Futsal

reklama

©koFL7 - historie 2013/14 - chlapci

Finále ©kolské futsalové ligy 2013/2014



Čtvrtý ročník ©kolské futsalové ligy, mladąí sestry populární Středoąkolské futsalové ligy, měl ve čtvrtek své vyvrcholení v brněnské hale na Vodové. Oba tituly obhajovali chlapci ze Z© Edisonova Teplice, ale ani jednou se jim to v letoąní výborné konkurenci nepodařilo.

Tradiční zastoupení v této kategorii měly právě Teplice, dvojnásobné také silná Příbram a Z© Bílovec, který ale v obou kategoriích získal čtvrtá místa. Loňské mistry zaskočili v kategorii ©koFL 9 jiľ v semifinále hráči z Pardubic, kteří museli dvakrát dotahovat náskok soupeře, ale ve druhé půli i díky individuálním výkonům Ladislava Muľíka a Nicolase ©mída dokázali utkání otočit. Ve finále je čekali loňątí vícemistři z Příbrami, ale tam jiľ rozjeté Pardubice nemohl nikdo zastavit.
Turnaj se konal v Brně pod dohledem předsedy SF ČR Otakara Mesteka a předsedy Brněnské asociace futsalu Zdeňka Poláka.



FINÁLE ©koFL 2013/14

ČTVRTEK 24.4.2014 – stará sportovní hala na Vodově v Brně – Králově Poli

9:00 E12-Z© Sever Hr. Králové - B3-Z© Březové Hory Příbram ... 1:1 (0:0), na penalty 3:4
9:35 D9-Z© Edisonova Teplice - F2-Z© Komenského Bílovec ... 11:0 (5:0)

11:20 o 3.místo: E12-Z© Sever Hr. Králové - F2-Z© Komen. Bílovec ... 6:1 (3:1)

12:30 finále: B3-Z© Břez. Hory Příbram - D9-Z© Edison. Teplice ... 4:2 (2:1)

1. B3-Z© Březové Hory Příbram
2. D9-Z© Edisonova Teplice
3. E12-Z© Sever Hr. Králové
4. F2-Z© Komenského Bílovec

Nejlepąí brankář finálového turnaje ©koFL7: Filip Trnka - Edison. Příbram
Nejlepąí hráč finálového turnaje ©koFL7: Filip Vopat - Edison.Teplice

Konferenční finále - chlapci

 

Konferenční finále "Západ"


Výsledky:
B3-Z© Březové Hory Příbram, C3-1.Z© Horní Slavkov, D9-Z© Edisonova Teplice

B3-Z© Březové Hory Příbram - C3-1.Z© Horní Slavkov 13:0
B3-Z© Březové Hory Příbram - D9-Z© Edisonova Teplice 3:3
D9-Z© Edisonova Teplice - C3-1.Z© Horní Slavkov 16:3

postupují: D9-Z© Edisonova Teplice a B3-Z© Březové Hory Příbram  

Konferenční finále "Východ"

pátek 11.4. 9-14 hodin, dvojhala VUT v Brně, Technická 2896/2
Výsledky:
E12-Z© Sever Hradec Králové, F2-Z© a M© Komenského Bílovec, G2-Z© Zborovská Tábor, H10-Z© Velké Meziříčí

E12-Z© Sever Hr. Králové - F2-Z© Komenského Bílovec 4:4 (1:3)
G2-Z© Zborovská Tábor - H10-Z© Velké Meziříčí 4:2 (2:1)
E12-Z© Sever Hr. Králové - G2-Z© Zborovská Tábor 4:2 (3:0)
F2-Z© Komenského Bílovec - H10-Z© Velké Meziříčí 2:9 (1:4)
E12-Z© Sever Hr. Králové - H10-Z© Velké Meziříčí 3:2 (0:1)
G2-Z© Zborovská Tábor - F2-Z© Komenského Bílovec 0:3 (0:0)

postupují: E12-Z© Sever Hradec Králové a F2-Z© a M© Komenského Bílovec

©koFL7 - Divizní finále - chlapci

Praha+Střední Čechy - Divize A+B

19.3. v Příbrami v hale na Plaveckém stadionu
Účastníci: B3-Z© Březové Hory Příbram, A8-Z© Dubeč, A2-Gymnázium Nad ©tolou
Výsledky:
Gymnázium na ©tolou Praha – Z© Dubeč 8:3 (3:2)
Z© Březové Hory - Gymnázium na ©tolou Praha 5:0 (1:0)
Z© Dubeč - Z© Březové Hory 0:9 (0:3)

postupuje: B3-Z© Březové Hory Příbram
 

Západní Čechy - divize C

02.03.2014 od 09:00hod. do 12:30hod. ve sportovní hale Lokomotiva Plzeň (Slovany)
Účastníci: C3-1.Z© Horní Slavkov, C4-Z© Přeątice, C2-Z© Jiľní předměstí Rokycany
Výsledky:
C2-Z© Jiľní předměstí Rokycany - C3-1.Z© Horní Slavkov 2:3 (0:1)
C3-1.Z© Horní Slavkov - C4-Z© Přeątice 3:2 (2:0)
C2-Z© Jiľní předměstí Rokycany - C4-Z© Přeątice 3:4 (0:2)

postupuje: C3-1.Z© Horní Slavkov
 

Severní Čechy - divize D

v úterý 25.2.2014, SH Teplice
Účastníci: D4-Z© Jablonec nad Nisou-Mąeno, D9-Z© Edisonova Teplice, D16-Z© Louny Přemyslovců
Výsledky:

D9-Z© Edisonova Teplice - D4-Z© Jablonec nad Nisou-Mąeno 5 : 2 (2:1)
D4-Z© Jablonec nad Nisou-Mąeno - D9-Z© Edisonova Teplice 2 : 5 (1:3)
D16-Z© Louny Přemyslovců se omluvila

postupuje: D9-Z© Edisonova Teplice
 

Východní Čechy - divize E

5.2., Polička
Účastníci: E11-Z© Třemoąnice, E10-Z© Na Lukách Polička, E12-Z© Sever Hradec Králové, E17-Jiráskovo gymnázium Náchod
Výsledky:

E11-Z© Třemoąnice - E12-Z© Sever Hradec Králové 2 : 14 (1:10)
E10-Z© Na Lukách Polička - E11-Z© Třemoąnice 1 : 8 (1:7)
E17-Jiráskovo gymnázium Náchod - E12-Z© Sever Hradec Králové 1 : 6 (1:1)
E10-Z© Na Lukách Polička - E17-Jiráskovo gymnázium Náchod 2 : 9 (1:6)
E12-Z© Sever Hradec Králové - E10-Z© Na Lukách Polička 6 : 3 (2:1)
E11-Z© Třemoąnice - E17-Jiráskovo gymnázium Náchod 6 : 7 (5:4)

postupuje: E12-Z© Sever Hradec Králové  

Severní Morava - divize F

úterý 28.1.2014 v Bílovci
Účastníci: F4-Z© Postřelmov, F2-Z© a M© Komenského Bílovec, F7-Z© a gymnázium Vítkov
Výsledky:

F2-Z© a M© Komenského Bílovec - F7-Z© a gymnázium Vítkov 1:2 (1:1)
F7-Z© a gymnázium Vítkov - F4-Z© Postřelmov 3:5 (3:3)
F4-Z© Postřelmov - F2-Z© a M© Komenského Bílovec 3:5 (3:0)

postupuje: F2-Z© a M© Komenského Bílovec
 

Jiľní Čechy - divize G

20. března 2014 od 8,00 hodin ve SH v Týně nad Vltavou.
Účastníci: G1-Z© Komenského Pelhřimov, G2-Z© Zborovská 2696 Tábor, G3-Z© Týn nad Vltavou Hlinecká, G4-Z© a M© Dubné, G5-Z© J. Husa a M© Písek
Výsledky:
G3-Z© Týn nad Vltavou Hlinecká – G5-Z© J. Husa a M© Písek 6:1 (3:0)
G1-Z© Komenského Pelhřimov – G2-Z© Zborovská Tábor 1:11 (0:7)
G3-Z© Týn nad Vltavou Hlinecká – G1-Z© Komenského Pelhřimov 3:0 (2:0)
G5-Z© J. Husa a M© Písek – G2-Z© Zborovská Tábor 0:9 (0:4)
G3-Z© Týn nad Vltavou Hlinecká – G2-Z© Zborovská Tábor 0:11 (0:7)
G1-Z© Komenského Pelhřimov – G5-Z© J. Husa a M© Písek 2:3 (1:3)

postupuje: G2-Z© Zborovská Tábor
 

Jiľní Morava - divize H

pátek 28.3. 9-14, hala VUT v Brně, Technická 2896/2
Účastníci: H10-Z© Velké Meziříčí, H2-Z© Novolíąeňská Brno, H9-Z© Trávníky Otrokovice, H3-Z© Mládeľe Znojmo
Výsledky:
H10 Z© Velké Meziříčí - H2 Z© Novolíąeňská Brno 5:3 (2:2)
H9 Z© Trávníky Otrokovice - H3 Z© Mládeľe Znojmo 2:3 (2:1)
H10 Z© Velké Meziříčí - H3 Z© Mládeľe Znojmo 10:1 (5:1)
H9 Z© Trávníky Otrokovice - H2 Z© Novolíąeňská Brno 2:3 (1:2)
H10 Z© Velké Meziříčí - H9 Z© Trávníky Otrokovice 6:2 (3:1)
H2 Z© Novolíąeňská Brno - H3 Z© Mládeľe Znojmo 4:3 (2:2)

postupuje: H10-Z© Velké Meziříčí

 


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz poąli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáľe
Youtube
> přihláąení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radioľurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate