Hlavní menu


reklama

VIDEO, FOTO: Kopeme za fotbal: Starý Mateřov vedl trenér z Gambrinus ligy

Do Starého Mateřova na Pardubicku zavítal trenér FK Baumit Jablonec Roman Skuhravý, aby vedl trénink tamních amatérských fotbalistů. K netradičnímu tréninku došlo v rámci projektu Gambrinusu Kopeme za fotbal, který klubům z nižších soutěží umožňuje zažít ojedinělé fotbalové momenty.

Na trénink pod vedením profesionálního kouče dorazilo více fotbalistů než obvykle. „Trénink se mi líbil. Byla to velká změna a mělo to spád, oproti našim klasickým přípravám byl víc akční,“ hodnotil pozitivně kapitán Mateřova Tomáš Holek setkání s profesionálním trenérem a s jeho asistentem Pavlem Drskem.

„Užil jsem si to a doufám, že se to líbilo i hráčům. Myslím si, že při závěrečné hře ze sebe vydali zbytky energie,“ pochválil přístup amatérských fotbalistů trenér Skuhravý.

„Na začátku proběhla rozcvička, rychlé nohy, zahřátí a pak už jsme vylepšovali dynamiku, nakonec jsme hráli s balónem,“ popsal průběh fotbalového odpoledne kapitán Mateřova.

„V tomto případě není obsah tréninku zase tak důležitý,“ myslí si zkušený kouč Roman Skuhravý. „Chtěl jsem jim hlavně ukázat cvičení s větší intenzitou. Samozřejmě to trošku limitoval fakt, že cviky viděli poprvé. Ale jsem přesvědčený, že kdyby tento typ tréninku měli častěji, tak si na to zvyknou, protože někteří jsou opravdu šikovní,“ vyseknul trenér hráčům Mateřova poklonu.

Klub Starý Mateřov se loni po sedmi letech vrátili do okresního přeboru. „To mi kluci udělali radost,“ pochlubil se Pavel Sehnoutek, předseda SK Starý Mateřova a zároveň starosta obce. „Můžu říct, že na tom úspěchu má svůj podíl i projekt Kopeme za fotbal, protože taková podpora je v malém klubu, jako jsme my, velice důležitá a vítána,“ dodal s nehranou vděčností. „V projektu budeme chtít určitě pokračovat dál,“ je rozhodnut Pavel Sehnoutek.

„Tréninková jednotka s trenérem z Gambrinus ligy, to je prostě pro kluky maximální zážitek,“ byl nadšený předseda SK Starý Mateřov. „Projekt Gambrinusu je vynikající a doufám, že se umístíme i v příští sezóně,“ přidal své přání Tomáš Holek.

„Projektu Kopeme za fotbal si cením. Každá akce, která pomáhá fotbalu napříč republikou, je důležitá. Kéž by takových projektů bylo víc,“ řekl Roman Skuhravý, který před několika dny vedl své svěřence z Jablonce v duelu proti Moravanům, dalšímu klubu zapojenému do projektu Kopeme za fotbal.

VIDEO z akce

FOTOGRAFIE z akce

Projekt Gambrinusu Kopeme za fotbal se rozjel v roce 2010. Kromě materiální podpory pro týmy od nejnižší soutěže po okresní přebor dává klubům možnost soutěžit o exkluzivní okamžiky s celky Gambrinus ligy. Kromě střetnutí s profesionály mohou také vyhrát trénink s koučem z první ligy a mnoho dalších zajímavých cen. Do projektu je v současnosti v 28 regionech zapojeno přes 526 týmů.

Foto: Jakub SyrůčekBookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skČeská fotbalová reprezentace na facebook
vstupenky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate