Evropské soutěže


reklama

Pavel Královec rozhoduje dnes večer v Lisabonu

V Lisabonu bude dnes večer od 20.05 hodin rozhodovat nejúspěšnější český rozhodčí posledních let Pavel Královec druhé utkání vyřazovací části tzv. šestnáctifinále Evropské ligy mezi domácí Benficou Lisabon a německým Bayerem 04 Leverkusen.

V kotli tradičně vyprodávaného stadionu Estádio da Luz v Lisabonu nebude nikdo z 65 tisíc diváků určitě pochybovat o tom, že Benfica by neměla postoupit do další fáze soutěže. Portugalští fotbalisté jsou jasným favoritem. Před týdnem totiž zvítězili na hřišti v Leverkusenu 1:0. Před dnešní odvetou jsou ale ve svých vyjádřeních v tisku opatrnější, vědomi si houževnatosti svého soupeře. Důležitosti zápasu má v mysli i Pavel Královec. „Je pro nás samozřejmě obrovskou ctí, že nám bylo svěřeno řízení utkání dvou předních evropských mužstev. Vůbec nebude jednoduché. Musíme být maximálně soustředěni a věřím, že výsledek v podobě našeho dobrého hodnocení se dostaví,“ sdělil v dnešním telefonátu z Lisabonu.

Pavlovi Královcovi budou asistovat na pomezí Slovák Roman Slyško s Martinem Wilczekem, čtvrtým rozhodčím je Antonín Kordula a brankovýmí sudími Radek Příhoda s Michalem Patákem. Výkon českých rozhodčích zhodnotí delegát Athanassios Briakos z Řecka.

pro www.fotbal.cz: Miroslav Svoboda


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skreklama
reklama


reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate