Hlavní menu


reklama

Výsledky základních skupin 21. ročníku Kouba Cupu

Aktuální výsledkový a informační servis z celostátního turnaje krajských výběrů starších žáků Kouba Cupu. Základní skupiny se hrají na stadionech v Hradci Králové a Novém Bydžově. Informace a výsledky budou pravidelně aktulizovány.

Od úterý 13. května do čtvrtka 15. května se na osmi stadionech východočeské metropole Hradce Králové a jeho okolí utká 15 týmů starších žáků krajských výběrů v rámci celostátního turnaje KOUBA CUP. Zastoupeny zde budou všechny kraje České republiky, které doplní výběr Západoslovenského kraje. Pořadatelem je letos, z pověření Komise mládeže FAČR, Královéhradecký Krajský fotbalový svaz, který dokázal pro tento prestižní turnaj, ze kterého vzejde i základ budoucí reprezentace do 16 let, zajistit moderní fotbalové areály, které v regionu slouží především k výchově mládeže, a to sportovní centrum Bavlna, kde se odehraje finálová skupina a závěrečný ceremoniál, a také nedávno otevřený sportovní areál v Orlické Kotlině, který patří k tomu nejlepšímu, co může nejen zdejší region nabídnout. Samotní aktéři turnaje, ale i diváci se tak mohou těšit na opravdovou oslavu mládežnického fotbalu v rámci turnaje, kterým v minulosti prošli téměř všechny hvězdy naší domácí fotbalové scény.

V základních skupinách po pěti týmech hrají mužstva systémem každý s každým, mužstva umístěná na shodných místech v základních skupinách se pak utkají v miniturnajích o konečné umístění. Hrací doba utkání je 2 x 25 minut, každé mužstvo´na závěr obdrží diplom a pohár, navíc mužstva na 1. – 3. místě medaile, vyhlášen a odměněn bude i nejlepší brankář, střelec a hráč turnaje. Věcné ceny věnuje do turnaje také firma JAKO, která vítězi věnuje kompletní sadu dresů.

Základní skupiny

Skupina A (FC Nový Hradec Králové):


1. Olomoucký KFS 4 3-1-0 11:6 10
2. Pardubický KFS 4 2-1-1 6:3 7
3. Pražský FS 4 2-0-2 5:5 6
4. Středočeský KFS 4 0-2-2 2:7 2
5. Liberecký KFS 4 0-2-2 1:4 2

O pořadí skupiny na 4. a 5. místě rozhodl větší počet nastřílených branek....

úterý 13. 5 . 2014
9.00 Středočeský KFS – Olomoucký KFS 2:4 (Janota, Mansfeld - Baďura 2, Zmrzlý, Matoušek)
10.30 Pardubický KFS – Liberecký KFS 2:0 (Novotný, Huf)
14.00 Pražský FS – Středočeský KFS 3:0 (Sodoma, Palečko, Vrána)
15.30 Olomoucký KFS – Pardubický KFS 3:2 (Baďura 2, Zifčák - Huf, Šafařík)
17.00 Pražský FS – Liberecký KFS 1:0 (Sodoma)

středa 14. 5 . 2014
9.00 Středočeský KFS – Pardubický KFS 0:0
10.30 Pražský FS – Olomoucký KFS 1:3 (Dudl - Hluchý 2, Chytil)
14.00 Liberecký KFS – Středočeský KFS 0:0
15.30 Pardubický KFS – Pražský FS 2:0 (Jankele, Huf)
17.00 Olomoucký KFS – Liberecký KFS 1:1 (Sivoň - Resl)


Skupina B (RMSK Cidlina Nový Bydžov):


1. KFS Vysočina 4 2-1-1 5:4 7
2. Ústecký KFS 4 2-1-1 8:2 7
3. Západoslovenský KFS 4 2-1-1 6:2 7
4. Moravskoslezský KFS 4 1-1-2 4:8 4
5. Plzeňský KFS 4 1-0-3 2:9 3

O pořadí skupiny rozhodla minitabulka vzájemných utkání....

úterý 13. 5 . 2014
9.00 Ústecký KFS – Západoslovenský KFZ 0:0
10.30 KFS Vysočina – Plzeňský KFS 0:1 (Gavrylovskyy)
14.00 Moravskoslezský KFS – Ústecký KFS 0:4 (Šedivý, Ondrášek, Žitný, Šimurda)
15.30 Západoslovenský KFZ – KFS Vysočina 1:2 (Levaj - Rážek, Jígl)
17.00 Moravskoslezský KFS – Plzeňský KFS 3:1 (Pak, vlastní, Janša - Arzberger)

středa 14. 5 . 2014
9.00 Ústecký KFS – KFS Vysočina 1:2 (Jígl, Špaček - Hloušek)
10.30 Moravskoslezský KFS – Západoslovenský KFZ 0:2 (Almási, Bartalos)
14.00 Plzeňský KFS – Ústecký KFS 0:3 (Matkovič, Šimurda, Šilhán)
15.30 KFS Vysočina – Moravskoslezský KFS 1:1 (Rážek - Musila)
17.00 Západoslovenský KFZ – Plzeňský KFS 3:0 (Levai, Guláš, Mášik)

Skupina C (FC Slavia Hradec Králové):


1. Královéhradecký KFS 4 2-1-1 9:5 7
2. Jihomoravský KFS 4 2-1-1 11:6 7
3. Zlínský KFS 4 2-1-1 8:11 7
4. Jihočeský KFS 4 1-1-2 7:7 4
5. Karlovarský KFS 4 1-0-3 5:11 3

O pořadí skupiny rozhodla minitabulka vzájemných utkání....

úterý 13. 5 . 2014
9.00 Jihomoravský KFS – Královéhradecký KFS 1:4 (Šarkózy - Šípek 3, Čáp)
10.30 Zlínský KFS – Jihočeský KFS 3:2 (Vrána, Hellebrand, Matyáš - Drchal 2)
14.00 Karlovarský KFS – Jihomoravský KFS 1:4 (Kocour - Zikl 2, Rusek, Burda)
15.30 Královéhradecký KFS – Zlínský KFS 2:2 (Šedivý, Nemeš - Kubala, Furmánek)
17.00 Karlovarský KFS – Jihočeský KFS 0:4 (Drchal 3, Colin)

středa 14. 5 . 2014
9.00 Jihomoravský KFS – Zlínský KFS 5:0 (Zikl 2, Rusek 2, Kropáček)
10.30 Karlovarský KFS – Královéhradecký KFS 2:0 (Kalán, Kursa)
14.00 Jihočeský KFS – Jihomoravský KFS 1:1 (Drchal - Rusek)
15.30 Zlínský KFS – Karlovarský KFS 3:2 (Kubala 2, Daněk - Kalán, Kocour)
17.00 Královéhradecký KFS – Jihočeský KFS 3:0 (Čáp, Brůža, Prouza)


Pořadí střelců

6 gólů - Drchal Václav (Jihočeský KFS)
4 góly - Zikl Martin, Rusek Antonín (Jihomoravský KFS), Baďura Rostislav (Olomoucký KFS), Huf David (Pardubický KFS)
3 góly - Jakub Šípek (Královéhradecký KFS), Kubala Filip (Zlínský KFS)
2 góly - Sodoma Ondřej (Pražský KFS), Jígl Karel, Rážek Martin (KFS Vysočina), Hluchý Petr (Olomoucký KFS), Šimurda Jan (Ústecký KFS), Kocour Daniel, Kalán Roman (Karlovarský KFS), Levai Ĺuboslav (Západoslovenský KFS), Čáp Roman (Královéhradecký KFS)
1 gól - Brůža Pavel, Prouza Daniel (Královéhradecký KFS), Šarkózy Ivan, Burda Jan, Kropáček Martin (Jihomoravský KFS), Zmrzlý Ondřej, Matoušek Jakub, Chytil Mojmír (Olomoucký KFS), Janota Petr, Mansfeld Adam (Středočeský KFS), Gavrylovskyy Leonid, Arzberger Tomáš (Plzeňský KFS), Novotný Filip, Jankele Ondřej (Pardubický KFS), Vrána Šimon, Hellebrand Patrik, Matyáš Jiří, Formánek Patrik, Daněk Štěpán (Zlínský KFS), Šedivý Jakub, Ondrášek Patrik, Žitný Patrik, Hloušek Dominik, Matkovič Jakub, Šilhán Vojtěch (Ústecký KFS), Palečko Martin, Vrána Michal, Almási Ladislav, Bartalos Barnabáš (Pražský KFS), Kursa David (Karlovarský KFS), Almási Ladislav, Bartalos Barnabáš, Guláš Dominik, Mášik Martin (Západoslovenský KFS), Špaček Pavel (KFS Vysočina), Zifčák Pavel, Sivoň Robert (Olomoucký KFS), Šafařík Daniel (Pardubický KFS), David Šedivý, Milan Nemeš (Královéhradecký KFS), Pak Miroslav, Janša Marek, Musila Martin (Moravskoslezský KFS), Resl Patrik (Liberecký KFS) vlastní

Stadiony

FC Hradec Králové-Bavlna, FC Slavia Hradec Králové, FC Nový Hradec Králové, RMSK Cidlina Nový Bydžov, TJ Sokol Třebeš, TJ Slavoj Předměřice n/L., Sokol Lhota pod Libčany, TJ Sokol Roudnice.



Propozice turnaje ke stažení níže v příloze....

Připravil: Michal Blažej


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk




Seznam příloh

11.5.2014 Kouba cup - propozice 1122137 B
Česká fotbalová reprezentace na facebook
vstupenky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate