Hlavní menu


reklama

Vysvětlující informace k prodeji vstupenek na finále Poháru České pošty

Fotbalová asociace České republiky (FAČR) byla před finálovým zápasem Poháru České pošty, v němž se utkají Plzeň s pražskou Spartou, nucena z bezpečnostních důvodů upravit předprodej vstupenek na část hlavní a protilehlou tribunu v pražské Synot Tip Areně.

Po spuštění běžného internetového předprodeje tyto vstupenky začali hromadně zakupovat radikální fanoušci z Polska, Slovenska a České republiky.

FAČR tak z výše uvedených důvodů byla nucena tento způsob prodeje vstupenek zastavit s ohledem na zajištění bezpečnosti ostatních fotbalových příznivců či rodin s dětmi, kteří by se na tribunách mohli promísit s těmi radikálními.

Několik sektorů na hlavní tribunu dostaly k dispozici kluby a přibližně devět tisíc vstupenek mířilo do předprodeje prostřednictvímm prodejních míst Plzně a Sparty. Měkolik sektorů na protější tribuně FAČR distribuovala v rámci spolupráce se záchranným integrovaným systémem. Tento prostor mohl být při volném prodeji pro diváky nebezpečný kvůli zájmu radikálních skupin.

Dále platí, že vstupenky na utkání je možné zakupovat od 11. května výhradně na pokladnách FC Viktoria Plzeň a AC Sparta Praha do sektorů přednostně vymezených pro oba kluby. Fanoušci Plzně mají místa vyhrazená na severní tribuně, sparťané pak na protilehlé – jižní.

Platí adresný ticketing, zájemce musí při zakoupení vstupenky uvést celé jméno a datum narození, jeden člověk může zakoupit maximálně čtyři vstupenky.

Finálový duel mezi FC Viktoria Plzeň a AC Sparta Praha se uskuteční v sobotu 17. května od 18:45.


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skČeská fotbalová reprezentace na facebook
vstupenky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate