Futsal

reklama

©koFL9 - Historie 2012/13 - chlapci

Finále - chlapci


Finále ©kolské futsalové ligy přineslo dvojnásobný triumf hráčů Teplic

Třetí ročník ©kolské futsalové ligy, mladąí sestry populární Středoąkolské futsalové ligy, opanovali hráči Západu, kteří v obou kategoriích postoupili ze semifinále. V něm se dvakrát prosadili hráči Z© Edisonova Teplice a slaví tak double.
Zatímco v mladąí kategorii bylo finále poměrně jasné a tepličtí hráči vyhráli 4:1, poslední utkání vyvrcholení soutěľe - finále kategorie ©koFL9 - přineslo dramatickou bitvu, kterou Severočeąi vyhráli po remíze 3:3 aľ po penaltovém rozstřelu.

Pořadí:

©koFL 7
D13 Z© Edisonova Teplice
B4 Z© Břez,hory Příbram
F7 Z© Komen. Bílovec
E5 Z© Bystré

©koFL 9
D15 Z© Edisonova Teplice
B4 Z© Břez,hory Příbram
H7 Z© Mládeľe Znojmo
E10 Z© Masarykova Polička

FINÁLE ©koFL 2012/13

Čtvrtek 11.4. 8:30-15:30 hodin, dvojhala KP Brno

Semifinále ©koFL7 chlapců
8:30 E5-Z© Bystré - B4-Z© Břez,hory Příbram 3:5 (1:4)
9:05 D13-Z© Edisonova Teplice - F7-Z© Komen. Bílovec 5:2 (3:1)

Semifinále ©koFL9 chlapců
9:40 B4-Z© Břez,hory Příbram - E10-Z© Masarykova Polička 8:1 (2:0)
10:25 H7-Z© Mládeľe Znojmo - D15-Z© Edisonova Teplice 4:5 (0:4)

Zápasy o 3.místo
11:10 E5-Z© Bystré - F7-Z© Komen. Bílovec 1:4 (1:1)
11:45 E10-Z© Masarykova Polička - H7-Z© Mládeľe Znojmo 0:5 (0:4)

Finále
12:30 B4-Z© Břez,hory Příbram - D13-Z© Edisonova Teplice 1:4 (0:2)
13:05 B4-Z© Břez,hory Příbram - D15-Z© Edisonova Teplice 3:3 (3:1), na penalty 2:3


Nejlepąí brankář finálového turnaje ©koFL7 - Filip Trnka (B4-Z© Břez,hory Příbram)
Nejlepąí brankář finálového turnaje ©koFL9 - Matouą Trmal (H7-Z© Mládeľe Znojmo)
Nejlepąí hráč finálového turnaje ©koFL7 - Jakub Matkovič (D13-Z© Edisonova Teplice)
Nejlepąí hráč finálového turnaje ©koFL9 - Ondřej ©váb (B4-Z© Břez,hory Příbram)

Konferenční finále - chlapci

 

Konferenční finále "Západ"

čtvrtek 4.4.2013 v Teplicích
Výsledky:
B4-Z© Březové Hory-Příbram, C5-Z© Město Touąkov, D15-Z© Edisonova Teplice

D15-Z© Edisonova Teplice - C5-Z© Město Touąkov 17:0
B4-Z© Březové Hory-Příbram - C5-Z© Město Touąkov 12:0
D15-Z© Edisonova Teplice - B4-Z© Březové Hory-Příbram 3:4

postupují: B4-Z© Březové Hory-Příbram a D15-Z© Edisonova Teplice  

Konferenční finále "Východ"

čtvrtek 21.3.2013 9-13 hodin, dvojhala KP Brno
Výsledky:
E10-Masarykova Z© Polička, F14-M© a Z© Komenského Bílovec, G11-Z© Zborovská Tábor, H7-Z© Mládeľe Znojmo

E10-Z© Masarykova Polička - F14-M© a Z© Komenského Bílovec 4:3 (1:2)
G11-Z© Zborovská Tábor - H7-Mládeľe Znojmo 3:3 (1:1)
E10-Z© Masarykova Polička - G11-Z© Zborovská Tábor 5:5 (2:1)
F14-M© a Z© Komenského Bílovec - H7-Mládeľe Znojmo 1:6 (0:5)
E10-Z© Masarykova Polička - H7-Mládeľe Znojmo 1:3 (0:2)
G11-Z© Zborovská Tábor - F14-M© a Z© Komenského Bílovec 3:7 (2:4)

postupují: H7-Z© Mládeľe Znojmo a E10-Z© Masarykova Polička

©koFL9 - Divizní finále chlapci

 

Praha+Střední Čechy - Divize A+B

12.2. v Příbrami na základní ąkole Z© Březové Hory - Příbram Prokopská 337, 261 01.
Výsledky:
B14-Z© a M© Jungmannova Králův Dvůr, B8-Z© Miloąe ©olleho Kouřim, B4-Z© Březové Hory-Příbram

9,00 ... B14-Z© a M© Jungmannova Králův Dvůr - B8-Z© Miloąe ©olleho Kouřim 5:4
10,30 ... B8-Z© Miloąe ©olleho Kouřim - B4-Z© Březové Hory-Příbram 2:8
12,00 ... B4-Z© Březové Hory-Příbram - B14-Z© a M© Jungmannova Králův Dvůr 18:2

postupuje: B4-Z© Březové Hory-Příbram
 

Západní Čechy - divize C

07.03.2013 od 09,00hod. ve SH LOKO Plzeň (Úslavská)
Výsledky:
C5-Z© Město Touąkov, C8-Z© a M© Stod, C2-Výchovný ústav, DD©, Z©, S© a ©J Hostouň

09,00 = C8-Z© a M© Stod - C5-Z© Město Touąkov 0:1 (0:0)
10,00 = C2-Výchovný ústav, DD©, Z©, S© a ©J Hostouň - C5-Z© Město Touąkov 0:4 (0:2)
11,00 = C8-Z© a M© Stod - C2-Výchovný ústav, DD©, Z©, S© a ©J Hostouň 10:0 (6:0)

postupuje: C5-Z© Město Touąkov
 

Severní Čechy - divize D

Středa 13.3.2013 od 9,30 hod - SH Teplice, Na Stínadlech 3280
Výsledky:
D15-Z© Edisonova Teplice, D19-Z© a M© ®atec, D28-M© Jiľní Česká Lípa, D11-ZM© Barvířská Liberec

10:20 hod D15-D19 Z© Edisonova Teplice - Z© a M© ®atec 4:0
10:50 hod D28-D11 M© Jiľní Česká Lípa - ZM© Barvířská Liberec 7:3
12:10 hod D11-D15 ZM© Barvířská Liberec - Z© Edisonova Teplice 2:4
12:40 hod D19-D28 Z© a M© ®atec - M© Jiľní Česká Lípa 1:5
14:00 hod D11-D19 ZM© Barvířská Liberec - Z© a M© ®atec 3:1
14:30 hod D15-D28 Z© Edisonova Teplice - M© Jiľní Česká Lípa 2:1

postupuje: D15-Z© Edisonova Teplice
 

Východní Čechy - divize E

v Náchodě 28.2.2013 od 9.00hod
Výsledky:
E22-Z© ©kolní Vrchlabí, E2-Jiráskovo gymnázium Náchod, E10-Masarykova Z© Polička

E2-Jiráskovo gymnázium Náchod - E22-Z© ©kolní Vrchlabí 4:2 (1:1)
E2-Jiráskovo gymnázium Náchod - E10-Masarykova Z© Polička 4:4 (1:2)
E10-Masarykova Z© Polička - E22-Z© ©kolní Vrchlabí 5:1 (2:0)

postupuje: E10-Masarykova Z© Polička  

Severní Morava - divize F

18.3. v Bílovci
Výsledky:
F14-M© a Z© Komenského Bílovec, F9-Z© Oldřiąov, F16-GJB a SPg© Přerov

10.00 F14-M© a Z© Komenského Bílovec - F16-GJB a SPg© Přerov 4:2
11.00 F9-Z© Oldřiąov - F16-GJB a SPg© Přerov 8:9
12.00 F14-M© a Z© Komenského Bílovec - F9-Z© Oldřiąov 16:1

postupuje: F14-M© a Z© Komenského Bílovec
 

Jiľní Čechy - divize G

1. března 2013 od 9,00 hodin
Výsledky:
G8-VG Týn nad Vlt., G5-Z© F.L. Čelakovského Strakonice, G11-Z© Zborovská Tábor

G11-Z© Zborovská Tábor - G8-VG Týn nad Vlt. 4:1 (2:0)
G11-Z© Zborovská Tábor - G5-Z© F.L. Čelakovského Strakonice 13:1 (6:1)
G8-VG Týn nad Vlt. - G5-Z© F.L. Čelakovského Strakonice 10:3 (4:1)

postupuje: G11-Z© Zborovská Tábor
 

Jiľní Morava - divize H

čtvrtek 7.2. 9-13 hodin, Brno hala Vodova, delegát turnaje p.Polák, tel. 777652077
Výsledky:
H5-Z© Krásného Brno, H15-Z© Komenského Hustopeče u Brna, H7-Z© Mládeľe Znojmo

9:45 NH H5-Z© Krásného Brno - H15-Z© Komenského Hustopeče u Brna 6:1 (3:0)
10:30 NH H7-Z© Mládeľe Znojmo - H15-Z© Komenského Hustopeče u Brna 2:1 (1:1)
11:15 NH H5-Z© Krásného Brno - H7-Z© Mládeľe Znojmo 2:8 (1:2)

postupuje: H7-Z© Mládeľe Znojmo

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz poąli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáľe
Youtube
> přihláąení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radioľurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate