Futsal

reklama

ŠkoFL9 - historie 2013/14 - dívky


Finále ŠkoFL dívky



Pardubice - Vrchlabí 2:0
Morkovice - Most 4:0
Ostrava - Vrchlabí 2:6
Most - Pardubice 0:9
Morkovice - Ostrava 1:1
Vrchlabí - Most 8:0
Pardubice - Morkovice 3:2
Ostrava - Most 5:0
Morkovice - Vrchlabí 2:0
Pardubice - Ostrava 6:1

Pořadí: 1.Pardubice, 2.Morkovice, 3.Vrchlabí, 4.Ostrava, 5.Most

Nejlepší hráčka: Sára Barnetová (Morkovice)
Nejlepší brankářka: Bidlová (Pardubice)




Semifinále ŠkoFL dívky




Západní Čechy


Dívky 9: turnaj se neuskutečnil. Jediná škola, která měla zájem o turnaj, byla 18.ZŠ Okružní Most.


Morava


Dívky 9:

1.4. 2014 SH Vítkovické SPŠ, Hasičská 1003/49, Ostrava - Hrabůvka

ZŠ a gymnázium Vítkov (W6) - ZŠ Hlučín (W24) 3:2 (1:0)
ZŠ Klegova (W8) - ZŠ Hlučín (W24) 4:1 (1:1)
ZŠ Klegova (W8) - ZŠ a gymnázium Vítkov (W6) 5:4 (3:2)
ZŠ a MŠ Waldorfská Ostrava se nedostavila.
postupuje: ZŠ Klegova (W8)

1.4. 2014 SH Bystřice pod Hostýnem, Fryčajova 901, 768 61 Bystřice pod Hostýnem
ZŠ Morkovice - ZŠ Bratrství Čechů a Slováků Bystřice pod Hostýnem 5:1 (3:1)
ZŠ Morkovice - ZŠ Kvasice 2:0 (1:0)
ZŠ Bratrství Čechů a Slováků Bystřice pod Hostýnem - ZŠ Kvasice 0:2 (0:1)
ZŠ Mikulovice a ZŠ Velké Pavlovice se nezúčastnily.
postupuje: ZŠ Morkovice


Východní Čechy


Dívky 9: hráno dvoukolově
Skuteč - Pardubice 0:3
Nechanice - M. Třebová 0:0
Skuteč - Kouřim 0:0
Pardubice - Nechanice 4:0
M. Třebová - Kouřim 2:1
Skuteč - Nechanice 1:0
Pardubice - Kouřim 6:0
Skuteč - M. Třebová 0:1
Nechanice - Kouřim 0:0
Pardubice - M. Třebová 2:0

Skuteč - Pardubice 0:1
Nechanice - M. Třebová 0:1
Skuteč - Kouřim 1:0
Pardubice - Nechanice 4:0
M. Třebová - Kouřim 1:0
Skuteč - Nechanice 0:1
Pardubice - Kouřim 3:0
Skuteč - M. Třebová 0:2
Nechanice - Kouřim 0:0
Pardubice - M. Třebová 4:0

postupuje: W23-ZŠ a MŠ Pardubice-Ohrazenice


Severní Čechy


Dívky 9:
ZŠ Komenského W2 - ZŠ Mládežnická W1 4:1 (2:0)
ZŠ Studenec W7 - ZŠ Vrchlabí W12 0:3 (0:1)
ZŠ Lužická W25 - ZŠ Mládežnická W1 0:4 (0:2)
ZŠ Komenského W2 - ZŠ Vrchlabí W12 1:3 (1:1)
ZŠ Lužická W25 - ZŠ Studenec W7 0:4 (0:2)
ZŠ Mládežnická W1 - ZŠ Vrchlabí W12 0:8 (0:4)
ZŠ Lužická W25 - ZŠ Komenského W2 1:4 (1:3)
ZŠ Studenec W7 - ZŠ Mládežnická W1 3:0 (2:0)
ZŠ Lužická W25 - ZŠ Vrchlabí W12 0:14 (0:6)
ZŠ Komenského - ZŠ Studenec W7 2:0 (0:0)
ZŠ V domcích W27 a ZŠ Železný Brod W21 se nezúčastnily.

postupuje: W12-ZŠ Vrchlabí

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate