Futsal

Plážový fotbal: Český tým prohrál s Maďarskem

Dnešní duel byl již devátým měřením sil mezi týmy České republiky a Maďarska. Bohužel se proměnil již v šestou prohru v této sérii vzájemných zápasů. Český tým předvedl, tak jako proti Anglii, dobrý vstup do utkání, když se po první třetině ujal vedení 2:0. Do střelecké listiny se zapsali obránce Michal Kubice a útočník Martin Dlouhý. V dalším průběhu zápasu se však střelecké štěstí od našeho týmu odvrátilo a další gól již nedokázal přidat. Naopak byli to Maďaři, kteří postupně zcela zvrátili vývoj zápasu. Po druhé třetině byl stav nerozhodný 2:2, rozhodnutí tak přišlo až v poslední části, kdy se prosadili Weisz, Berkes, Simonyi. Český tým tak v neděli čeká od 11:30 zápas o 16. místo v celkové klasifikaci Evropské ligy (tedy o 5. místo v baráži). Soupeřem mu budou hráči Turecka, kteří dnes porazili Estonsko až díky lépe zvládnutému penaltovému rozstřelu.

Česká republika - Maďarsko 2:5 (2:0, 0:2, 0:3)

branky: 10. Kubice, 11. Dlouhý - 14. Fekete, 15. Simonyi, 25. Weisz, 31. Berkes, 35. Simonyi

Anglie - Řecko 5:0