FAČR


reklama

Komuniké ze zasedání Odvolací a revizní komise FAČR z 17. 4. 2013

V rámci svého řádného zasedání konaného dne 17.4.2013 v Praze rozhodla Odvolací a revizní komise Fotbalové asociace České republiky v níže uvedených věcech takto:


Ve věci projednávání žádosti Zdeňka Kolesy o prověření podnětu podaného k projednání u Disciplinární komise Fotbalové asociace České republiky ze dne 8.3.2013 Odvolací a revizní komise rozhodla tak, že podnět postoupí k projednání Disciplinární komisi Fotbalové asociace České republiky.

Ve věci žádosti Michala Vejsady o poskytnutí součinnosti ve věci passportů hráčů bude doporučeno Výkonnému výboru Fotbalové asociace České republiky, aby se situací zabýval, jinak hrozí majetkové škody. Rozhodnutí VV OFS Ústí n. Labem ze dne 28.01.2013 o zrušení kontumačního výsledku utkání A1A1007 FK Malečov - TJ Dubice a nařízení sehrání náhradního zápasu se zrušuje a věc se vrací k novému projednání VV OFS Ústí nad Labem.

Odvolání FC Baník Ostrava, a.s. proti rozhodnutí Disciplinární komise Fotbalové asociace České republiky č.j. 32/2013 z 28.3.2013 se částečně vyhovuje a výše pokuty se snižuje na 80.000,- Kč.

Odvolání Davida Holoubka proti rozhodnutí Disciplinární komise Fotbalové asociace České republiky č.j. 28/2013 se částečně vyhovuje a výše pokuty se snižuje na 1.000,- Kč.

Odvolání 1. FC Karlovy Vary, a.s. proti rozhodnutí Komise fotbalu žen Fotbalové asociace České republiky č. 6 ze dne 11.3.2013 se zamítá.

Ve věci projednání podání TJ Sokol Kounice proti nesouhlasu mateřského klubu s přestupem se odkazuje na arbitrážní řízení Fotbalové asociace České republiky.

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skreklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate