Reprezentace

reklama

Ženy vstoupí do kvalifikace MS 2015

Ženskou reprezentaci čeká vstup do kvalifikace o MS, které se odehraje v roce 2015 v Kanadě. České ženy čeká v sobotu utkání v Makedonii a ve středu v Rumunsku.


Trenér Stanislav Krejčík musel před srazem provést jedinou změnu, kdy se pro zranění omluvila Markéta Ringelová, kterou ve výběru nahradila Pavla Benýrová. České ženy čeká v sobotu utkání v Makedonii a ve středu v Rumunsku. Oba celky již do kvalifikace vstoupily vzájemným utkáním, kde Rumunky vyhrály v Makedonii 9:1. Rumunky mají odehrána již dvě utkání. Na půdě favoritek z Itálie uhrály velmi slušný výsledek, a to prohru pouze 0:1.


"Úvodní utkání našich soupeřek jsem měl možnost sledovat na DVD. Bylo vidět, že Rumunsko má velkou kvalitu a musíme si dát velký pozor. Mají kvalitní hráčky, hrají dobře dopředu s náběhy ze stran. V Itálii prohrály naše druhé soupeřky až v nastaveném čase, tedy nás nečeká nic lehkého. K oběma utkáním nastoupíme s respektem a pokorou, ale samozřejmě budeme chtít bodovat," prozradil trenér Krejčík na srazu.

,,Nyní jsme v procesu, kdy budujeme nový herní systém a stabilizujeme kádr. Je potřeba aby se hráčky sehrály a zvedlo se jim sebevědomí. Potvrzení dobře nastolené cesty nám potvrdilo i přípravné utkání ve Francii, které prověřilo hlavně naši defenzívu a tím splnilo naše záměry. Tým je po herní stránce kvalitní a je vidět i určitý charakter a mentální síla. V tomto dvojutkání již chceme vycházet z obrany s vysokým presinkem a napadat rozehrávku soupeře. Věřím, že když budeme důslední v obraně a budeme aktivní směrem dopředu, vytvoříme si šance, pak bude rozhodovat kvalita v koncovce o tom, zda získáme šest bodů", uvedl na závěr Stanislav Krejčík.

Program českého týmu v kvalifikace na MS

26.10. Makedonie - ČR
30.10. Rumunsko - ČR

Zdroj: http://www.zfotbal.cz


Připravil: Pavel Jiřík ml.


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skČeská fotbalová reprezentace na facebook
reklama
reklama


reklama
dres ČR
mikina ČSSR
Triko Czech republic Dámské

reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate