Futsal

reklama

Regionální futsal již obdržel dotaci z členských příspěvků


Regionální futsal začal psát novou historii v dotační politice – právě v současných dnech obdržely Krajské komise futsalu FIFA, které splnily všechny potřebné nároky Finančního oddělení FAČR, příslušné dotace z členských příspěvků za rok 2012. O celé problematice nového systému výběru členských příspěvků toho již bylo napsáno mnoho, základem je rozhodnutí Mimořádné valné hromady SF ČR z loňského roku, které určilo výběr částky ve výši 100,- Kč za člena a kalendářní rok. Delegáti této mimořádné valné hromady dále schválili znění manuálu „Členské příspěvky – Výběr a rozdělení financí z členských příspěvků Svazu futsalu ČR“, ve kterém bylo stanoveno, že se 50% z celkové částky vybraných členských příspěvků vrátí zpět do regionálního futsalu.

A tak se také právě v těchto dnech stalo. Ty krajské komise, které předložily FO FAČR prohlášení vlastníka účtu a pokyn k čerpání na tento účet, již svou dotaci obdržely. Nejlépe na tom jsou ve Středočeském kraji, kde si přijdou na částku 98.413,- Kč, v závěsu je kraj Ústecký, který si připíše 92.469,- Kč a na pomyslné bronzové příčce je Praha, kam poputuje celkem 89.471,- Kč. Poměrně zajímavá změna, oproti průměrné dotaci ve výši 15.000,- Kč na jednotlivé kraje v předchozích letech.

Krajské komise futsalu nyní přepošlou poměrnou částku na účty oblastí, poměrnou částku si pak ponechají na svém účtu – to vše dle rozhodnutí rozšířeného zasedání Regionální subkomise KF FAČR z 8. ledna 2013. Největší část těchto prostředků se pak vrátí těm, kteří odvedli nejvíce – okresům. V současnosti již dotaci obdrželo jedenáct krajů, kraje Karlovarský, Plzeňský a Královéhradecký dotaci obdrží po splnění výše uvedených náležitostí.

Přehled výše dotací na jednotlivé kraje a okresy, bez přepočtu odvodu oblastem a krajům, naleznete v příloze.


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk
Seznam příloh

14.2.2013 Dotace regionům z ČP 2012 47616 B
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate