Futsal

Finále SFL 2013/14 ovládli chlapci Ostrava-Poruba a dívky OA Hovorčovická

Finále SFL chlapců i dívek 2013/14

V pátek 25. dubna se v brněnské dvojhale na sportovní hale CESA uskutečnil finálový turnaj Středoškolské futsalové ligy 2013/12. Čtrnáctý ročník ovládli chlapci Ostrava-Poruba a dívky OA Hovorčovická.

Komplikace pro pořadatele vznikla již před turnajem, když vítězové chlapeckého konferenčního finále OA Vinohradská oznámili, že se turnaje bohužel nezúčastní a i přes intenzivní komunikaci s dalšími týmy se nepodařilo zajistit náhradu. Chlapecké finále se tak odehrálo ve třech týmech každý s každým. Už po dvou zápasech bylo o vítězi rozhodnuto, když i přes handicap dvou utkání za sebou zvítězili hráči SŠ SaP Ostrava-Poruba. V utkání "o druhé místo" pak deklasoval Zlín velmi unavený Most patnácti brankami.

V dívčí kategorii vítězky z OA Hovorčovická Praha byly bez konkurence, v obou utkáních vyhrály výrazným rozdílem. Druhé místo pak obsadily hráčky JIhlavy a potvrdily tak vítězství z konferenčního finále východ.