Futsal

reklama

Zahrajte si v létě plážový fotbal!

Nová sezona plážového fotbalu nabízí několik novinek v domácích soutěžích.Po loňské úspěšné přestavbě Českého poháru mají pořadatelé chuť na nastavenou cestu navázat a síť regionálních kvalifikačních turnajů rozšiřovat. Pokud to dobře dopadne, mělo by se letos uskutečnit více jak deset kvalifikací v Čechách i na Moravě. Vítězové jednotlivých turnajů pak budou mít šanci poměřit své síly v celorepublikovém finále, které se uskuteční počátkem srpna v Praze (podrobnosti a možnost přihlášek zde).

Naopak proměnou si však letos projde Superliga. Aktuálně bylo upuštěno od jedné celostátní ligy a byly ustanoveny dvě regionální divize v Praze a v Plzni. Tři nejlepší týmy z každé divize si zajistí postup do Superfinále soutěže, které se odehraje od 26. do 28. července v Praze. Vítěz Superligy bude mít právo reprezentovat Českou republiku na mezinárodní soutěži Euro Winners Cup (podrobnosti zde).

Kromě soutěží pro dospělé se budou konat i letní ligy mládeže, které navazují na úspěšné zimní soutěže (více informací a možnost přihlášek zde).

Vedle těchto hlavních soutěží jsou připraveny i turnaje žen, turnaj veteránů nebo jednorázové turnaje, které budou v průběhu léta představovány. Pokud máte zájem zúčastnit se a nenajdete turnaj či svoji kategorii, napište informaci zde a obratem dostanete bližší informace. Novinkou bude samostatná kategorie turnajů, kde budou na interaktivní mapě prezentovány turnaje v regionech, do kterých se bude moci přímo přihlásit.

zdroj: www.plazovakopana.cz


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skreklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate