Reprezentace

reklama

Dívčí sedmnáctku čeká první fáze kvalifikace na ME

Svěřenkyně trenérky Evy Haniakové mají před sebou na začátku srpna první fázi kvalifikace na ME WU17. Český celek se sejde 29. července v Praze a následně odletí do Skotska, kde se kvalifikační turnaj koná. Češky narazí postupně na Severní Irsko, Černou Horu a domácí Skotsko.

"Severní Irsko a Skotsko se prezentují typickým ostrovním fotbalem. Oba celky jsou velmi kvalitní a ženská kopaná udělala v poslední době na ostrovech velký pokrok. Se Severním Irskem jsme se již několikrát na mezinárodní scéně utkaly a například před dvěma lety u nás byly v rámci kvalifikace U19. Skotsko hraje tvrdý fotbal a je velice silné ve vzduchu. Černá Hora je trochu nevyzpytatelný soupeř, o kterém moc nevíme, ale očekáváme herní styl podobný sousedním zemím," hodnotila soupeře trenérka českého výběru.

"Nikoho nebere jako outsidera, před každým týmem musíme být pokorní a na každý tým se připravit. V tomto turnajovém systému rozhoduje každá branka, jak vstřelená, tak obdržená. Favorita skupiny je těžké určit, ale myslím si, že tři celky se poperou o dvě postupová místa," uvedla k samotným šancím českého výběru Haniaková.

"Samotná nominace je bez překvapení, v nominaci jsou hráčky, které již máme odzkoušené a které ve svých klubech podávají dobré výkony. O uplynulém víkendu jsem byla přítomna na Mezinárodním turnaji U19 ve Slaném, kde se představil velký počet hráček z nominace. Ty se v současné době připravují se svými týmy, reprezentace se sejde 29. července v Praze a následně budeme cestovat do Skotska," prozradila závěrem Eva Haniaková.

Termíny zápasů

ČR - Severní Irsko pátek 2. 8. 2013 - 15:00, Inverurie
ČR - Černá Hora sobota 4. 8. 2013 - 17:00, Formartine
ČR - Skotsko úterý 7. 8. 2013 - 19:00, Inverurie

NOMINACE


zdroj: http://www.zfotbal.cz


Připravil Michal Blažej


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skČeská fotbalová reprezentace na facebook
reklama
reklama


reklama
dres ČR
mikina ČSSR
Triko Czech republic Dámské

reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate