács Michal, 23. Štverák Tomáš, 29. Štverák Tomáš, 37. Bíba Zbyněk
ŽK: 0 - Böhm Lukáš, Takáč David, Volf Pavel
Kladno: Hora Filip, Chlapec Tomáš, Fábry David, Růžička Jiří, Abrham Tomáš, Čížek David, Böhm Martin, Jelínek Jiří, Mucha Lukáš, Švambera Jan, Liprt Pavel, Endršt Jiří, Vlastní
Plzeň: Hucl Jan, Böhm Lukáš, Takáč David, Volf Pavel, Bíba Zbyněk, Holý Michal, Kovács Michal, Štverák Tomáš, Vnuk Tomáš, Štorkán Filip, Procházka Filip, Mudra Tomáš

Mělník - Benago Praha 2 : 4 (1 : 1)
Rozhodčí: Vaněk Václav (), Orálek Kamil . Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 50
Branky: 15. Tichý Slavoj, 34. Pražák Michael - 12. Horák Jiří, 21. Pokorný Václav, 36. Šťastný Martin, 40. Smetana Stanislav
ŽK: Knespl Vojtěch - 0
Mělník: Pecina Martin, Heller David, Cemper Jan, Pražák Michael, Brejša Richard, Knespl Vojtěch, Tichý Slavoj, Voleman Kuba, Zárybnický Jiří, Chytil Jiří, Hlaváček Stanislav, Vála Slavomír
Benago Praha: Bucek Patrik, Pokorný Václav, Soumar Martin, Šťastný Martin, Prskavec Tomáš, Horák Jiří, Smetana Stanislav, Čadil Jakub

Mělník - Eco investment 0 : 4 (0 : 3)
Rozhodčí: Blažej Petr (), Milner Michal . Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 30
Branky: - 5. Wojnar Mikoláš, 12. Kroh Jaroslav, 19. Michálek Miroslav, 39. Kroh Jaroslav
ŽK: Kozma Karel - 0
Bakov n.J.: Binder Jan, Mulač Roman, Kozma Karel, Kučera Lubomír, Kraus Patrik, Kořínek Filip, Šťastný Michal, Pešán Miroslav, Řechtáček Adam, Šebek Petr
Eco investment: Šturma David, Kroh Jaroslav, Suchý Vladislav, Houser Josef, Zapletal Petr, Jungbauer Radomír, Brokl Tomáš, Hulán Petr, Konya Tomáš, Wojnar Mikoláš, Michálek Miroslav, Tomečka Radek

Bakov n.J. - Benago Praha 1 : 8 (1 : 4)
Rozhodčí: Vaněk Václav (), Orálek Kamil . Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 40
Branky: 6. Vála Slavomír - 3. Michálek Miroslav, 10. Zapletal Petr, 14. Michálek Miroslav, 19. Kroh Jaroslav, 20. Suchý Vladislav, 21. Kroh Jaroslav, 22. Suchý Vladislav, 24. Zapletal Petr
ŽK: Tichý Slavoj - Šturma David
Mělník: Heller David, Pecina Martin, Cemper Jan, Pražák Michael, Brejša Richard, Knespl Vojtěch, Tichý Slavoj, Voleman Kuba, Zárybnický Jiří, Chytil Jiří, Hlaváček Stanislav, Vála Slavomír
Eco investment: Šturma David, Kroh Jaroslav, Suchý Vladislav, Houser Josef, Zapletal Petr, Jungbauer Radomír, Brokl Tomáš, Hulán Petr, Konya Tomáš, Wojnar Mikoláš, Michálek Miroslav, Tomečka Radek

Mělník - Bakov n.J. 5 : 4 (4 : 1)
Rozhodčí: Blažej Petr (), Milner Michal . Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 26
Branky: 5. Pešán Miroslav, 7. Šťastný Michal, 12. Kraus Patrik, 15. Pešán Miroslav, 23. Šťastný Michal - 19. Smetana Stanislav, 25. Smetana Stanislav, 31. Horák Jiří, 34. Smetana Stanislav
ŽK: Kozma Karel - 0
Bakov n.J.: Binder Jan, Mulač Roman, Kozma Karel, Kučera Lubomír, Kraus Patrik, Kořínek Filip, Šťastný Michal, Pešán Miroslav, Řechtáček Adam, Šebek Petr
Benago Praha: Bucek Patrik, Soumar Martin, Šťastný Martin, Prskavec Tomáš, Horák Jiří, Smetana Stanislav, Čadil Jakub

Mělník - Bakov n.J. 1 : 9 (1 : 4)
Rozhodčí: Vaněk Václav (), Orálek Kamil . Delegát: Šoun Josef Diváků: 30
Branky: 13. Vála Slavomír - 5. Pešán Miroslav, 11. Pešán Miroslav, 16. Kraus Patrik, 19. Pešán Miroslav, 25. Pešán Miroslav, 33. Šťastný Michal, 37. Pešán Miroslav, 37. Šťastný Michal, 39. Kozma Karel
Mělník: Heller David, Cemper Jan, Pecina Martin, Brejša Richard, Pražák Michael, Knespl Vojtěch, Tichý Slavoj, Voleman Kuba, Zárybnický Jiří, Hlaváček Stanislav, Vála Slavomír
Bakov n.J.: Binder Jan, Mulač Roman, Kozma Karel, Kučera Lubomír, Kořínek Filip, Kraus Patrik, Pešán Miroslav, Šťastný Michal, Řechtáček Adam, Šebek Petr


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



1.ligy
U-19 a U-17
Seznam hráčů s povoleným střídavým startem (DOC)
Povolení střídavého startu hráčů (DOC)
Soupiska hráčů U19 (DOC)
Soupiska hráčů U17 (DOC)

» Změny v termínové listině
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate