č.1       FC Tango Brno + Helas Brno

č.2       UFA Hradec Králové + Gamaspol Jeseník

č.3       ERA-PACK Chrudim + Vysoké Mýto

Rozlosování:

1.kolo            22.-23.11.                   1-4                              2-3

2.kolo:           6.-7.12.                       4-3                              1-2

3.kolo:           13.-14.12.                   2-4                              3-1

5.kolo:           10.-11.1.                     3-4                              2-1

Úředními hracími dny jsou soboty a neděle, úřední začátek utkání si oddíly stanoví takto:

a)      sobota-nejdříve v 10,00 hod (po dohodě klubů v 8,00 hod), konec musí být nejpozději v 21,00 hod.

b)      neděle-nejdříve v 10,00 hod (po dohodě klubů v 8,00 hod), konec musí být nejpozději v 19,00 hod.

Doba hry: Hraje se na 2 x 20 minut hrubého času, s tou výjimkou, že poslední minuta prvého i druhého poločasu se hraje na čistý čas. Poločasová přestávka je 5 minut.

Systém soutěže:

Družstva U-19 a U-17 budou rozdělena do dvou osmičlenných skupin dle regionálního principu, ve kterých odehrají odděleně soutěž mistrovským způsobem (každý s každým) dvoukolově turnajovým systémem. 16 účastníků bude v rámci obou osmičlenných skupin rozděleno podle regionálního principu do stálých dvojic (shodné pro U-19 a U-17). Každý z účastníků sehraje v této fázi celkem 14 utkání (ve skupině východ 10 utkání, 2x má každý z účastníků volný los) v rámci 6 turnajů. Uskuteční se tedy 6 turnajových kol, na kterých se v rámci dvojic střetnou střídavě týmy U-19 a U-17.

Utkání mezi týmy U-17 a U-19 v rámci dvojic se uskuteční vždy v rámci prvního domácího turnaje zpravidla jako poslední utkání turnaje. Povinností každé dvojice klubů je pořádat 3 domácí turnaje, neexistuje možnost neuspořádání (jinak následuje kontumace). V případě mimořádného obsazení domácí haly lze využít náhradní halu, která je nejdále 70 km od sídla pořádajícího klubu.