Futsal

reklama

Vítězi 1.juniorské ligy Helas Brno a Indoss Plzeň


Titul Mistra 1.juniorské ligy pro ročník 2007/08 získal v kategorii U-18 celek Indossu Plzeň, v mladší kategorii U-16 zvítězil tým Helasu Brno. Finále, které se konalo v Chrudimi v rámci kvalifikace MS dne 1.3., rozhodlo i o pořadí na dalších místech. Kluby z Chrudimi a Jistebníku, které měly zastoupení v obou kategoriích, na zlaté medaile nakonec nedosáhly.



Výsledky finálového turnaje:



semifinále:

U-16 :
vítěz skupiny Východ - druhý ze skupiny Západ
Helas Brno - Era-Pack Chrudim 3:1 (1:0)
branky: 5. Hačka, 22. Peška, 25. Musálek – 32. Hlavatý

vítěz skupiny Západ - druhý ze skupiny Východ
Torf Pardubice - CC LKW Jistebník 3:2 (2:1)
branky: 8. Kakrda, 18. Růžička, 24. Kakrda – 6. Seklosárek, 40. Repa

o 3.místo:
CC LKW Jistebník - Era-Pack Chrudim 3:2 p.k.(2:2, 1:0)
branky: 12. Repa, 29. Schmied – 19. Hýl, 19. Beneš

finále U-16:
Helas Brno - Torf Pardubice 4:2 (0:1)
branky: 22. Prokeš, 24. Bitto, 26. Lidmiva, 31. Rudolecký – 5. Růžička, 35. Kakrda

Konečné pořadí 1.juniorské ligy futsalu U-16:
1. Helas Brno
2. Torf Pardubice
3. CC LKW Jistebník
4. Era-Pack Chrudim


U-18 :
vítěz skupiny Východ - druhý ze skupiny Západ
Mikeska Ostrava - Era-Pack Chrudim 1:2 (1:0)
branky: 3. Manďák – 25., 34 Vágner

vítěz skupiny Západ - druhý ze skupiny Východ
Indoss Plzeň - CC LKW Jistebník 2:1 (1:0)
branky: 12. Kovácz, 37. Holý – 21. Seidler

o 3.místo:
Mikeska Ostrava - CC LKW Jistebník 3:1 (2:1)
branky: 5. Sedlář, 6. Kroupa, 24. Sedlář – 11. Kroupa

finále U-18:
Indoss Plzeň - Era-Pack Chrudim 7:3 (3:3)
branky: 3., 17., 38. Štverák, 25., 31. Blažek, 17. Holý 29. Kovácz – 13. Dvořáček, 16. Vodrážka, 18. Koudelka

Konečné pořadí 1.juniorské ligy futsalu U-18:
1. Indoss Plzeň
2. Era-Pack Chrudim
3. Mikeska Ostrava
4. CC LKW Jistebník

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



1.ligy
U-19 a U-17
Seznam hráčů s povoleným střídavým startem (DOC)
Povolení střídavého startu hráčů (DOC)
Soupiska hráčů U19 (DOC)
Soupiska hráčů U17 (DOC)

» Změny v termínové listině
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate