Reprezentace

reklama

Česká jednadvacítka zakončila rok 2013 druhým místem

Česká futsalová reprezentace do 21 let absolvovala v polovině prosince turnaj v německém Hohensteinu. Svěřenci Radka Koreného skončili na druhém místě.

V úvodní de turnaje se hráli Češi dva zápasy. V tom prvním narazili na Výběr Saska a český tým od začátku utkání kontroloval výsledek. Česká jednadvacítka nakonec vyhrála 8:3 a hattrickem se blýskl brněnský Šidla. Radim Záruba přihrál na pět branek

Odpoledne pak nastoupili svěřenci trenéra Koreného proti Výběru Berlína. Naši vedli v utkání už 3:1 po trefách Zapletala, Homoly a Záruby. Jenže Berlíňané od 33. do 37. minuty třmi góly výsledek otočili a vedli 4:3. Minutu a pět vteřin před koncem však na konečných 4:4 srovnal Záruba.

Druhý den se Češi střetli s Výběrem Vestfálska. Zápas se mladíkům povedl a po dvou gólech Svobody a jedné trefě Vnuka, Šidly a Homoly vyhráli jednoznačně 5:0. Na turnaji tak skončili díky horšímu skóre na druhé místě.

Výsledky a statistiky ČR U-21

ČR U-21 – Výběr Saska 8:3 (4:1)

Branky a nahrávky ČR: 7. Homola (Záruba), 11. Šidla (Svoboda), 16. Svoboda (Záruba), 18. Tomášek (Zapletal), 27. Homola (Záruba), 32. Šidla (Záruba), 35. Zapletal, 36. Šidla (Záruba). Sestava: Růžička (Kubica) – Svoboda, Záruba, Homola, Šidla – Kiliján, Zapletal, Tomášek, Vejvoda, Hrůša, Jiráský, Vnuk.

Výběr Berlína – ČR U-21 4:4 (1:1)

Branky a nahrávky ČR: 6. Zapletal (Kiliján), 28. Homola (Svoboda), 33. Záruba (Homola), 39. Záruba (Kiliján). Sestava: Růžička (Kubica) – Svoboda, Záruba, Homola, Šidla – Kiliján, Zapletal, Jiráský, Vnuk, Hrůša, Tomášek, Vejvoda.

ČR U-21 – Výběr Vestfálska 5:0 (1:0)

Branky a nahrávky ČR: 14. Vnuk (Jiráský), 23. Šidla (Záruba), 26. Homola (Záruba), 36. Svoboda (Záruba), 37. Svoboda. Sestava: Kubica (Růžička) – Vnuk, Jiráský, Zapletal, Šidla – Tomášek, Homola, Vejvoda, Kiliján, Svoboda, Záruba.

 

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skČeská fotbalová reprezentace na facebook
Puma ČESKÉ DRÁHY NONAC
reklama
reklama


reklama
dres ČR
mikina ČSSR
Triko Czech republic Dámské

reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate