Futsal

reklama

Termínová listina 1.juniorské ligy U-17, U-19, sezóna 2014-2015

Seznam účastníků a složení dvojic:

 

skupina západ:

1          SAT-AN Kladno                              +          SK Indoss Plzeň

2          AC Sparta Praha                             +          SK Slavia Praha

3          Benago Zruč nad Sázavou          +          SK Olympik Mělník

4          FC Balticflora Teplice                    +          FC  Démoni Česká Lípa

 

skupina východ:

1          FC Tango Brno                               +          Helas Brno

2          MADOS MT  Hradec Králové        +          AC Gamaspol Jeseník

3          FK ERA-PACK Chrudim               +          1.FC Nejzbach Vysoké Mýto

4          ---

 

 

Termíny soutěže:

 

1.kolo :           22. - 23. 11. 2014

2.kolo :           6. - 7. 12. 2014

3.kolo :           13. - 14. 12. 2014

4.kolo :           3. - 4. 1. 2015

5.kolo :           10. - 11. 1. 2015

6.kolo :           24. - 25. 1. 2015

 

Finálový turnaj FINAL FOUR : 7. 2. nebo 8. 2. 2015

 

 

Rozlosování soutěže

                                     

1. kolo :  22. - 23. 11. 2014

DEN

DATUM

ČAS

HALA

SAT-AN Kladno, Plzeň – Teplice, Démoni Č.Lípa

NE

23.11.2014

09.00

MSH Kladno

Sparta Praha, Slavia Praha – Benago, Mělník

SO

22.11.2014

10.00

SH Praha-Radotín

Hradec Králové, Jeseník – Chrudim, Vysoké Mýto

NE

23.11.2014

08.00

SH H.Králové, Třebeš

 

2. kolo :  6. - 7. 12. 2014

DEN

DATUM

ČAS

HALA

Teplice, Démoni Č.Lípa - Benago, Mělník

SO

6.12.2014

10.00

MSH Teplice

SAT-AN Kladno, Plzeň - Sparta Praha, Slavia Praha

NE

7.12.2014

08.45

SH Slávia VŠ Plzeň

Tango Brno, Helas Brno - Hradec Králové, Jeseník

SO

6.12.2014

09.00

SH KP Brno, Vodova

 

3. kolo :  13. - 14. 12. 2014

DEN

DATUM

ČAS

HALA

Sparta Praha, Slavia Praha - Teplice, Démoni Č.Lípa

SO

13.12.2014

10.00

SH Praha-Radotín

Benago, Mělník - SAT-AN Kladno, Plzeň

NE

14.12.2014

09.00

MSH Zruč nad Sázavou

Chrudim, Vysoké Mýto – Tango Brno, Helas Brno

SO

13.12.2014

09.00

SH DM Vysoké Mýto

 

4. kolo :  20. - 21. 12. 2014

DEN

DATUM

ČAS

HALA

Teplice, Démoni Č.Lípa - SAT-AN Kladno, Plzeň

NE

21.12.2014

11.00

MSH Česká Lípa

Benago, Mělník - Sparta Praha, Slavia Praha

NE

21.12.2014

09.00

MSH Zruč nad Sázavou

Chrudim, Vysoké Mýto - Hradec Králové, Jeseník

SO

20.12.2014

09.00

MSH Chrudim

 

5. kolo :  10. - 11. 1. 2015

DEN

DATUM

ČAS

HALA

Benago, Mělník - Teplice, Démoni Č.Lípa

NE

11.1.2015

10.00

SH Neratovice

Sparta Praha, Slavia Praha - SAT-AN Kladno, Plzeň

SO

10.1.2015

10.00

Arena Sparta

Hradec Králové, Jeseník – Tango Brno, Helas Brno

NE

11.1.2015

10.00

SH Mikulovice

 

6. kolo:  24. - 25. 1. 2015

DEN

DATUM

ČAS

HALA

Teplice, Démoni Č.Lípa - Sparta Praha, Slavia Praha

NE

25.1.2014

10.00

SH Krupka

SAT-AN Kladno, Plzeň - Benago, Mělník

NE

25.1.2015

12.45

SH Slávia VŠ Plzeň

Tango Brno, Helas Brno - Chrudim, Vysoké Mýto

SO

24.1.2015

10.00

SH KP Brno, Vodova

 

1. kolo:

SAT-AN Kladno, Plzeň – Teplice, Démoni Č.Lípa

NE

23.11.2014

09.00

MSH Kladno

09.00

U-17

SAT-AN Kladno - Česká Lípa

13.10

U-17

INDOSS Plzeň - Česká Lípa

09.50

U-17

INDOSS Plzeň - Teplice

14.00

U-19

SAT-AN Kladno - Teplice

10.40

U-19

SAT-AN Kladno - Česká Lípa

14.50

U-19

INDOSS Plzeň - Česká Lípa

11.30

U-19

INDOSS Plzeň - Teplice

15.40

U-17

SAT-AN Kladno - INDOSS Plzeň

12.20

U-17

SAT-AN Kladno - Teplice

16.30

U-19

SAT-AN Kladno - INDOSS Plzeň

 

 

 

 

 

 

Sparta Praha, Slavia Praha – Benago, Mělník

SO

22.11.2014

10.00

SH Praha-Radotín

10.00

U-17

Slavia Praha - Benago Zruč n.S.

14.10

U-17

Sparta Praha - Benago Zruč n.S.

10.50

U-17

Sparta Praha - Olympik Mělník

15.00

U-19

Slavia Praha - Olympik Mělník

11.40

U-19

Slavia Praha - Benago Zruč n.S.

15.50

U-19

Sparta Praha - Benago Zruč n.S.

12.30

U-19

Sparta Praha - Olympik Mělník

16.40

U-17

Slavia Praha - Sparta Praha

13.20

U-17

Slavia Praha - Olympik Mělník

17.30

U-19

Slavia Praha - Sparta Praha

 

 

 

 

 

 

Hradec Králové, Jeseník – Chrudim, Vysoké Mýto

NE

23.11.2014

08.00

SH H.Králové, Třebeš

08.00

U-17

Hradec Králové - Vysoké Mýto

12.10

U-19

Hradec Králové - Vysoké Mýto

08.50

U-19

Hradec Králové - Chrudim

13.00

U-17

Jeseník - Chrudim

09.40

U-17

Jeseník - Vysoké Mýto

13.50

U-19

Jeseník - Vysoké Mýto

10.30

U-19

Jeseník - Chrudim

14.40

U-17

Hradec Králové - Jeseník

11.20

U-17

Hradec Králové - Chrudim

15.30

U-19

Hradec Králové - Jeseník

 

 

 

 

 

 

2. kolo:

Teplice, Démoni Č.Lípa - Benago, Mělník

SO

6.12.2014

10.00

MSH Teplice/SH Krupka

10.00

U-17

Teplice - Mělník

14.10

U-17

Česká Lípa - Mělník

10.50

U-17

Česká Lípa - Benago Zruč n. S.

15.00

U-19

Teplice - Benago Zruč n.S.

11.40

U-19

Teplice - Mělník

15.50

U-19

Česká Lípa - Mělník

12.30

U-19

Česká Lípa - Benago Zruč n. S.

16.40

U-17

Balticflora Teplice – Démoni Č.Lípa

13.20

U-17

Teplice - Benago Zruč n.S.

17.30

U-19

Balticflora Teplice - Démoni Č.Lípa

 

 

 

 

 

 

Kladno, Plzeň - Sparta Praha, Slavia Praha

NE

7.12.2014

08.45

SH Slávia VŠ Plzeň

08.45

U-17

INDOSS Plzeň - Sparta Praha

12.55

U-17

SAT-AN Kladno - Sparta Praha

09.35

U-17

SAT-AN Kladno - Slavia Praha

13.45

U-19

INDOSS Plzeň - Slavia Praha

10.25

U-19

INDOSS Plzeň - Sparta Praha

14.35

U-19

SAT-AN Kladno - Sparta Praha

11.15

U-19

SAT-AN Kladno - Slavia Praha

15.25

U-17

INDOSS Plzeň - SAT-AN Kladno

12.05

U-17

INDOSS Plzeň - Slavia Praha

16.15

U-19

INDOSS Plzeň - SAT-AN Kladno

 

 

 

 

 

 

Tango Brno, Helas Brno - Hradec Králové, Jeseník

SO

6.12.2014

09.00

SH KP Brno, Vodova

09.00

U-17

Helas Brno - Hradec Králové

13.10

U-17

Tango Brno - Hrade Králové

09.50

U-17

Tango Brno - Jeseník

14.00

U-19

Helas Brno - Jeseník

10.40

U-19

Helas Brno - Hradec Králové

14.50

U-19

Tango Brno - Hrade Králové

11.30

U-19

Tango Brno - Jeseník

 

 

 

12.20

U-17

Helas Brno - Jeseník

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Helas Brno - Tango Brno        

 

20.12.2014

10.15

SH KP Brno, Vodova

10.15

U-17

Helas Brno - Tango Brno

11.05

U-19

Helas Brno - Tango Brno

 

 

 

 

 

 

3. kolo:

Sparta, Slavia Praha - Teplice, Démoni Č.Lípa

SO

13.12.2014

10.00

SH Praha-Radotín

10.00

U-17

Slavia Praha - Teplice

14.10

U-17

Sparta Praha - Teplice

10.50

U-17

Sparta Praha - Démoni Č. Lípa

15.00

U-19

Slavia Praha - Démoni Č. Lípa

11.40

U-19

Slavia Praha - Teplice

15.50

U-19

Sparta Praha - Teplice

12.30

U-19

Sparta Praha - Démoni Č. Lípa

 

 

 

13.20

U-17

Slavia Praha - Démoni Č. Lípa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Benago, Mělník - SAT-AN Kladno, Plzeň

NE

14.12.2014

09.00

MSH Zruč nad Sázavou

09.00

U-17

Benago Zruč n.S. - Kladno

13.10

U-17

Olympik Mělník - Kladno

09.50

U-17

Olympik Mělník - Plzeň

14.00

U-19

Benago Zruč n.S. - Plzeň

10.40

U-19

Benago Zruč n.S. - Kladno

14.50

U-19

Olympik Mělník - Kladno

11.30

U-19

Olympik Mělník - Plzeň

15.40

U-17

Benago Zruč n.S. - Olympik Mělník

12.20

U-17

Benago Zruč n.S. - Plzeň

16.30

U-19

Benago Zruč n.S. - Olympik Mělník

 

 

 

 

 

 

Chrudim, Vysoké Mýto – Tango Brno, Helas Brno

SO

13.12.2014

09.00

SH DM Vysoké Mýto

09.00

U-17

Vysoké Mýto – Tango Brno

13.10

U-17

EP Chrudim – Tango Brno

09.50

U-17

EP Chrudim – Helas Brno

14.00

U-19

Vysoké Mýto – Helas Brno

10.40

U-19

Vysoké Mýto – Tango Brno

14.50

U-19

EP Chrudim – Tango Brno

11.30

U-19

EP Chrudim – Helas Brno

15.40

U-17

Vysoké Mýto – EraPack Chrudim

12.20

U-17

Vysoké Mýto – Helas Brno

16.30

U-19

Vysoké Mýto – EraPack Chrudim

 

 

 

 

 

 

4. kolo:

Teplice, Démoni Č.Lípa - SAT-AN Kladno, Plzeň

NE

21.12.2014

11.00

MSH Česká Lípa

11.00

U-17

Démoni Č.Lípa - Plzeň

15.10

U-17

Balticflora Teplice - Plzeň

11.50

U-17

Balticflora Teplice - Kladno

16.00

U-19

Démoni Č.Lípa - Kladno

12.40

U-19

Démoni Č.Lípa - Plzeň

16.50

U-19

Balticflora Teplice - Plzeň

13.30

U-19

Balticflora Teplice - Kladno

17.40

U-17

Démoni Č.Lípa - Balticflora Teplice

14.20

U-17

Démoni Č.Lípa - Kladno

18.30

U-19

Démoni Č.Lípa - Balticflora Teplice

 

 

 

 

 

 

Benago, Mělník - Sparta Praha, Slavia Praha

NE

21.12.2014

09.00

MSH Zruč nad Sázavou

09.00

U-17

Benago Zruč n.S. - Slavia Praha

13.10

U-17

Olympik Mělník - Slavia Praha

09.50

U-17

Olympik Mělník - Sparta Praha

14.00

U-19

Benago Zruč n.S. - Sparta Praha

10.40

U-19

Benago Zruč n.S. - Slavia Praha

14.50

U-19

Olympik Mělník - Slavia Praha

11.30

U-19

Olympik Mělník - Sparta Praha

 

 

 

12.20

U-17

Benago Zruč n.S. - Sparta Praha

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chrudim, Vysoké Mýto - Hradec Králové, Jeseník

SO

20.12.2014

09.00

MSH Chrudim

09.00

U-17

EP Chrudim - Hradec Králové

13.10

U-17

Vysoké Mýto - Hradec Králové

09.50

U-17

Vysoké Mýto - Jeseník

14.00

U-19

EP Chrudim - Jeseník

10.40

U-19

EP Chrudim - Hradec Králové

14.50

U-19

Vysoké Mýto - Hradec Králové

11.30

U-19

Vysoké Mýto - Jeseník

15.40

U-17

EP Chrudim - Vysoké Mýto

12.20

U-17

EP Chrudim - Jeseník

16.30

U-19

EP Chrudim - Vysoké Mýto

 

 

 

 

 

 

5. kolo:

Benago, Mělník - Teplice, Démoni Č.Lípa

NE

11.1.2015

10.00

SH Neratovice

10.00

U-17

Olympik Mělník - Česká Lípa

14.10

U-17

Benago Zruč n.S. - Česká Lípa

10.50

U-17

Benago Zruč n.S. - Teplice

15.00

U-19

Olympik Mělník - Teplice

11.40

U-19

Olympik Mělník - Česká Lípa

15.50

U-19

Benago Zruč n.S. - Česká Lípa

12.30

U-19

Benago Zruč n.S. - Teplice

14.10

U-17

Olympik Mělník - Benago Zruč n.S.

13.20

U-17

Olympik Mělník - Teplice

15.00

U-19

Olympik Mělník - Benago Zruč n.S.

 

 

 

 

 

 

Sparta, Slavia Praha - SAT-AN Kladno, Plzeň

SO

10.1.2015

10.00

Arena Sparta

10.00

U-17

Sparta Praha - Kladno

14.10

U-17

Slavia Praha - SAT-AN Kladno

10.50

U-17

Slavia Praha - INDOSS Plzeň

15.00

U-19

Sparta Praha - INDOSS Plzeň

11.40

U-19

Sparta Praha - Kladno

15.50

U-19

Slavia Praha - SAT-AN Kladno

12.30

U-19

Slavia Praha - INDOSS Plzeň

16.40

U-17

Sparta Praha - Slavia Praha

13.20

U-17

Sparta Praha - INDOSS Plzeň

17.30

U-19

Sparta Praha - Slavia Praha

 

 

 

 

 

 

Hradec Králové, Jeseník – Tango, Helas Brno

NE

11.1.2015

10.00

SH Mikulovice

10.00

U-17

Jeseník - Helas Brno

14.10

U-17

Hradec Králové - Helas Brno

10.50

U-17

Hradec Králové - Tango Brno

15.00

U-19

Jeseník - Tango Brno

11.40

U-19

Jeseník - Helas Brno

15.50

U-19

Hradec Králové - Helas Brno

12.30

U-19

Hradec Králové - Tango Brno

16.40

U-17

Jeseník - MADOS H.Králové

13.20

U-17

Jeseník - Tango Brno

17.30

U-19

Jeseník - MADOS H.Králové

 

 

 

 

 

 

6. kolo:

Teplice, Démoni Č.Lípa - Sparta, Slavia Praha

NE

25.1.2014

10.00

MSH Teplice/SH Krupka

10.00

U-17

Balticflora Teplice - Sparta Praha

14.10

U-17

Démoni Č.Lípa - Sparta Praha

10.50

U-17

Démoni Č.Lípa - Slavia Praha

15.00

U-19

Balticflora Teplice - Slavia Praha

11.40

U-19

Balticflora Teplice - Sparta Praha

15.50

U-19

Démoni Č.Lípa - Sparta Praha

12.30

U-19

Démoni Č.Lípa - Slavia Praha

 

 

 

13.20

U-17

Balticflora Teplice - Slavia Praha

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SAT-AN Kladno, Plzeň - Benago, Mělník

NE

25.1.2015

12.45

SH Slávia VŠ Plzeň

12.45

U-17

INDOSS Plzeň - Benago Zruč n.S.

16.55

U-17

SAT-AN Kladno - Benago Zruč n.S.

13.35

U-17

SAT-AN Kladno - Mělník

17.45

U-19

INDOSS Plzeň - Mělník

14.25

U-19

INDOSS Plzeň - Benago Zruč n.S.

18.35

U-19

SAT-AN Kladno - Benago Zruč n.S.

15.15

U-19

SAT-AN Kladno - Mělník

 

 

 

16.05

U-17

INDOSS Plzeň - Mělník

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tango Brno, Helas Brno - Chrudim, Vysoké Mýto

SO

24.1.2015

10.00

SH KP Brno, Vodova

10.00

U-17

Tango Brno - EP Chrudim

14.10

U-17

Helas Brno - EP Chrudim

10.50

U-17

Helas Brno - Vysoké Mýto

15.00

U-19

Tango Brno - Vysoké Mýto

11.40

U-19

Tango Brno - EP Chrudim

15.50

U-19

Helas Brno - EP Chrudim

12.30

U-19

Helas Brno - Vysoké Mýto

 

 

 

13.20

U-17

Tango Brno - Vysoké Mýto

 

 

 

 

 

 

 

 

Tango Brno - Helas Brno        

PO

19.1.2015

20.00

SH K Brno, Vodova

20.00

U-17

Tango Brno – Helas Brno

20.50

U-19

Tango Brno – Helas Brno

 

 

 


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



1.ligy
U-19 a U-17
Seznam hráčů s povoleným střídavým startem (DOC)
Povolení střídavého startu hráčů (DOC)
Soupiska hráčů U19 (DOC)
Soupiska hráčů U17 (DOC)

» Změny v termínové listině
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate