Futsal

reklama

©koFL7 - historie 2012/13 - chlapci

Výsledky finále
Finále ©kolské futsalové ligy přineslo dvojnásobný triumf hráčů Teplic

Třetí ročník ©kolské futsalové ligy, mladąí sestry populární Středoąkolské futsalové ligy, opanovali hráči Západu, kteří v obou kategoriích postoupili ze semifinále. V něm se dvakrát prosadili hráči Z© Edisonova Teplice a slaví tak double.
Zatímco v mladąí kategorii bylo finále poměrně jasné a tepličtí hráči vyhráli 4:1, poslední utkání vyvrcholení soutěľe - finále kategorie ©koFL9 - přineslo dramatickou bitvu, kterou Severočeąi vyhráli po remíze 3:3 aľ po penaltovém rozstřelu.

Pořadí:

©koFL 7
D13 Z© Edisonova Teplice
B4 Z© Břez,hory Příbram
F7 Z© Komen. Bílovec
E5 Z© Bystré

©koFL 9
D15 Z© Edisonova Teplice
B4 Z© Břez,hory Příbram
H7 Z© Mládeľe Znojmo
E10 Z© Masarykova Polička

FINÁLE ©koFL 2012/13

Čtvrtek 11.4. 8:30-15:30 hodin, dvojhala KP Brno

Semifinále ©koFL7 chlapců
8:30 E5-Z© Bystré - B4-Z© Břez,hory Příbram 3:5 (1:4)
9:05 D13-Z© Edisonova Teplice - F7-Z© Komen. Bílovec 5:2 (3:1)

Semifinále ©koFL9 chlapců
9:40 B4-Z© Břez,hory Příbram - E10-Z© Masarykova Polička 8:1 (2:0)
10:25 H7-Z© Mládeľe Znojmo - D15-Z© Edisonova Teplice 4:5 (0:4)

Zápasy o 3.místo
11:10 E5-Z© Bystré - F7-Z© Komen. Bílovec 1:4 (1:1)
11:45 E10-Z© Masarykova Polička - H7-Z© Mládeľe Znojmo 0:5 (0:4)

Finále
12:30 B4-Z© Břez,hory Příbram - D13-Z© Edisonova Teplice 1:4 (0:2)
13:05 B4-Z© Břez,hory Příbram - D15-Z© Edisonova Teplice 3:3 (3:1), na penalty 2:3


Nejlepąí brankář finálového turnaje ©koFL7 - Filip Trnka (B4-Z© Břez,hory Příbram)
Nejlepąí brankář finálového turnaje ©koFL9 - Matouą Trmal (H7-Z© Mládeľe Znojmo)
Nejlepąí hráč finálového turnaje ©koFL7 - Jakub Matkovič (D13-Z© Edisonova Teplice)
Nejlepąí hráč finálového turnaje ©koFL9 - Ondřej ©váb (B4-Z© Břez,hory Příbram)

Konferenční finále

 

Konferenční finále "Západ"

čtvrtek 4.4.2013 v Teplicích

B4-Z© Březové Hory - Příbram, C3-Z© Horní Slavkov, D13-Z© Edisonova Teplice

D13-Z© Edisonova Teplice - C3-Z© Horní Slavkov 11:2
B4-Z© Březové Hory - Příbram - C3-Z© Horní Slavkov 12:0
B4-Z© Březové Hory - Příbram - D13-Z© Edisonova Teplice 1:8

Postupují: D13-Z© Edisonova Teplice a B4-Z© Březové Hory - Příbram  

Konferenční finále "Východ"

čtvrtek 21.3.2013 9-13 hodin, dvojhala KP Brno

E5-Z© Bystré, F7-M© a Z© Komenského Bílovec, G10-Z© Zborovská Tábor, H4-Z© Novolíąeňská Brno

E5-Z© Bystré - F7 Z© Komenského Bílovec 3:3 (2:2)
G10-Z© Zborovská Tábor - H4 Novolíąeňská Brno 1:3 (1:1)
E5-Z© Bystré - G10 Z© Zborovská Tábor 7:3 (3:1)
F7-Z© Komenského Bílovec - H4 Novolíąeňská Brno 3:0 (2:0)
E5-Z© Bystré - H4 Novolíąeňská Brno 3:0 (1:0)
G10-Z© Zborovská Tábor - F7 Z© Komenského Bílovec 2:6 (1:2)

postupují: E5-Z© Bystré a F7-M© a Z© Komenského Bílovec

Divizní finále

 

Praha+Střední Čechy - Divize A+B

12.2. v Příbrami na základní ąkole Z© Březové Hory - Příbram Prokopská 337, 261 01.
Výsledky:
A2-Gymnázium Nad ©tolou, B4-Z© Březové Hory - Příbram, B12-Z© Vlaąim

9,45 - 10,25 ... A2-Gymnázium Nad ©tolou - B4-Z© Březové Hory-Příbram 1:18
11,15 - 11,55 ... A2-Gymnázium Nad ©tolou - B12-Z© Vlaąim 4:3
12,45 - 13,25 ... B12-Z© Vlaąim - B4-Z© Březové Hory - Příbram 1:12

postupuje: B4-Z© Březové Hory - Příbram
 

Západní Čechy - divize C

07.03.2013 od 09,00hod. ve SH LOKO Plzeň (Úslavská)
Výsledky:
C3-Z© Horní Slavkov, C1-Z© Přeątice, C6-11.Z© Baarova Plzeň

09,30 = C6-11.Z© Baarova Plzeň - C1-Z© Přeątice 0:3 (0:0)
10,30 = C1-Z© Přeątice - C3-Z© Horní Slavkov 2:3 (0:1)
11,30 = C6-11.Z© Baarova Plzeň - C3-Z© Horní Slavkov 0:4 (0:2)

postupuje: C3-Z© Horní Slavkov
 

Severní Čechy - divize D

Středa 13.3.2013 od 9,30 hod - SH Teplice, Na Stínadlech 3280
Výsledky:
D13-Z© Edisonova Teplice, D17-Z© Přemyslovců Louny, D1-Z© Varnsdorf náměstí, D12-Z© ©luknovská Česká Lípa

9:30 hod D13-D17 Z© Edisonova Teplice - Z© Přemyslovců Louny 5:2
9:55 hod D1 - D12 Z© Varnsdorf náměstí - Z© ©luknovská Česká Lípa 2:1
11:20 hod D12-D13 Z© ©luknovská Česká Lípa - Z© Edisonova Teplice 0:8
11:45 hod D17 - D1 Z© Přemyslovců Louny - Z© Varnsdorf náměstí 9:3
13:10 hod D12-D17 Z© ©luknovská Česká Lípa - Z© Přemyslovců Louny 1:2
13:35 hod D13 - D1 Z© Edisonova Teplice - Z© Varnsdorf náměstí 8:0

postupuje: D13-Z© Edisonova Teplice
 

Východní Čechy - divize E


Výsledky:
E32-Z© K.V.Raise Lázně Bělohrad, E7-Z© Kukleny Hradec Králové, E5-Z© Bystré, E31-Z© Sokolovská Svitavy


E5-Z© Bystré - E7-Z© Kukleny Hradec Králové 3:1
E5-Z© Bystré - E32-Z© K.V.Raise Lázně Bělohrad 8:2
E5-Z© Bystré - E31-Z© Sokolovská Svitavy 9:1
E7-Z© Kukleny Hradec Králové - E32-Z© K.V.Raise Lázně Bělohrad 3:0
E7-Z© Kukleny Hradec Králové - E31-Z© Sokolovská Svitavy 12:1
E32-Z© K.V.Raise Lázně Bělohrad - E31-Z© Sokolovská Svitavy 5:1

postupuje: E5-Z© Bystré  

Severní Morava - divize F

29.1.2013 na sportovní hale v Bílovci
Výsledky:
F7-M© a Z© Komenského Bílovec, F8-Z© a M© Palackého tř. Prostějov, F11-Z© a M© Frenątát p. R.

10.00 F7-M© a Z© Komenského Bílovec - F11-Z© a M© Frenątát p. R. 12:4
11.00 F11-Z© a M© Frenątát p. R. - F8-Z© a M© Palackého tř. Prostějov 3:0
12.00 F8-Z© a M© Palackého tř. Prostějov - F7-M© a Z© Komenského Bílovec 0:3


postupuje: F7-M© a Z© Komenského Bílovec
 

Jiľní Čechy - divize G

1. března 2013 od 9,00 hodin
Výsledky:
G6-Z© F.L. Čelakovského Strakonice, G1-Z© Hlinecká Týn nad Vltavou, G10-Z© Zborovská Tábor

Tábor (G 10) - Týn n.Vlt. (G 1) 4:0 (2:0)
Tábor (G 10) - Strakonice (G 6) 4:2 (3:0)
Týn n.Vlt. (G 1) - Strakonice (G 6) 4:2 (1:0)

postupuje:
 

Jiľní Morava - divize H

čtvrtek 7.2. 9-13 hodin, Brno hala Vodova, delegát turnaje p.Polák, tel. 777652077
Výsledky:
H7-Z© Mládeľe Znojmo, H12-CMcZ© Lerchova Brno, H4-Z© Novolíąeňská Brno, H15-Z© Trávníky Otrokovice

9:00 NH H12-CMcZ© Lerchova Brno - H4-Z© Novolíąeňská Brno 1:4 (0:4)
9:45 SH H7-Z© Mládeľe Znojmo - H15-Z© Trávníky Otrokovice 2:3 (0:1)
10:30 SH H4-Z© Novolíąeňská Brno - H15-Z© Trávníky Otrokovice 2:2 (1:1)
11:15 SH H12-CMcZ© Lerchova Brno - H7-Z© Mládeľe Znojmo 3:13 (1:5)
12:00 NH H4-Z© Novolíąeňská Brno - H7-Z© Mládeľe Znojmo 5:2 (2:1)
12:00 SH H12-CMcZ© Lerchova Brno - H15-Z© Trávníky Otrokovice 1:5 (1:1)

postupuje: H4-Z© Novolíąeňská Brno

 


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz poąli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáľe
Youtube
> přihláąení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radioľurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate